Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250w , 5x Belladonna , kokos , vertikal
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 17

ahoj. tohle pouzivam na chlazeni CT
http://www.growshop.cz/katalog/deta...100;-d1--104-mm

a tenhle na odtah myho grow boxu (ten ma ale 8m3 coz asi neni tvuj pripad(
v growshopu je moc nedoporucujou, ale myslim ze jedno kolo by mel urcite odject

http://www.growshop.cz/katalog/deta...150;-d1--154-mm

dal bych ti asi doporucil nejaky hnojky. ty banany nevim nevim. holky vypadaly takovy trosku zluty.

byl tady jeden pestitel co celej pest odjel pouze s kristalonem jahodou.
neni to zrovna bio ani organicky ale lepsi nez dratem do oka.jenom nechas dlouhej flush. ja treba pouzivam bio-bizz a flush provadim pouze posledni tejden s tim ze top max leju az do posledniho dne.
tolik k mejm radam.

GL 2 YA MAN

kdyby neco muzes psat pm.
rad poradim, pokud to bude v mejch silach

EDIT: nejsem zrovna kokosat, ale rekl bych ze PH mas moc veliky. tam se drzi trosku mensi. schvalne si projed celej faq mam pocit ze tam neco bylo.
nebo mrkni na nejaky trýdy s kokosem tam lidi taky pisou jaky ph drzej.
pokud ne napis tem co uspesne dokoncili PMko a neboj se zeptat

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 28-10-2010 v 19:50 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phill
Stálý Člen

Karma uživatele Phill - 73% PěstitelskáKarma uživatele Phill - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 18

Díky moc za příspěvek delší než 1 věta

-nad tim VKO větrákem jsem už přemýšlel, jen jsem měl obavy, jestli to neni jen převlečený polský šméčko EURO

-co se týče hnojek určitě něco na květ ještě pořídim, na banány spoléhat nechci, ale zas mě zaujalo, že se to hoodně doporučuje do záhonů s růžema (tam jde hlavně o pořádnej květ že) kvůli vysokýmu obsahu fosforu, mylně jsem se zpočátku domíval, že kvůli dusíku, tak dusík fakt ne, na to jsou spíš kopřivy, který jsem už prošvihl, na jaře vyběhnu do polí

-přiznávam se, že to Ph jsem pořádně nezkoumal, jak přesně má v kokosu být, zálivku teď udržuju Ph 5,5-6,5 i když ono se to blbě odhaduje z barviček přesně, tim myslim ten akvarijní test na Ph co stojí asi 50, ale kytky jedou, tak jsem to asi nějak výrazně nepokazil

-s tim žloutnutim kytek máš recht, akorát ono je to takový na střídačku, chvíli jsou krásně sytě zelený a třeba další 4 dny jen koukam jak jim ta zelená barva jakoby stejká z listu do stonku a ten list je čím dál světlejší, pak to zaleju a listy se zas zazelenaj
Na hnojení používam od Atami složku A Hydro, má to NPK 6-0-6 +pár mikroprvků, tak jsem ten fosfor chtěl zatim dodat alespoň těma banánama než něco jinýho pořídim.

-každopádně jsem udělal kravinu, že jsem zvolil kokos, když nemam pořádný hnojky, to je fakt FAIL, dneska jsem teda alespoň do květináčů nasypal tak 2cm vrstvu hlíny na množení rostlin a zasypal vrstvou kokosu, to kvůli mikroprvkům, snad se trochu spláchnou ke kořenům jak to budu zalívat, víc pro to teď udělat asi nemůžu

.......respect.......is everything.......
250w vertikal

Old Post 28-10-2010 v 21:23 PM
Phill je offline   Profil uživatele Phill   Find more posts by Phill   Foto galerie člena Phill   Click here to Send Phill a Private Message   Add Phill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phill
Stálý Člen

Karma uživatele Phill - 73% PěstitelskáKarma uživatele Phill - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 125  

33.den růstu Příspěvek č. 19






tady jsou fotky jak jsem slíbil

.......respect.......is everything.......
250w vertikal

Old Post 29-10-2010 v 12:02 PM
Phill je offline   Profil uživatele Phill   Find more posts by Phill   Foto galerie člena Phill   Click here to Send Phill a Private Message   Add Phill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phill
Stálý Člen

Karma uživatele Phill - 73% PěstitelskáKarma uživatele Phill - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 125  

celkový pohled Příspěvek č. 20



a ještě pohled do skřínky

.......respect.......is everything.......
250w vertikal

Old Post 29-10-2010 v 12:04 PM
Phill je offline   Profil uživatele Phill   Find more posts by Phill   Foto galerie člena Phill   Click here to Send Phill a Private Message   Add Phill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 21

cau muzu mit dotaz, jak casto zalivas? Sry jestli to mas napsany, nevsiml jsem si..

FLY on the Sky

Old Post 29-10-2010 v 20:52 PM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 22

ahoj, ja bych rekl ze mas tri kytky z prava prelity, protoze zdrave rozhdne nevypadaj. dal by si je mel zacit hnojit, protoze spis zacinaj zloutnout nez ze sou zeleny.

v prispevku c19 sou prvni dve kytky stoprocentne prelity. bejt tebou bych to tolik nezalejval.

jak casto to delas?

poslu ti obrazek mejch kytek jak vypadaly kdyz byly moz zalejvany at si udelas obrazek jak to vlastne vypada.

http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=348055

a jeste jedna

http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=352243

podivej se jak maj ty kytky listy ohnuty smerem dolu.
normlane maj kytky listy hezky nahoru.

a pokud to neni prelitim, tak je to rekl bych spatnym ph. kazdopadne ty kytky nemuzou prijimat ziviny.

skus napsat nekomu z modu nebo nekomu kdo jede/jel kokos.
urcite ti poradi

GL 2 YA MAN

EDIT : 2 Ether
jj pak mi to taky doslo na konci kdyz sem to dopsal a postnul. ale i kokos se da na 100% prelejt .
kdyz se mrknes na moje kytky co sem tam postnul tak uvidis stejnej symptom bych si troufnul rict....

jinak pisu ze pokud to neni prelity tak je spatny ph.
hnojkama to taky bejt muze, protoze nehnoji.

zatim ahoj

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Naposledy upravil Klamath 29-10-2010 v 21:36 PM

Old Post 29-10-2010 v 21:00 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 23

Klamath: souhlasim, ze to nevypada uplne ok. Jen se mi moc nezda, ze by to mel prelity zrovna v kokosu. Tam by ta prebytecna voda mela odtyct. To by musel mit hodne velkou vlhkost a ne moc vysokou teplotu, aby mu to schlo treba dva dny. A hnoji urcite malo nebo je posunuty ph. Ty papirkovy testy jsou uplne mimo, moc dobre mi z toho cist neslo a kdyz jsem to porovnal s adwou, tak to bylo o 1 stupen nahoru na papirkach..ony ty ziviny prijimaji, ale v mensi mire, maji nizky tlak a spomaleny metabolismus :-)

FLY on the Sky

Old Post 29-10-2010 v 21:08 PM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 24

je to jednoduchy, pridej na hnojivech, prelity to urcite neni ikdyz ty misky pod kvetinacema nejsou moc idealni,, lepsi kdyz ma voda kam odtect. pak se ti nestne ze se i v kokosu prelijou protoze kdyz stoji ve vode tak se ten kokos nacucne hrozne moc.. ale to tvuj pripad neni.. proste hnojiva a budou dobry

Old Post 29-10-2010 v 21:36 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phill
Stálý Člen

Karma uživatele Phill - 73% PěstitelskáKarma uživatele Phill - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 25

Teda konečně sem začlo psát víc lidí, díky za vaše reakce.

ZÁLÉVÁNÍ
Co se týče zálivky, jsem s tim dost opatrnej. Zalívam když po odhrabání asi 3cm kokosu na vrchu je to tam jen vlhký ne mokrý a vršek substrátu je uplně suchej, což je tak jednou za 3-4 dny, takže přelitý by to být nemělo určitě.
Na těch 5 kytek si připravuju 1 litr roztoku a tim to všecko zaleju, do podmisek mi nic neproteče, takže kytky ve vodě nestojí. Na spodku květníků je keramzit a nalámanej polystyren, jestli nejsou ucpaný odvodní díry jsem už kontroloval.

PH
Neměřim to testem s papírkama, ale tim se zkumavkou a kapátkem. Je fakt, že jsem nezkoušel prolít až do podmisek a vyteklou vodu změřit, zkusim.

HNOJENÍ
Dneska jsem k tý Atami složce A na růst dokoupil ještě hnojku na citrusy, neni ideal, nemusíte mě za to kamenovat, ale OBM neměli, kristalon jahodu jsem nesehnal a citrusohnojka měla alespoň NPK 6-6-6 +železo proti žloutnutí listů, nechtěl jsem je nechat bez fosforu (to Atami do hydra má NPK 6-0-6), tak lepší tohle než nic, stejně to je jen taková malá flaška. Až dojde výplata, pořídim konečně něco kvalitního na květ.

V dávkování jsem taky opatrnej, jelikož kytky nejsou moc velký, malý listy, do kořenů jim nevidim jak jsou rozjetý a vyndavat z květníku se mi je fakt nechce.
U Atami A složky se píše 2,5 ml na litr zálivky, tak tam dávam radši 1,5 ml, jelikož se domívám, že jsem je při prvním hnojení spálil u kořenů, ale může to být jen moje haluz.

Nevim jestli to jde na fotkách vidět, ale u dvou kytek mi začly osychat špičky listů a u jedný to chytá velkej list ve spodní části kytky i po okrajích. Nový listy nevykazujou žádný defekty.

Ačkoliv nejsou holky vitální na 100%, nové lístky z nich teď raší o stošest, akorát se moc nenafukujou do velikosti.

Ještě poznámka k vlhkosti, drží se teď hodně nízko tj. 25-35%, mám prostě strach nechat puštěnou zvlhčovačku nonstop (momentálně se zapíná na 30 minut každých 2,5 hodiny), když mám zásuvky umístěné ve skříni + výbojku zavěšenou bez CTčka. Zítra se nějak pokusim je dostat ven.

.......respect.......is everything.......
250w vertikal

Old Post 29-10-2010 v 22:09 PM
Phill je offline   Profil uživatele Phill   Find more posts by Phill   Foto galerie člena Phill   Click here to Send Phill a Private Message   Add Phill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Nápad Příspěvek č. 26

Hele je to jednoduchy proste pridej na hnojivu pak uz jedine Ph vlhkost tohle nedela ty zvlhcovacky se neboj lampe to neublízi prodluzovak otoc zdirkama dolu a nic ti tam nezatece toho hnojeni se neboj kokos je nenazranej staci 1x za 14 dni porane prolit a je klid

Old Post 30-10-2010 v 00:42 AM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phill
Stálý Člen

Karma uživatele Phill - 73% PěstitelskáKarma uživatele Phill - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 27


Ok, tak na hnojkách zkusim přidat, pořádně je nakrmit holky hubený.

Jinak kdyby měl někdo zájem, věci na fotce jsou k dispozici v bazaru.

.......respect.......is everything.......
250w vertikal

Old Post 30-10-2010 v 13:26 PM
Phill je offline   Profil uživatele Phill   Find more posts by Phill   Foto galerie člena Phill   Click here to Send Phill a Private Message   Add Phill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 28

Kokos nejde tak jednodusse prelit, takze to normalne zalivej kazdy den, maximalne kazdy druhy den, aby se vymenily ziviny v kvetinaci a kytky mely cerstvy roztok, zregulovany ph. Kdyz kokos malo zalivas, tak mu v extremnim pripade usychaji korinky a v lepsim pripade to ma proste malo kysliku nebo zivin. Taky to zalivej poradne, aby vzdycky protekla aspon mala louzicka z kazdyho kvetinace, je to celkem dulezity, aby se to komplet prolilo, odtecenou vodu vylej. Zkus tomu ted davat dve tretiny doporucene koncentrace kazdy den, jak jsem ti psal a snad by se mel dostavit ucinek zlepseni..

FLY on the Sky

Old Post 30-10-2010 v 17:14 PM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phill
Stálý Člen

Karma uživatele Phill - 73% PěstitelskáKarma uživatele Phill - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 125  

novej systémek Příspěvek č. 29


Dnes mi to nedalo spát, tak jsem sestrojil systém z 90l kalfasu a dvou 22 litrovejch boxů, do každýho dam 2 kytky, akorát nevim co s tou jednou zbývající, jedině že bych na jednu stranu dal 3. Odpadá mi tak problém s odtékající vodou zachycenou v podkvětníkách. Nemam žádnou vanu do který by se vešlo 5 květníků, tak to vyřešim asi takhle, kytky budou mít víc místa pro kořeny, stejně je ještě necham pár dní na růstu.

Ty 22 litrový boxy do kalfasu krásně zapadaj, stačilo to stáhnout uprostřed drátem, aby při zatížení neroztáhly kalfas a nepropadly dolu. Na dnech je vidět pletivo, který tam být nemá. Původně jsem chtěl jako drenáž dát na dno zmuchlaný pletivo a přes to netkanou textilii, ale při testování jsem zjistil, že ta textilie fakt mizerně propouští vodu, tak budu spoléhat jen na díry v těch boxech, snad se to neucpe.

Sice teď nebudou kytky pěkně do kolečka, ale neni problém je i tak trochu vytvarovat až se vytáhnou při přepnutí na květ. Plánuju pak na kraje kalfasu připevnit pár tyček a k těm vázat větve, taková alternativa k pletivu.

Až pořídim silikon, ještě na dno kalfasu udělam vypouštěcí ventil, ať to nemusim při každý zálivce celý vyndavat ze skříně. Pořád teda lepší, než vyndavat 5 květníků, vylejvat 5 podkvětníků, pak je tam zas po jednom vracet, takhle to jen vyndam, zaleju, vyleju a zandam zpátky.

.......respect.......is everything.......
250w vertikal

Old Post 30-10-2010 v 18:00 PM
Phill je offline   Profil uživatele Phill   Find more posts by Phill   Foto galerie člena Phill   Click here to Send Phill a Private Message   Add Phill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phill
Stálý Člen

Karma uživatele Phill - 73% PěstitelskáKarma uživatele Phill - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 30

Tak už je mi jasný, proč ty kytky tak divně rostly, ještě že jsem je teď přesazoval. Zjistil jsem, že já idiot vylízanej (sry ale jinak to říct prostě nemůžu, mam chuť si za to vrazit pěstí) jsem dal na dno 3 květníků tu textilii. Samozřejmě teď už je vyhozená a kytky už maj volnej prostor v těch 22 l boxech, na jedný straně 2 větší, na druhý 3 menší. Vůbec nevim, co mě to při zasazování napadlo za kravinu.

.......respect.......is everything.......
250w vertikal

Old Post 30-10-2010 v 19:38 PM
Phill je offline   Profil uživatele Phill   Find more posts by Phill   Foto galerie člena Phill   Click here to Send Phill a Private Message   Add Phill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 31

ahoj. sice ale pozde sem si vzpomnel ze sem jednou kdysi cetl tenhle trýd
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=41663

urco si to precti

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 30-10-2010 v 20:06 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phill
Stálý Člen

Karma uživatele Phill - 73% PěstitelskáKarma uživatele Phill - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 125  

36.den růstu Příspěvek č. 32





Dnes jsem neodolal a musel blejsknout, jak se kytkám pěkně daří. Větší prostor pro kořeny jim určitě pomohl, vyšší dávky hnojiv také.
Přepnutí plánuji už brzo.
Jen na některých spodnějsích listech se objevily nehezký věci,tipuji nedostatek nějaké živiny nebo Ph, ale Ph jsem měřil z odpadu a vyšlo mi 5,5 zalival jsem to roztokem Ph 6.



FOTKY

1.celkový pohled na novej systémek

2. dvě krasavice z leva (pěkný keříky už)

3. tři krasavice z prava (taky se snaží košatět)

4. přítah, pěkně jsem to vymákl, čerstvej vzduch jde trubkou shora přímo k cirkulačnímu ventilátoru, kterej ho pak rozhání spolu s párou ze zvlhčovačky, funguje to takhle bezchybně

.......respect.......is everything.......
250w vertikal

Old Post 01-11-2010 v 11:00 AM
Phill je offline   Profil uživatele Phill   Find more posts by Phill   Foto galerie člena Phill   Click here to Send Phill a Private Message   Add Phill to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3591520 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív