Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Praha 8.5. 2010- Million marihuana march
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

Dorazíte, smotnete brčko. Vše ve jménu Legalizace
This poll is closed.
JJ, už to motej starej brachu. Čekej velkej Uragán 4 50.00%
Legalizuju už teď, nepotřebuju nějaký přisravače a kapely taky stojej za H***O 1 12.50%
Možná, zautočim pod pláštíkem deního světla, každopádně po průvodu 1 12.50%
JJ, ale jen abych těm fetkám dal přes papuly a sebral jim jejich konvrzky a rovný čepice (for Nazi) 2 25.00%
Total: 8 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 17

ha a tedka by se hodilo heslo growerů

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=44390

já to řikám furt

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 07-05-2010 v 08:37 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoked
Stálý Člen

Karma uživatele Smoked - 81% PěstitelskáKarma uživatele Smoked - 81% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 18

hej taky tam půjdu tak doufám že pořádně všichni zašpekulujeme :-) a klidně bych se domluvil s pár lidma na srázek :-) odšpekulovat to :-)

Smoked a out BJ

Old Post 07-05-2010 v 10:04 AM
Smoked je offline   Profil uživatele Smoked   Find more posts by Smoked   Foto galerie člena Smoked   Click here to Send Smoked a Private Message   Add Smoked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Danger
Stálý Člen

Karma uživatele Danger - 17% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 19

www.youtube.com/watch?v=FHCJRtSWsaQ&feature=related
www.youtube.com/watch?v=TELQ7Fp9mtg&feature=related
Boužel nejdu

Naposledy upravil Danger 07-05-2010 v 10:45 AM

Old Post 07-05-2010 v 10:12 AM
Danger je offline   Profil uživatele Danger   Find more posts by Danger   Foto galerie člena Danger   Click here to Send Danger a Private Message   Add Danger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašišák
Stálý Člen

Karma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 20

Jde tam někdo ze starších zasloužilých členů??
Asi se tam zjevím taky na chvílu...

Old Post 08-05-2010 v 04:02 AM
Hašišák je offline   Profil uživatele Hašišák   Find more posts by Hašišák   Foto galerie člena Hašišák   Click here to Send Hašišák a Private Message   Add Hašišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 21

Ja idu, za chvilu vyrazim . Ze na radiu 1 moderator: "Pokud se chystate na zitrejsi pochod pro legalizaci marihuany nebo konopi, nezapomente si svacinu, dobrou naladu a samozrejme nejaky to huleni.

Old Post 08-05-2010 v 11:20 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 22

Byl jsem tam.......v pochodu......dlouhá to cesta na sluníčku ulicí Prahy,šel jsem po místech,kudma bych v životě nešel.......doprava se zastavila a demonstrace za legalizaci se rozjela.......stojim takhle na Václaváku u koně a najednou vidim jak se ze spod řítí dav s pokřikem:LEGALIZACE!!! A všichní se hrnuli silnící skrze Prahu.....spousty policistů,avšak ani zdaleka ne tolik co lidí pro naši věc........ano i já hrdě kráčel vedle policisty a točil do rollovacích papírků palici větší než ten policista asi v životě viděl muhehe.......bylo to snad poprvé co jsem si zakouřil půlmetr vedle švestky
Bylo to fajn ne?.......škoda že nebyl nějakej Grower pochod,kua určitě jsme se lidi potkávali na ulici a já míval 100 chutí se ptát lidí na slovo Grower?Grower?.......ale co snad příští rok se sejdeme ne??
Bohužel tam byla i média a ty jak mají ve zvyku,tak ze všeho udělají fámu.......nejvíc bylo hezký jak se ptali proč chtěj legalizovat marihuanu......mno ptali spíše těch lidí co už neměli co říci,bo byli ve stavu poslední fáze.......vykalenci nebo lidi co to přehnali se všim všudy.......proč se nezeptali nějakých growerů,či lidí co je zajímá konopí víc než jen v podobě sušiny,někoho kdo by jim naší kulturu objasnil,opět máme kvůli tomu reputaci jako vyhulený mozky......
Fakt jsem nevydržel do koce(ještě ted to neskončilo).......těžká únava spojená s deseti gramy na sluníčku dělá svoje......
Jinak třeba k zasmátí bylo že když se při průchodu chodilo přes pačíky,tak kde kdo rošlápnul srůčo a pak se to táhlo s davem tak že to málem přesmradilo vůni trávy.......ty hovna cejtim ještě ted......
Hlavně že se nám udělalo počasí že.........bůh nám přeje a proto.......milujeme našeho pána......TRÁVA.
PEACE

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 08-05-2010 v 21:20 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Příspěvek č. 23

No taky jsem byl na zahajeni, pak jsem sel az k muzeu a pak jsem to zabalil a sel jsem az vecer na parukec. No skoda ze jsem neslysel zadne projevy nebo neco. Byly vubec nejake? No co se tyce lidi...tak...no...zajimave pripady nekteri , ale co taky jsem byl mlady . Jo jsem se pobavil jak jsem se vracel od muzea pres karlak, tak pulka karlaku obsazena mladyma romskyma "tackama" co hledali speko-vajgle vsude okolo , pobavko...

Old Post 09-05-2010 v 08:33 AM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 24

taky jsem neviděl žádnej projev no,jen d'n'b,jungle,nějaký reggae......stánky s konopím,kde Hemp Dog zastupuje Baži z Ústí,nějaký prkotiny od Hydroponics,Dutch Passion,Sensi seeds......stánky s hadrama(koukal jsem že tak 50% lidí mělo hadry Sketa),občerstvení a jídlo,konopné sušenky(samo že ze semínka),a tak dále a tak dále......čekal jsem že bude nějakej proslov od Dušana Dvořáka(českej Rick Simpson) o fénixovejch slzách nebo o konopí všeobecně,je fakt že se tam většina přišla jen zhulit....
Tak doufám že jsem to neprošvihl,bylo vedro a já po desítce a v 6 směr domov.....

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 09-05-2010 v 09:59 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

jak tak koukám , o nic sem nepřišel

Old Post 09-05-2010 v 10:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 26

sem moc ještě teď

Old Post 09-05-2010 v 12:14 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 27

Projev byl, jak od Dušana Dvořáka, tak i od Ricka Simpsona! No projev... Ke konci už se to zvrhlo jen k bezduchýmu skandování.
Jinak nemít tak strašnou kocovinu, byl bych z toho nadšenej!
Co mě hodně potěšilo, dostal jsem naprosto úžasnej kros od jednoho bejvalýho člena- Chem Berry!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 09-05-2010 v 12:17 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mašťák
Stálý Člen

Karma uživatele Mašťák - 49% PěstitelskáKarma uživatele Mašťák - 49% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Časlove
Projev byl, jak od Dušana Dvořáka, tak i od Ricka Simpsona! No projev... Ke konci už se to zvrhlo jen k bezduchýmu skandování.
Jinak nemít tak strašnou kocovinu, byl bych z toho nadšenej!
Co mě hodně potěšilo, dostal jsem naprosto úžasnej kros od jednoho bejvalýho člena- Chem Berry!



Taky jsem dostal krosik, je naprosto libovej, ale tak do skrine, za okno. Jinak vcera bylo libove, mistama slunicko svitilo. Muzika byla fajn.

Vsimli jste si me ? Byl jsem ten s tim brkem, jako jointem. (chapete trava ne?)

Zoomuj: http://internet-map.net/grower.cz

Old Post 09-05-2010 v 15:39 PM
Mašťák je offline   Profil uživatele Mašťák   Find more posts by Mašťák   Foto galerie člena Mašťák   Click here to Send Mašťák a Private Message   Add Mašťák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 29

zdarek. Já jsem spokojen, sice jsem nestihl projev na karláku, tak nevym co novího je v našem hnutí. Asi nic
Jinak se mi líbili i celebrity co dorazily, v průvodu přeseda 23 pirátů a prej tam lovil na parukářce i Lyšák z SZ. JXD to asi už zabalil, ale hřeje mně ještě fotka s loňska
Ad ty growers, zahlídl jsem kwetoně (aspoň myslim) jak poskakuje na laně v zádu parku.
Jinak jsem měl ze zadu na trasparentu "špeky ven" tak kdo zahlídl ať si nechá pro sebe
edit. jsem úplně zapomněl na suvenýr co jsem si dovezl, 60cm vysoký Bong, kruťák
Jinak tak zas příště, sejdem se jako obvikle. S kytkou

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Naposledy upravil Protiva 11-05-2010 v 11:40 AM

Old Post 10-05-2010 v 13:02 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-05-2015 - Milion Marihuana March 2014 - 6 odpovědí
26-05-2005 - Million Marihuana March 2005 - 141 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1742000 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív