Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moje první plantáž
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Obecné Thanks Příspěvek č. 17

To slik:
Díky za karmu človíčku a tip nebude ?

Old Post 06-11-2002 v 14:27 PM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Obecné sušení + lisování ? Příspěvek č. 18

Jo jo sušení je pro mě zatím dilema , asi to podseknu , pověsím vzhůru nohama a nechám asi tak dlouho , jak radíš , mám podobný názor.

Dotázek 1: Myslíš že ta lednice má opravdu význam a vyndáváš to potom z lednice ze sklenice ven aby dejchalo ?

Dotázek 2: Lisování palic , kdy a jak , já si myslím , že to určitě bude muset alespoň 2 dny viset a pak to můžu zkoušet ( nechci je lisovat všechny ale pokusně tak 2-3 kousky) , co so o tom myslíte ?

Old Post 06-11-2002 v 15:02 PM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Dotaz Masterkush Příspěvek č. 19

Ještě jsem zapoměl , taky si myslím že je tam víc Masterkushe , můj tip je 6x Master 2x BB (z toho jeden zakrslík ach jo - BB miluju "mlask"). Vypozorováno během celého růstu podle listů atd.¨

Dotázek 1: Až to dozraje poznám to konečně s nějakou určitostí ?

Dotázek 2: Nikde jsem to nenašel , nevíte kolik má Masterkush procent THC atd.

díky za odpovědi

Old Post 06-11-2002 v 15:06 PM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MYSH
Stálý Člen

Karma uživatele MYSH - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 34 

Palec nahoru Kámo to je krása Příspěvek č. 20

Co dodat.
Palice lisuj - rozhodně neuškodíš a spíš to pomůže. Co jsem četl, tak se to doporučuje.

Můj tip - 180 gramů suchý )

A přeju dobrou chuť - a pošli )))

Who's the man ??

Old Post 06-11-2002 v 15:34 PM
MYSH je offline   Profil uživatele MYSH   Find more posts by MYSH   Foto galerie člena MYSH   Click here to Send MYSH a Private Message   Add MYSH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheKeptn
Námořník

Karma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% PěstitelskáKarma uživatele TheKeptn - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 618  

Palec nahoru Příspěvek č. 21

2Ventura:No to je nadhera , jakou jsem pekne dlouho nevidel.Skvela prace a jen tak dal .K+
Tipuju 248g...Peace

2Mut : mel bych takovej melej dotazek , mam kyticky cca 16 dni na kvetu a chtel bych vyzkouset tu fintu s tim 24/0. Mam pockat jeste tak dva tydny nebo mam prepnout ted aby to potom dyl zralo a dozravala a tim i vetsi vynos.DIk.Peace

Old Post 06-11-2002 v 18:02 PM
TheKeptn je offline   Profil uživatele TheKeptn   Find more posts by TheKeptn   Foto galerie člena TheKeptn   Click here to Send TheKeptn a Private Message   Add TheKeptn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Fakt poprvé Příspěvek č. 22

Jsou to opravdu moje první kytičky (i když hulím tak 5-6 let), když nepočítám 2 samce ve skleníku a ještě k tomu zlomyslně předčasně vytrhnutý. Moc práce to nedá , jenom ty první 3 týdny po přepnutí na květ (Scrog) , v tu dobu mě zabíraly tak 1-2 hod. denně. Ale napříště to bude lepší - doufám .
V tom prostoru by šlo vypěstovat 2x tolik !!! , no na jaře uvidíme.

Jinak včera jsem s mladou a kámošem zhulil ten zbytek co jsem uštíp , viz. výše , a docela nás to rozseklo (odhad 0,1-max0,2G) , docela dost.

Jo a po ostříhání listů , jsme je přebrali a vybrali takový ty pěkný , obsypaný krystalkama ( ty co stínily atd. ), no a zhuluje to jako ganja (3 malý lístky pro 3 lidi - kurva z těhle kytek bych chtěl matku!!!!).

Tak co fakt nikdo nevíte kolik THC má Masterkush ?

To All: Děkuji všem za karmičku , pochválení a tipečky na výnos , s tím výhercem to samozdřejmě platí , ale zapoměl jsem poznamenat že bydlím v Praze.

Jo a měl bych taky zveřejnit svůj odhad. No dal jsem si předcevzetí , že na první pokus zkusím 100G , vypadá to , že se to snad povede, takže můj tip je 120G ( to bych byl fakt happy ( můj tip samozdřejmě není soutěžní , to bych dopadl fakt špatně ) )

Old Post 07-11-2002 v 13:15 PM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Mazec Příspěvek č. 23

Takovouhle ourodicku a napoprve K+.No ty uz si asi nikdy u dealera nekoupis.

Old Post 07-11-2002 v 18:53 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wolllf
Stálý Člen

Karma uživatele wolllf - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 30  

Pohodička Ty jo... Příspěvek č. 24

Napoprvé...a....ještě skvěle!
K+
Tip: 206g

Někdy zapomínáme, že žijeme!

Wolf

Old Post 07-11-2002 v 19:24 PM
wolllf je offline   Profil uživatele wolllf   Find more posts by wolllf   Foto galerie člena wolllf   Click here to Send wolllf a Private Message   Add wolllf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virus
Stálý Člen

Karma uživatele virus - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 210 

Pohodička no comment.... Příspěvek č. 25

K+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+

roll,roll,roll a joint...

Old Post 07-11-2002 v 19:32 PM
virus je offline   Profil uživatele virus   Find more posts by virus   Foto galerie člena virus   Click here to Send virus a Private Message   Add virus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aldaris
Nový Člen

Karma uživatele Aldaris - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 1 

Palec nahoru Příspěvek č. 26

No... gratuluju k tý nádheře! Tyhle fotečky jsou už fakt o něčem jinym!!! S tou návštěvou za 3 tejdny zaručeně počítej!... AŤ ROSTOU!!! Ald

Old Post 07-11-2002 v 19:32 PM
Aldaris je offline   Profil uživatele Aldaris   Find more posts by Aldaris   Foto galerie člena Aldaris   Click here to Send Aldaris a Private Message   Add Aldaris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Floopy
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Floopy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Floopy - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 225  

vauuuuuuu Příspěvek č. 27

cus,
fakt naaaaaadherny kytkiii,
premejslym taky o indooru byl sem na vaskach ale du dotoho protoze je to nadhera!!!!

jeden dotaz:kolik si dotoho vrazil kacek???
ptam se abych vedel kolik si mam pripravit.

muj typ hmmm cca 315g


preju ti vic takovych sklizni v tvem spajzu

s pozdravem Mr. Floopy

Vodlet ja prase !!!
*zabijak malejch deti*

Old Post 07-11-2002 v 22:05 PM
Mr.Floopy je offline   Profil uživatele Mr.Floopy   Find more posts by Mr.Floopy   Foto galerie člena Mr.Floopy   Click here to Send Mr.Floopy a Private Message   Add Mr.Floopy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Na kolik že mě to vyšlo ? Příspěvek č. 28

Mňo , kompletek (lampa atd.) asi 2600 , hlína 700 , plus řízečky , serepetičky okolo , vytvoření growroomku , dohromady bratru 6000,- , počítáno bez elektriky ( tu mám spočítanou tak na 1000,- , mám 20 Hod nízký tarif - přece jenom jsou ty přímotopy k něčemu dobrý). Větráky byly zadarmo.

New: Jinak , ty velký bakule z fotek to bude nejspíš Masterkush ( napište , co si o tom myslíte) , 3x +nejspíš ten mrzáček , zbytek 4x BB , ale ta mě trápí , nemá zdaleka tak veliký paldy , spíš je má roztáhlý po veliký dýlce. Navíc už začínaj hodně hnědnout , zatím co Master je hnědej tak z 10-20 procent. Co radíte ? Ta BB až zhnědne začne fialovět ?
Jinak jedu už 3 den na 9/15 - 49 den květu.
Prostě všichni tady radíte sklízet až budou pestíky z 80 procent hnědý (což už ty BB maj) , ale fialový to ještě není - navic 49 dní je asi na BB málo ne?

Myslíte si že je ta BB na sklizení ? ( já myslím že ještě ne )

Old Post 08-11-2002 v 08:58 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Blueberry ? Příspěvek č. 29


Tady je ta (nejspíš) BB , vidíte že paldy nic moc , ani se to moc nezvětšuje , jen už je teď hnědší.

Myslíte , že je to BB , nebo vám to připomíná něco jiného ?

díky za odpovědi

MIMOCHODEM: včera jsem si nacpal do fajfky 2 mrňavý llístečky , co jsme přebrali a vyhouklo mě to takovým způsobem , že jsem vůbec nepochopil MASH , jenom jsem byl schopnej se tlemit Frankovi )


Old Post 08-11-2002 v 09:22 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

Nápad Lampička Příspěvek č. 30


Tak a tady pro úplnost ještě moje malé sluníčko , nejdřív jsem byl trošku skeptickej kvůli tý sylvanii , ale nakonec nemůžu než doporučit - ještě stojí o půlku míň než 400 SON-T Philips !!!

Old Post 08-11-2002 v 09:25 AM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tahua
Stálý Člen

Karma uživatele tahua - 53% PěstitelskáKarma uživatele tahua - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 31

Nádherný kytky....skvělej úspěch u první úrody....hezký tvary křoví i kartáčů.
Můj typ je 115 g.
Jinak K+...a ještě někdy jednu...ty si to zasloužíš.
P.S. : Nepřemejšlel jsi o bubleru??

created by TAHUA
old & young

Old Post 08-11-2002 v 11:43 AM
tahua je offline   Profil uživatele tahua   Find more posts by tahua   Foto galerie člena tahua   Click here to Send tahua a Private Message   Add tahua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ventura
Stálý Člen

Karma uživatele Ventura - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ventura - 92% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 33 

No konečně Příspěvek č. 32

Konečně se tady oběvil trošku realistický tip, připadá mi , že jsem vás všechny těma fotečkama trošku zmátl.

Bubler , uvidíme , každopádně na příště mám ještě ten super substrátek , takže když tak až potom.

Děkuji za K+

Old Post 08-11-2002 v 15:25 PM
Ventura je offline   Profil uživatele Ventura   Find more posts by Ventura   Foto galerie člena Ventura   Click here to Send Ventura a Private Message   Add Ventura to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-10-2016 - Moje první pěstírna - 2 odpovědí
06-12-2016 - Moje první kvítí 2016 - 20 odpovědí
16-01-2010 - Má první lampa - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7841600 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív