Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » grow 400w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 17

včera jsem přepnul, takže dnes tady máme oficiálně 2. den květu.. ou yes :-) zálivka ještě byla čistě na růst, ale od zítřka přidáme už i na květ! teplotu držím furt stejnou, akorát trošku zápolím s vlhkostí..

Old Post 17-03-2011 v 14:26 PM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 18

8. den květu 12/12
fotky jsem teď nedodal, ale brzy napravím.. stejně jak tak koukám, lidi koukáte, ale nic nepíšete :-D kytky rostou jak z vody, od přepnutí se už vytáhli od dest čísel, tak snad nepřerostou, víc než je zdrávo... nějaký spodní větve jsem ještě prořezal, ale asi ještě jednou to bude chtít! :-O za týden uvidím, jak to prosvítá a podle potřeby urobíme půjdou pod nůžky :-) už proběhli další tři zálivky, jedna byla s enzymama a ty další dvě s výživou.. dostávaj na litr 2ml grow, 2ml bloom, jednou týdně 2ml phytaminu, ale věřím, že by snesli ještě víc 8-) což dostanou rozhodně přidáno.. za chvíli nasadím i PKáčko, ale za to vysadím zmiňovanej phytamin. na kytkách se zlehunka ukazujou první blizničky, ale fakt z lehunka.. nejvíc se mi zatím Mandala, svoji strukturou!! jsou to parádní keříčky, krásně větvěný... a taky Power Plant, ten vyniká svojí sílou kytky a parádní, pro mě sympatickou, sytou zelenou barvou. ovšem i Super Silver Haze neztrácí na kráse ;-) další dva vzorky tam mám jen na zkoušku ( Nebula, Himalayan gold) jsou trošku na straně odsunutí, ale není to na nich vůbec znát.. jakmile se holky budou fotit, předvedu je v plné své kráse ;-)
jinak PH držím na 6,0- 6,2 max!!!!!!!!!!! bylo mi to doporučeno, takže se držím rad zkušenějších.. teplotu mají 26 přes den a když chrupkaj :-D mají 18..
zatím groweři

Old Post 23-03-2011 v 08:17 AM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mos
Stálý Člen

Karma uživatele mos - 82% PěstitelskáKarma uživatele mos - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 19

hoj mam kyti v rovnakom stadiu 7. den na kvete.som zvedavy na fotky supni ich sem nech mrkneme

Old Post 23-03-2011 v 09:25 AM
mos je offline   Profil uživatele mos   Find more posts by mos   Foto galerie člena mos   Click here to Send mos a Private Message   Add mos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 20

jasně chlape, jen co budou vzhůru holky... dočkáš se ;-) pak můžem srovnat

Old Post 23-03-2011 v 09:27 AM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 21



když spí....

Old Post 23-03-2011 v 10:34 AM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 22

díky Machoman ;-)

Old Post 23-03-2011 v 10:36 AM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 23

hola hola, zdravím vás v 13. den květu..
kytičky stále rostou jak oživot, ale paličky se začínají luxusně vytvářet. hlavně na Mandale a SSH, s těma spokojenost nejvetší.. jinak PP jede taky úplně výborně :-) dnes jsem je trošku poohýbal kolínkama, uťal tipec naposledy spodním větvím, ke kterým se nedostávalo příliš světla.. za poslední dobu dostali 5l s enzymama a včera 6l s Grow složkou, bloom, vše po 3ml/l. ještě týden pojedu grow, pak ho vysadím a zaměním za PK + green sensation..jinak kytičky mají něco málo kolem půl metru, příště to přepnu o den, dva dřív.. je to prales jak hrom.. :-D Ph stále 6 - 6,2 max!!! teplotka přes den 26-28, v noci 15- 16.. přidávám sem pár foteček pro pokochání očí :-)

Old Post 28-03-2011 v 13:26 PM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 24





hola hola, zdravím vás v 13. den květu..
kytičky stále rostou jak oživot, ale paličky se začínají luxusně vytvářet. hlavně na Mandale a SSH, s těma spokojenost nejvetší.. jinak PP jede taky úplně výborně :-) dnes jsem je trošku poohýbal kolínkama, uťal tipec naposledy spodním větvím, ke kterým se nedostávalo příliš světla.. za poslední dobu dostali 5l s enzymama a včera 6l s Grow složkou, bloom, vše po 3ml/l. ještě týden pojedu grow, pak ho vysadím a zaměním za PK + green sensation..jinak kytičky mají něco málo kolem půl metru, příště to přepnu o den, dva dřív.. je to prales jak hrom.. :-D Ph stále 6 - 6,2 max!!! teplotka přes den 26-28, v noci 15- 16.. přidávám sem pár foteček pro pokochání očí :-)

1. z leva Nebula( parádní kulička, jen mi trošku přijde slabá), Hymalayan gold ( spokojensot)
2. Mandala 3x
3. Power Plant 3x
4. Super Silver Haze 3x

Old Post 28-03-2011 v 13:28 PM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 25





16. den 12/12
Kytičky ráno dostali výživu... tak si pochutnali a po chvilce šli spát :-) pustil jsem jim ukolíbavku z Jamjky, ať to maj stylový :-D jinak jsem je stihnul ještě vyblejsknout a tady něco přidávám... už se pěkně vršky nafukují..
1. 2. 3. - ,,vršky"
4. - pokus o makro Mandali

Old Post 01-04-2011 v 12:21 PM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 26






tak jsem tady po týdnu i s novýma fotečkema :-) máme tady 23. den květu.. paličky se už dělají řádně!! ale taky jsem trošku podcenil růst.. kytky mají něco málo přes 60cm a to mě nepotěšilo moc..příště už přepínám podstatně dřív( aspoň u sativ tedy). spodky jsem vyštípal zhruba, od větví, ke kterým se nedostane světle příliš. za to vrcholky co jsou na světle, budou doufám dostatečné :-) v tom týdnu jsem stihl obohatit hlínu a o enzimy, na litránek ml.. taky byli nějaký zálivky s výživou. už jsem úplně vysadil grow a vyměnil za PK 2ml/l a Green sensation 1ml/l. teď už jim pravidelně dávám něco kolem půl litru na květináč, chlemtá jim to :-D
1.foto- rožínáme
2.foto- od předu- SSH, PP a Mandala
3.foto- ta vytáhlá na pravo Himalayan gold, na levo ve předu Mandala
4.foto- SSH (spokojenost), PP( uvidíme), Mandala(výborné)
5.foto- v rohu Mandala, z leva Power Plant, nejblíž Super Silver Haze
6.foto- Mandala :-)
7.foto- PP a Mandala

Old Post 07-04-2011 v 20:32 PM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 27



............

Old Post 07-04-2011 v 20:34 PM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Palec nahoru Příspěvek č. 28

Buenos dias muchachos ;-) výtám vás v mém 31. dnu kvetenství.. moje krasotinky vypadají velmi k světu! začínají se formovat palice do konečné podoby, i když do finále zbývá ještě půlka květu. jak jsem říkal kytkám se daří velmi dobře, dostávají stále Bloom 4ml/l, PK 3ml/l, Green Sensation ml/l a jednou za 3 zálivky enzimy. bumbaj jak o život, takže dostávaj obden 6 litrů na 11 kytek. zatím nejlépe se formuje Mandala, ta mě opravdu uchvátila! ale o nic pozadu je i Super Silver Haze, krásné vrchny 30 cm dlouhé 8-). Power Plant na rozdíl od ostatních má palice mohutnější, ale né tak hezky (zatím) dlouhé. nejsou na sobě tak napasované, ale to vůbec nevadí. Mandala a SSH jsou spíš do Sativ, takže ten rozdíl tam jde vidět. nicméně mě to vůbec nevadí, páč jak říkám, ještě půl květu mám před sebou ;-) jinak Himalayan gold přerostl dosti a má tam slušný 4-5 vrchů, který se začínají obsypávat a stejně jako ostatní už dává značné aroma :-) Nebula začala teprve před týdnem házet šišky, u ní to bude trvat dýl a asi nebude ani takovej výnos. jsou odsunuty s HG na kraji. byl to jen takový pokus ze semínek a kdyby nebylo z toho nepřeberné množství, nemrzí to.
co mě daleko víc mrzí, je problém s PH metrem. koupil jsem před měsícem nový, Techu TE10 a nejde nějak nakalibrovat.. měl jsem ten samí problém u pufru s PH4, ale už je to dobré, tak doufám, že i teď to přejde. nevím v čem je problém, ale při kalibraci s pufrem 7, jsem pomaličku otáčel na hranici 7PH a pak mi to začalo sjíždět. čím víc jsem točil, tak pak už to ani nešlo pomalu a nechtěl jsem to přetáhnout. snad se umoudří. teď PH měřím od oka, jak jsem to vysledoval před tím ( s množství kyseli na litry a výživu). kdby někdo věděl co s tím, poraďte prosím.. momentálně nejsou chechtáky na nový. jinak přidávám obrázky tak se pokochejte, stojíte-li o to ;-) další informace opět za týden.. fotit častěj nemá cenu, takhle je ten rozdíl znatelý aspoň :-)

Old Post 15-04-2011 v 10:57 AM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Palec nahoru Příspěvek č. 29






Buenos dias muchachos ;-) výtám vás v mém 31. dnu kvetenství.. moje krasotinky vypadají velmi k světu! začínají se formovat palice do konečné podoby, i když do finále zbývá ještě půlka květu. jak jsem říkal kytkám se daří velmi dobře, dostávají stále Bloom 4ml/l, PK 3ml/l, Green Sensation ml/l a jednou za 3 zálivky enzimy. bumbaj jak o život, takže dostávaj obden 6 litrů na 11 kytek. zatím nejlépe se formuje Mandala, ta mě opravdu uchvátila! ale o nic pozadu je i Super Silver Haze, krásné vrchny 30 cm dlouhé 8-). Power Plant na rozdíl od ostatních má palice mohutnější, ale né tak hezky (zatím) dlouhé. nejsou na sobě tak napasované, ale to vůbec nevadí. Mandala a SSH jsou spíš do Sativ, takže ten rozdíl tam jde vidět. nicméně mě to vůbec nevadí, páč jak říkám, ještě půl květu mám před sebou ;-) jinak Himalayan gold přerostl dosti a má tam slušný 4-5 vrchů, který se začínají obsypávat a stejně jako ostatní už dává značné aroma :-) Nebula začala teprve před týdnem házet šišky, u ní to bude trvat dýl a asi nebude ani takovej výnos. jsou odsunuty s HG na kraji. byl to jen takový pokus ze semínek a kdyby nebylo z toho nepřeberné množství, nemrzí to.
co mě daleko víc mrzí, je problém s PH metrem. koupil jsem před měsícem nový, Techu TE10 a nejde nějak nakalibrovat.. měl jsem ten samí problém u pufru s PH4, ale už je to dobré, tak doufám, že i teď to přejde. nevím v čem je problém, ale při kalibraci s pufrem 7, jsem pomaličku otáčel na hranici 7PH a pak mi to začalo sjíždět. čím víc jsem točil, tak pak už to ani nešlo pomalu a nechtěl jsem to přetáhnout. snad se umoudří. teď PH měřím od oka, jak jsem to vysledoval před tím ( s množství kyseli na litry a výživu). kdby někdo věděl co s tím, poraďte prosím.. momentálně nejsou chechtáky na nový. jinak přidávám obrázky tak se pokochejte, stojíte-li o to ;-) další informace opět za týden.. fotit častěj nemá cenu, takhle je ten rozdíl znatelý aspoň :-)

fotečky..
1. celkový pohled na grow a na pravo HG se 4-mi vrchnami
2. SSH :-)
3. od zadu, zadní lajna Mandali, prostřední PP, přední SSH
4. ........
5. viz foto 3

Old Post 15-04-2011 v 11:07 AM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 30


+ 6. fotečka s vrchnama všeho druhu :-) hezká fotečka..!!

Old Post 15-04-2011 v 11:10 AM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 31






hello people.. dnes je to 37. den, co kytky kvetou a donáším čerstvé informace a fotodokumentaci. mím svěřencům se daří velmi dobře, značně to dávají najevo svýmy krásnými palicemi.. stále u mě vítěží Mandala!!!!! a hned po ní SSH, opravdu spokojenost.
taky se mi už sám od sebe zpravil PHmetr, což jsem zančně rád.. držím to teď stále na 6,0 Ph. proběhla další zálivka enzymama a dva na to tekutou výživou. jinak můj pokus s Bad Guano se zatím vyvíjí tak, že ení znatelný rozdíl s výnosem... snad to ještě něco ukáže.. ale jinak se potvrdí, až tak vetší výnos to nebude, aby se vyplatilo do něj investovat. mám tady nějaký fotky, tak se mrkněte, pro mě spokojenost.. až na výšku, ale to se příště podchytí :-)

1.- 2. my number 1.!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mandala
3. 4. 5. - Power Plant- masitější, ale né tak dobře rostlej
6. 7. 8. 9. 10. - Super Silver Haze- taky vypadá na značný výnos, velmi hezké
11. - Nebula, pokus
12. Himalayan Gold taky pokus, ale vypadá nadějně :-)

Old Post 21-04-2011 v 18:23 PM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luckas
Stálý Člen

Karma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% PěstitelskáKarma uživatele Luckas - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 32






Super Silver Haze´s....

Old Post 21-04-2011 v 18:27 PM
Luckas je offline   Profil uživatele Luckas   Find more posts by Luckas   Foto galerie člena Luckas   Click here to Send Luckas a Private Message   Add Luckas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-09-2020 - 5 grow MIX SIX 400w - 22 odpovědí
27-03-2020 - 2. Grow 600w - 10 odpovědí
19-06-2016 - First grow 400w - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6072010 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív