Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Problém s časovačem... Rychle
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 17

Nebo ho rozebrat a srubovakem odlepit ty packy od sebe... No ale divim se ze 150W spece kontakty na hodinach, ty nove serie levnych casovacu stoji za hovno. Pred par lety delali takove, ze jsem treba 6kilo spoustel bez stykace rok uplne bez problemu.

Old Post 21-04-2010 v 19:59 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dobby - 81% PěstitelskáKarma uživatele Dobby - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 18

No právě tak to bude ono určitě ty packy.... =) Právě nechápu že to nezvládne 150w když tam je napsáno 0-3500 w... Dobrá rada stim boucháním.... zkusim to na tom starym... Zkusim to a uvidim... snad to půjde.... dám vědět...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=45100&perpage=16&pagenumber=1

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=46594

Old Post 22-04-2010 v 06:45 AM
Dobby je offline   Profil uživatele Dobby   Find more posts by Dobby   Foto galerie člena Dobby   Click here to Send Dobby a Private Message   Add Dobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lupus
in fabula

Karma uživatele Lupus - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 19

Dobby a neni na boku casovace takova packa, kdyz ju prepnes tak to jede nonstop a kdyz ju das na druhou stranu tak to "časuje"
jestli to neni ani tim, kup si digitalni

jinak ja sem mel 250 a klasické analogové spinacky to zvladaly aji bez kondiku

muze to byt klidne vadny kus

Jo, musí to být uzaviratelny, protoze jinak se to smícha a to je pak v píči.


Herbs are good for everything . . .

Old Post 22-04-2010 v 17:46 PM
Lupus je offline   Profil uživatele Lupus   Find more posts by Lupus   Foto galerie člena Lupus   Click here to Send Lupus a Private Message   Add Lupus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lupus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 20

Digitalni taky speces vona ta zatez 3500W neni na indukcni zarizeni.
Proste to chce rele !!!

Old Post 26-04-2010 v 12:58 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myemi
Stálý Člen

Karma uživatele myemi - 94% PěstitelskáKarma uživatele myemi - 94% PěstitelskáKarma uživatele myemi - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 21

jo jo,přesně tak jak říká krasus nejsou dělaný na indukční zátěž.většinou tydle levný šmejdy vydrží max do 2A a to pochybuju jestli vubec.mě takhle odešly digitální spínačky ale né tim stylem jak tobě ale vždycky když my zhasli lampu tak se vynulovaly a ráno už neseply.

next round WR, IP2000, NEBULA 400w
3x moutain jam 150W hlína sklizeno!
MYEMI



Old Post 06-05-2010 v 16:50 PM
myemi je offline   Profil uživatele myemi   Find more posts by myemi   Foto galerie člena myemi   Click here to Send myemi a Private Message   Add myemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LAmater
Stálý Člen

Karma uživatele LAmater - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 22

U me to kdysi zacaly delat najednou z niceho nic vsechny 3 spinaci analogy u ruznych komponent a mel jsem z toho kviz jak hrom.
Nakonec jsem zjistil ,ze to bylo spatnym uzemnenim.

Dělám co můžu,protože nedělám,co musím...

Old Post 28-06-2010 v 21:26 PM
LAmater je offline   Profil uživatele LAmater   Find more posts by LAmater   Foto galerie člena LAmater   Click here to Send LAmater a Private Message   Add LAmater to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 23

Tak dnes jsem řešil to samé. Už asi třetí spínačky jedou v kuse... všimnu si toho vždycky náhodu. Třeba dnes teplota v boxu byla v noci 39 stupnu ! říkám jak je to možný..
po chvíli jsem se dopídil k závěru že kvůli vlhkosti jsem odtah nastavil aby mi v noci na dvě hodiny vypnul atp, no lampa(400w) běžet neměla! oje.. chudák prcci, další stresy... Ale nechápu jak to je možný když tyhle hodiny odjeli 600w v pohodě...
No až to promyslím a srovnám problémy, snad přijdu na to kde je zakopanej pes.
nemůže to být třeba tím, že momentálně nejedu na elektronickej predradnik¨? nemá on starty pořešený aby najížděl pomalu (proud) a casovac nedostaval takovy kopance?

Old Post 27-01-2016 v 00:08 AM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Jeraldino
Tak dnes jsem řešil to samé. Už asi třetí spínačky jedou v kuse... všimnu si toho vždycky náhodu. Třeba dnes teplota v boxu byla v noci 39 stupnu ! říkám jak je to možný..
po chvíli jsem se dopídil k závěru že kvůli vlhkosti jsem odtah nastavil aby mi v noci na dvě hodiny vypnul atp, no lampa(400w) běžet neměla! oje.. chudák prcci, další stresy... Ale nechápu jak to je možný když tyhle hodiny odjeli 600w v pohodě...
No až to promyslím a srovnám problémy, snad přijdu na to kde je zakopanej pes.
nemůže to být třeba tím, že momentálně nejedu na elektronickej predradnik¨? nemá on starty pořešený aby najížděl pomalu (proud) a casovac nedostaval takovy kopance?


hele jestli mas spinacky ktery vypinaj nulu - ty levnejsi, a nekde spojenou nulu s uzemnenim (stary rozvody) tak se ti tam prostě může někudy dostat a spustí se to.

Old Post 27-01-2016 v 13:53 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeraldino
Stálý Člen

Karma uživatele Jeraldino - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 25

Zítra jdu koupit stykac a časovač na DIN lištu a udělat to na furt...
Jen mě zajímá, akorát mám čerpadlo na jakoby ebb&flow, má výkon 550w, mám na ně pořídit také stykac nebo to čerpadlo nemá takový rázový odběr?
Nechci aby se seklo i čerpadlo a valilo nonstop... Díky

Old Post 27-01-2016 v 14:23 PM
Jeraldino je offline   Profil uživatele Jeraldino   Find more posts by Jeraldino   Foto galerie člena Jeraldino   Click here to Send Jeraldino a Private Message   Add Jeraldino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alesh
Stálý Člen

Karma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% PěstitelskáKarma uživatele alesh - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Jeraldino
Zítra jdu koupit stykac a časovač na DIN lištu a udělat to na furt...
Jen mě zajímá, akorát mám čerpadlo na jakoby ebb&flow, má výkon 550w, mám na ně pořídit také stykac nebo to čerpadlo nemá takový rázový odběr?
Nechci aby se seklo i čerpadlo a valilo nonstop... Díky

To je krok správmým směrem. Určitě bych to udělal všechno zvlášť a pořádně. Motor taky není rezistivní zátěž.

a.

Old Post 27-01-2016 v 15:36 PM
alesh je offline   Profil uživatele alesh   Find more posts by alesh   Foto galerie člena alesh   Click here to Send alesh a Private Message   Add alesh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-03-2018 - Problémy s časovým spínačem - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7550540 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív