Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250w 4xCH , 1xSM 5xAK-47 2xWR
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Kasha
Stálý Člen

Karma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 17

tak to uz me napada nic jen nejaky skudce ... mozna nejaka plisnova nemoc nebo neco ... nebo trasnenky.. ale to by jsi mel vidett kdyz se poradne podivas ...jak to mas z odvetravanim ? a co zalevani kdy zalivas kyti ?

...SVOBODA...

Old Post 29-11-2010 v 14:12 PM
Kasha je offline   Profil uživatele Kasha   Find more posts by Kasha   Foto galerie člena Kasha   Click here to Send Kasha a Private Message   Add Kasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kasha
Stálý Člen

Karma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 18

a strikas je pres noc ?? nebo nejaka zavlaha ??

...SVOBODA...

Old Post 29-11-2010 v 14:13 PM
Kasha je offline   Profil uživatele Kasha   Find more posts by Kasha   Foto galerie člena Kasha   Click here to Send Kasha a Private Message   Add Kasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 19

Tak zadne skudce nikde nevidim.. bojoval jsem se sviluskama a ty uz jsem znicil .. jinak na kvet uz nepouzivam zadne strikani nebo zvlhceni na kvet se snazim vlhkost drzet nahore oklo 40% a zelevam vzdy kdyz se lampa zapne ..

Old Post 29-11-2010 v 14:24 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 20

Zdravim, ještě je tady možnost plísně..:-( Koukni na téma ''Stavba boxu sakum prdum''..Borec tam má problémy se spálením, protože dvakrát přesazoval do předhnojenýho substrátu a vypadá to jinak než u tebe, takže spálením to nebude..Teplota taky dobrá, až na tu, když je vyplý světlo(neměla by jít po 20 stupňů), ale 17.6 budiž, tim to taky nebude..Takže jediná možnost, co mě napadá je plíseň..

Grow up..!

Old Post 29-11-2010 v 14:29 PM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kasha
Stálý Člen

Karma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 21

REKL BYCH ZE TO BUDE TIM ZALIVANIM PRI ROSVICENI .. zkus zalivat kyti kdyz vypnes lampu .. jinak si myslim ze to bude tim .. palis je... zkus to a za par dni uvidis...

...SVOBODA...

Old Post 29-11-2010 v 14:34 PM
Kasha je offline   Profil uživatele Kasha   Find more posts by Kasha   Foto galerie člena Kasha   Click here to Send Kasha a Private Message   Add Kasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 22

Kasha
V tom zalevani mas asi pravdu ale necekal bych ze 250w lampa by je mohla palit . ale zkusim to diky moc za rady..

Old Post 29-11-2010 v 15:30 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fenor
Stálý Člen

Karma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 23

zdravim Ape .. zkus hodit fotku tady http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 nebo to prolet jestli tam nema nekdo stejnej problem ..ale ja osobne bych rekl ze to zalejvanim nebude .. .. kolik jim davas hnojek ? treba jestli si je neprehnojil .. peace

Old Post 29-11-2010 v 16:02 PM
fenor je offline   Profil uživatele fenor   Find more posts by fenor   Foto galerie člena fenor   Click here to Send fenor a Private Message   Add fenor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kasha
Stálý Člen

Karma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 24

Zdravim te Fenor hnoji 2x tydne 20ml na 5l vody coz je podle vyrobce canna Terra Flores jak jsem docetl tak akorat ..takze bych urcite vyzkousel prvni to zalejvani a potom se uvidi co dal se da delat .. jeste vyzkouset nejakej postrik .. ja to strikal preventivne mospilanem 20SP abych se vyhnul nejakym problemum ..

...SVOBODA...

Old Post 29-11-2010 v 17:20 PM
Kasha je offline   Profil uživatele Kasha   Find more posts by Kasha   Foto galerie člena Kasha   Click here to Send Kasha a Private Message   Add Kasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kasha
Stálý Člen

Karma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 25

A na radu fenora to zkus jeste min zalejvat je taky mozny ze je prelejvas coz urcite musis na vlastni oci vydet ale za pokus to stoji... musis si to uz nejak vošéfovat ..pestu zdar..

...SVOBODA...

Old Post 29-11-2010 v 17:45 PM
Kasha je offline   Profil uživatele Kasha   Find more posts by Kasha   Foto galerie člena Kasha   Click here to Send Kasha a Private Message   Add Kasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kasha
Stálý Člen

Karma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 26

Aktualizaceeee...

...SVOBODA...

Old Post 01-12-2010 v 09:59 AM
Kasha je offline   Profil uživatele Kasha   Find more posts by Kasha   Foto galerie člena Kasha   Click here to Send Kasha a Private Message   Add Kasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 27

Kasha
Aktualni foto udelam o vikendu. ale udelal jsem par zmen tak uvidime jestli to bude lepsi..

Old Post 01-12-2010 v 14:05 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 28





23dni/kvet
Kytkam se vubec nedari je to horsi a horsi...
uz si fakt nevim rady..
otrhal jsem vsechny uschle a napadene listy!! Napadene listy maji fialove stonky co to muze znamenat? jinak jsem kytky vytahal do vany a tam jim poradne proplachnul hlinu zacal jsem davat upravenou zalivku ted bez hnojek s ph 5,6 a zmensil mnostvi zalivky protoze kamarad co se o to ted staral tak ty kytky dost prelival myslite ze by to mohlo byt i tim? mrknete prosim na fotk a poradte dekuji..

Prvni dve fotk neotrhane napadene kotky

posledni dve kytky otrhane a proplachnute

Old Post 05-12-2010 v 14:25 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kasha
Stálý Člen

Karma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 29

jestli to bylo stabylne prelete tak sto pro to je tim ...ale to uz jsem ti psal ...

...SVOBODA...

Old Post 05-12-2010 v 16:53 PM
Kasha je offline   Profil uživatele Kasha   Find more posts by Kasha   Foto galerie člena Kasha   Click here to Send Kasha a Private Message   Add Kasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 30

Kasha
Ja bych rek ze to bude tim ten ful to furt zaleval.. jak casto zalevasi ty a jake mnozstvi vody davas?

Old Post 05-12-2010 v 17:16 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 31

Na 100% je to tim přelíváním..Normálně ti to začalo hnít..Budu citovat jednoho zdejšího člena: '' Na listech poznáš, jak se mají kořeny..'' Já osobně zalívám 0.5 l na kytku každý den..kytky mají také rády, když jim necháš hlínu proschnout, takže jedu to asi tim stylem, že dvakrát leju spodem, jednou vrchem..Je to individuální a chce to ozkoušet..Jel jsem třeba i tim způsobem, že jsem zalíval jen spodem a taky to bylo v klidu..

Poradil bych ti nechat hlínu pořádně proschnout a tak po dvou dnech začít pomalu zalívat..Hodně štěstí..!!!

Grow up..!

Old Post 05-12-2010 v 18:58 PM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apetyt
Stálý Člen

Karma uživatele Apetyt - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apetyt - 83% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 32

iafour

beru te za slovo presne tohle mam v planu ted jak jsem proplachoval tu hlinu tak je necham poradne vyschnout uvidime co bude dal.. jsem z toho prekvapen pokazde jsem jel hydro a bylo vse v pohode a ted kdyz si davam hlinu takove problemy

Old Post 05-12-2010 v 21:33 PM
Apetyt je offline   Profil uživatele Apetyt   Find more posts by Apetyt   Foto galerie člena Apetyt   Click here to Send Apetyt a Private Message   Add Apetyt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4955020 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív