Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Porozumění generací
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
kachnik
Stálý Člen

Karma uživatele kachnik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3 

Děda Příspěvek č. 17

"Kámošova story":
Jeho děda má ohromnou zahradu, tak mu tam nasázel nějaký semínka s tim ať se mu vo to stará. Děda svědomitě zalejval a kytičky rostli. Pak tam kámoš přijel sklízet a Děda na něj : Co to jako je za kytky? Kámoš nervní co mu na to má říct, vymyslej jedinou věc :čaj
Děda se na něj tak koukl a prohlásil: " Hovno čaj, tráva to je! To sme hulili za války"

No a pak si dali spolu špeka.

Já mám koně na balkóně

Instruktazni thread o pohlavi kyticek

Old Post 30-05-2001 v 13:03 PM
kachnik je offline   Profil uživatele kachnik   Find more posts by kachnik   Foto galerie člena kachnik   Click here to Send kachnik a Private Message   Add kachnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.BIG.imejl
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.BIG.imejl - 12% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 39  

Re: Děda Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od kachnik
"Kámošova story":
Jeho děda má ohromnou zahradu, tak mu tam nasázel nějaký semínka s tim ať se mu vo to stará. Děda svědomitě zalejval a kytičky rostli. Pak tam kámoš přijel sklízet a Děda na něj : Co to jako je za kytky? Kámoš nervní co mu na to má říct, vymyslej jedinou věc :čaj
Děda se na něj tak koukl a prohlásil: " Hovno čaj, tráva to je! To sme hulili za války"

No a pak si dali spolu špeka.




LOL !!!! :-D Hustý!!

Sháním modré neony na škodu 120, značka: "Spěchá".

Old Post 08-11-2006 v 14:37 PM
Mr.BIG.imejl je offline   Profil uživatele Mr.BIG.imejl   Find more posts by Mr.BIG.imejl   Foto galerie člena Mr.BIG.imejl   Click here to Send Mr.BIG.imejl a Private Message   Add Mr.BIG.imejl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 19

Kámo tenhle topic je 5 let stary

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 08-11-2006 v 15:51 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 20

To neva, jsem rád, že byl vytažen na světlo....

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 08-11-2006 v 15:57 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.BIG.imejl
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.BIG.imejl - 12% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 21

to jo teda, tenhle si to zaslouží

Sháním modré neony na škodu 120, značka: "Spěchá".

Old Post 08-11-2006 v 16:59 PM
Mr.BIG.imejl je offline   Profil uživatele Mr.BIG.imejl   Find more posts by Mr.BIG.imejl   Foto galerie člena Mr.BIG.imejl   Click here to Send Mr.BIG.imejl a Private Message   Add Mr.BIG.imejl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalidor
Stálý Člen

Karma uživatele Kalidor - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 22

tak ja tenhle story ala kachnik vytahnu zpatky na svetlo : ) Ze bych svy tetce na venkove dal do skleniku semena durban poisonka s tim at se mi o to stara, ze je to nejakej vzacnej caj z ciziny? Co myslite, pujde to realizovat? To by bolo huste..

Old Post 24-10-2007 v 23:50 PM
Kalidor je offline   Profil uživatele Kalidor   Find more posts by Kalidor   Foto galerie člena Kalidor   Click here to Send Kalidor a Private Message   Add Kalidor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 23

KALIDOR:no myslim si ze by to slo to hodit nekomu at se oto stara pak uz jde jenom oto jestli tvoje teta tady te pohadce bude verit(ze to je caj) co ja vim tak ted uz ti stari lidi vi jak to vypada slychavaji to z televize atd a vetsinou na tady todle maji spatne nazory kamos mi jednou rikal jak pestoval u svoji prababicky(ktere je neco kolem 90 roku)na zahrade a ona mu rika ze doufa ze to neni ta mariuana a on nevedel co ji ma rict tak nani vypotil ze to je kokain a ze je to neco podobneho ze se to kouri a da se to prirovnat k tabaku a ona naneho jo jiricku kokain si klidne kur ale tu marjanu ne je to skodlive a zacala mu promlouvat do duse z falesnych zdroju nevim no lidi ktomu maji vselijaky pristup zvlaste tem starsim generacim to nejde po srsti a odsuzuji to podle toho co slysi od jine babky nebo ja nevim odkoho vseho

Old Post 25-10-2007 v 02:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 24

ale abych rekl pravdu tak todle neni pripad moji rodiny aspon ne otce dedy a babicky ti sou vtechto vecech schovivavi deda z babi to berou spise z te stranky ze to je dobre pro lecebny umysl delaji si ztoho masti koupele atd vsechno mozne a tatik ten ma vtedle veci jasno je to takovy vecne spokojeny hipik kdysi pestoval sam kytky takze vi co a jak kdykoliv si snim muzu pokecat o svojich zazitkach, on mi rekne svoje co taky kdysi prozil nejen na konopi ale i na jinych ficacichnebudu konkretne rikattakze todle mam vpohode beru ho spise za kamose nez za tatika samozrejme ze rika vseho zmirou ze ale myslim ze takovych lidi stimto pristupem by mohlo byt troche vic aspon tech kteri budou v tomdle smeru tu dnesni mladez troche respektovat zatim zdarec a mejte se fanfarove

Old Post 25-10-2007 v 03:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zombaj
Stálý Člen

Karma uživatele Zombaj - 87% PěstitelskáKarma uživatele Zombaj - 87% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 25

moje rodina vý že hulim :-D teda máti si to uvjedomila až po 5 letech i kdyš jsem jí to řikal furt a ted se ke me už rok chová jak k feťákovy teda ted je to už lepší ale .... jinak to že pěstim taky vý .-D mám to v obejváku jinak já nevim podle me je lepší ať rodiče vědi než aby se to dozvěděly až po nekolika letech podle me to pak podtrhává takovou tu duvěru ... možná budou negativní reakce ale časem to bude lepší a na konci se tomu i zaysmejete třeba ted s ty davky co budu mýt tak máti chce uďelat nejaky jidlo a to nehuli jen chce vjedet proř hulim já a nechce to odsuzovat bez toho aby nevjedela o čem to je :-D jinak k tomu si dát brko s nekym s rodiny to je podle me dobrej nápad :-) já bydlim jen z bratrem a taky si občas poprdí :-) a rád vidim když mu chutná

Have fun Indor

NFT na koleni
pjestujte pro radost a zážitky a ne pro peníze :-) vždyť tu jsme jen jednou a každej usměv je peknej a sorry za pravopis :-o

Old Post 08-11-2007 v 08:32 AM
Zombaj je offline   Profil uživatele Zombaj   Find more posts by Zombaj   Foto galerie člena Zombaj   Click here to Send Zombaj a Private Message   Add Zombaj to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zombaj! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2899050 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív