Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » mam problem se svetlem
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Disetronic
mmm, zajdu s tema vybojkama na test.. a když pojedou dá se vykuchat z toho GiB 600W tlumivka a dokoupit k tomu kondik a tak? asi jo co? pac ty streba sou sileny.. sou tam i odpory, trasne cesticek na desce atd.. tak kdyby sli ty vybojky, jenom koupim starter, kondik a zkusim to spajet...


zdar, dělalo mi to to co tobě, tak jsem to dal elektrikáři opravit s tím že dokoupím vadnou věc, rozebral to, proměřil a zjistil že je v pytli taková malá kostička " tranzistor,rele? " za 40 kč .

Naposledy upravil 01-06-2010 v 19:00 PM

Old Post 01-06-2010 v 18:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disetronic
Stálý Člen

Karma uživatele Disetronic - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 18

mmm mmm udelam to samy kdyz pofelej ty vybojky... dobra rada... 40Kc.. kezby to bylo to co u tebe!!! ne... spis v to ted verim


EDIT:
akorat bude problem s tim elektrikarem.. nechce se mi jit za tim co nam chodi do baraku delat vsechno aby nikde nepovidal ze mi opravoval úpredradnik s 600W vybojkou (vesnicky kruhy soum maly a provareny)... a v normalnim elektru mi rekne ze akorat umi prodavat soucastky na ktery se zeptam

Naposledy upravil Disetronic 01-06-2010 v 19:12 PM

Old Post 01-06-2010 v 19:03 PM
Disetronic je offline   Profil uživatele Disetronic   Find more posts by Disetronic   Foto galerie člena Disetronic   Click here to Send Disetronic a Private Message   Add Disetronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disetronic
Stálý Člen

Karma uživatele Disetronic - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Grow??!!
Nemáš fakt obrácený kabely? Přijde mi že máš kabel z předřadníku na místo na + hozenej na objímku žárovky.nebo nedotýká se ti někde + s konstrukcí cooltuby?


bohuzel ani jedno

Old Post 01-06-2010 v 21:47 PM
Disetronic je offline   Profil uživatele Disetronic   Find more posts by Disetronic   Foto galerie člena Disetronic   Click here to Send Disetronic a Private Message   Add Disetronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disetronic
Stálý Člen

Karma uživatele Disetronic - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 20

tak problem zúžen na předradnik.. obe 600kilka svítěj.. zkusim ho vzít do jinyho baraku.. pac tady u nas maj problemy s eletrikou.. maj nejakej malej transformator na odber z vysokoproudu a cela vesnice (rozsirujici se rychle) trpí obcasnejma pádama z duvodu tohodle.. proste tu moc lidi sosá a neni na to vybaveni... se nastvu a vezmu si to z lampy

Old Post 03-06-2010 v 10:08 AM
Disetronic je offline   Profil uživatele Disetronic   Find more posts by Disetronic   Foto galerie člena Disetronic   Click here to Send Disetronic a Private Message   Add Disetronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

hej more! Starter! To je prvni vec, predradnik muze fakat. Starter jde vetsinou srat jako prvni

Old Post 03-06-2010 v 10:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disetronic
Stálý Člen

Karma uživatele Disetronic - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 22

jj mam novej a svitim, k tomu mam navic lampu a rozesranej predradnik... kouknu na ten starter a zvětšim pěstební plochu

Old Post 04-06-2010 v 16:46 PM
Disetronic je offline   Profil uživatele Disetronic   Find more posts by Disetronic   Foto galerie člena Disetronic   Click here to Send Disetronic a Private Message   Add Disetronic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Disetronic
nikdy me nenapadlo ze strivavej proud musi mit taky nakej vstup a vystup.. vzdycky sem mel za to ze na kazdym kabelu je 110 (modrym a cernym) spoji se to (220/230) a jezdej elektrony sem a zase zpatky... jakoby z jednoho do druhyho kabelu... pac kdyz je to kladnej pol tak elektrony ficej smerem z cernyho a pri zmene polarizace zase ficej z modryho.


He tak to by nevymyslela ani moje 13ti letá dcera ...
Se asi poseru smíchy.
sry fakt klekám...

zkoušel jsi tu lampu v te objimce v cooltubě pořádně dotáhnout?

Old Post 04-06-2010 v 20:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od SIMOR


He tak to by nevymyslela ani moje 13ti letá dcera ...
Se asi poseru smíchy.
sry fakt klekám...

zkoušel jsi tu lampu v te objimce v cooltubě pořádně dotáhnout?


hlavne doporucuju prvni stranku s prehozenim + a -

Old Post 04-06-2010 v 20:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-06-2013 - Problém s ventilátorem - 10 odpovědí
20-04-2006 - Problem so svetlom... - 19 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4966380 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív