Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » druhe aero 10chronic10jack
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
lol
lol
lol
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17






18 den na 12/12 a jeste to nekvete kuva

Old Post 24-10-2010 v 14:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 18

[účet odstraněn]

Old Post 24-10-2010 v 14:23 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 19

tyjo kdyby mi po 18 dnech eště nekvetli tak bych zase strávil den na G hledáním proč...


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 24-10-2010 v 19:46 PM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Ja asi delam neco špatně,protože minulí kolo jsem měl ten samej problém.No ale malí blizničky na nekterych místech jsou,tak si stim lámat hlavu nebudu....už to snad začne

Old Post 25-10-2010 v 05:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkness
Stálý Člen

Karma uživatele Darkness - 84% PěstitelskáKarma uživatele Darkness - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 21

Nemáš nějaký problém ve spínačkách? U těch mechanickejch stačí zavadit o přepínač a může to valit nonstop... Něco podobného se mi stalo na růstu...

1st round: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=906246#post906246

2nd round: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52762

3th round: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=967009#post967009

Old Post 25-10-2010 v 08:49 AM
Darkness je offline   Profil uživatele Darkness   Find more posts by Darkness   Foto galerie člena Darkness   Click here to Send Darkness a Private Message   Add Darkness to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22



Čusík busík.....no ten přechod z rustu na květ,je strašně pomalej.Nevim čím to je...na regulaci používám peháčko do akvárka,no možna to bude tím.Na druhou stranu kytí se vytáhli na krásných 50-60cm.Jinak dal jsem jim dovnitř sítku,ta jim pomuže držet šištičky nahoře
PH-5,5-6,0
EC-0,85
Teplo noc-22 den23
Vlhkost-65%
S tim šestikylem ješte chvilku počkám

Naposledy upravil 08-11-2010 v 13:43 PM

Old Post 31-10-2010 v 19:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23





30-12/12
Čus tak konečně už tam jsou malý pálky,na třicáty den 12/12 je to fakt bída.Mnoo....než je seknu tak nebudu čučet na dny kdy seknout,mrknu se jim pěkně na zbarvení chloupkú a nejen nato.I flushing musim včas vyhmátnout....
Mrsknul jsem do Boxíku 600w tak uvidíme
Dneska příde konečně PK 13-14 od HESI....tak doufám že to snad holky ješte stihnou roztančit
PH-líta docela dolu ale snažim se ho držet 5,3-5,9
EC-0,80-0,95
vlhkost-65%

Old Post 08-11-2010 v 14:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 24

no na 30tej den ECčko pod 1 je docela hladovka ne?no těžko říct proč si tak dávaj na čas...ale třeba to bude stát za to

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 08-11-2010 v 15:00 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamess
Stálý Člen

Karma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% PěstitelskáKarma uživatele Jamess - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 25

Fakt zajímavý, jediný co mě napadá, tak jestli sem ti dobře rozuměl tak si je ve 20cm šmiknul a hned přepl na květ? To by za tím trochu mohlo býtt.... Jinak tyhle geny právě asi nebudou moc indica - jak sis myslel:-)

Chytrému napověz, hloupého kopni

Old Post 08-11-2010 v 15:43 PM
Jamess je offline   Profil uživatele Jamess   Find more posts by Jamess   Foto galerie člena Jamess   Click here to Send Jamess a Private Message   Add Jamess to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26






Zdarec ve spolek,nejprve bych vám všem chtěl poděkovat za k+.Fakt si toho vážim....mno a dal jsem na vaše rady a ecko,jsem zvednul.EC pod jednou je fakt malo.Jinak docela me štve že se kytky zas tak vyšvihly nahoru.Aš pojedu další kolo tak bych chtel jet pořádnou indiku,a hlavně ji chci jet z řízkú.Snad mě to další kolo už víde kak jak chci!Na druhou stranu jsem rád,že aspon ted v ty skříni neco mám.
ECko-1,1-1,2
PH-5,5-6,0
Vlhkost-60
hnojky:2,3-bloom axc. enzimes+ vše podle navodu a PK-6ml na 10litru

Naposledy upravil 15-11-2010 v 14:41 PM

Old Post 15-11-2010 v 14:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27





Lahodička....holky vychlastaj přes deset litru deně he,co stou veškerou vodou dělaj
ECko-1,3
PH-stejne
vlhkost-65%

Old Post 17-11-2010 v 17:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28





los phoutous....

Old Post 18-11-2010 v 19:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29






43-12/12
Pic groweři,tak jsem tady s dalším set-upem.Kití si náramě lebedí,co mě dělá starosti tak je to teplota.Začína mrznout a ve skříni přes den je nákých21°C.A noc jsem si načasoval tak debylně že,ve tři hodiny vstanu a musim přivírat okno a zapínat víc topení.Jinak by v ty tmě umrzli,nu ale co.....když oni jsou tak strašně nádherný
EC-1,30 Skoušel jsem ECko na 1,40 a u dvou kytí jsem našel spaleny listy
PH:5,5-6,0
Vlhkost:50%
teplo:den-21°C,noc-22,23°C

Old Post 25-11-2010 v 23:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

Čus typani potřeboval bych radu ohledně flušingu,mam to na květu 48 den.U tech modelu bylo napsáno,že se sklízejí okolo osmého týdne to je nákých 56 dní.Chtel bych flušovat tak deset dní,aby ty všechny hnojky byly tam kde mají být....tak nevim jestli začít ted nebo aš dýl

Old Post 29-11-2010 v 13:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31




48-12/12

Old Post 29-11-2010 v 14:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 32

[účet odstraněn]

Old Post 29-11-2010 v 16:40 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1147250 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív