Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » My very First Gro's In/250W&out/bySun WW+NoNames
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 17

[účet odstraněn]

Old Post 30-08-2010 v 10:42 AM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Mikael...Zdar No nemam moc přehled o stáří květu...ale bude to více jak 14 dni... ale pokud vím takuž budou ten měsíc v květu nastopído budou...jede to pomaleji kvůli počasí viš co...ale ty fotky jsou uplně otrocké páč jsem to fotil s mojí vygajdanou nokii...jinak ty palice jsou už tak v 85% to jsem si jistý...jsou už ceklem dost husté...štípl jsem jeden vršek na košt a i po usušení už měli pomalu standardní konzistenci...takže jak říkam dostali s odstupem 3dnu dvě zálivky koření na květy od CANNY a čeká je poslední třetí za 3dny a pak pojedem čistou děštovku do konce...s tím hřebejkem to tedy není good idea říkáš jo? okej zvážím to

Old Post 30-08-2010 v 19:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19


Tááák a je tady Den Ká... rozhodl jsem se dneska po 46ti dnech růstu holky přepnout na 12/12...ikdyž jsem byl chvilku na pochybách zda li je ten pravý čas přepnout páč se mi zdálo že mám holky trošku nízko... Ale samozřejmě jsem si je tvaroval LST tréningem takže jsou spíše do strany a než do vrchu ale udělal jsem dneska fotografie výsledku mé výchovy prostředních lístku a nevím jak to nazvat tak podívejte se sami...a jelikož jsem trošku nervózní z toho že jsem je přepnul budu rád za pár vbaších připomínek a komentářů či rad...mějte se...

Old Post 30-08-2010 v 19:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20


Přepnuto...12/12...Day 1.
Když jsem dneska přišel z přáce kyti na mě koukali takhle...naposledy byl zastřiženy asi před Třemi dny..tak už zase bylo trošku uprostřed zataženo...

Old Post 30-08-2010 v 19:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21


Takhle vypadají větvičky po bocích...moc se mi líbí...budoucí paličky...tož doufám že dají což... jinak teplota přes den 25-28...ideál...včera jsem jim dal Zálivku Canna Terra Flores...myslím že to vystači...mám z těch malejch fakt radost...dal jsem do toho lásku a něhu...

Old Post 30-08-2010 v 19:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22


Jiný detail...

Old Post 30-08-2010 v 19:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23


myslíte že už jsou nahoře redy plodit?

Old Post 30-08-2010 v 19:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24


A ještě u holek doma...příští update bude až ukážou pičinky...

Old Post 30-08-2010 v 19:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 25

nevim jestli jsou ready plodit ale ty bys mel bejt co nejrychlejsi ready zacit strihat tech stovky vetvi co se ti tam delaj( viz. foto - př. č. 39) A bejt tebou, ale to uz ti nepomuze jestli chces v nasledujicich dnech přepnout, bych dal lampu vejš at ti vytahnou trochu do vysky. Hodně stěstí

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 31-08-2010 v 10:29 AM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Banány...ty větve stříhat nebudu..blázne ..celou dobu zaštipuju jak jebnutý abych jich měl dostatek a ted je mam jako stříhat? krejzi?
a jestli myslíš ten hustej porost tak to prostříhávám co 3dny...
a ty kytky jsem dal trošku výše na 3dny než jsem je přepnul páč jsem chtěl ještě dostatečně prosvítit ty četné výhonky na větvičkách které jsem tak kurevsky pěstoval jako sekundární paličky...ale už jsou přepnuté a dal jsem je níže na 80cm od zdroje světla...myslím že to stačí...a pevně věřím že tedka po přepnutí budou ještě min. 8-10 dní dojíždět růstovou fázi budou se vtahovat a pak najedou květy...a pak se taky ještě rapidně vytáhnou...tak asi tak bych to viděl já.. ale dík za rady...

Old Post 31-08-2010 v 18:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

Zdravím všechny...nesu další update tnentokrát ze 7mého dne 12/12...

Old Post 06-09-2010 v 12:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28


WW

Old Post 06-09-2010 v 13:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29


Kytky jso opravdu zdravé a zdá se že jsou ščastné...

Old Post 06-09-2010 v 13:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30


profil....

Old Post 06-09-2010 v 13:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31


a další...

Old Post 06-09-2010 v 13:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32


&Next...

Old Post 06-09-2010 v 13:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-08-2010 - My very First Gro's In/250W&out/bySun WW+NoNames - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5421340 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív