Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Guffova šalvěj a spol.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Guff
Stálý Člen

Karma uživatele Guff - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 17


Mají se k světu ;-)

Old Post 12-03-2010 v 09:19 AM
Guff je offline   Profil uživatele Guff   Find more posts by Guff   Foto galerie člena Guff   Click here to Send Guff a Private Message   Add Guff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guff
Stálý Člen

Karma uživatele Guff - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 18


A tady aktuální fotka jedné mé externí kytičky, kterou má v opatrování moje drahá polovička

Old Post 12-03-2010 v 09:23 AM
Guff je offline   Profil uživatele Guff   Find more posts by Guff   Foto galerie člena Guff   Click here to Send Guff a Private Message   Add Guff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brkavem
Stálý Člen

Karma uživatele brkavem - 86% PěstitelskáKarma uživatele brkavem - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 35  

Exkrakt?! Příspěvek č. 19

Woow to me nikdy nenapadlo pestovat salvej... Kazdopadne bych si to raci asi koupil pres net.. Jinak mas to pekny, ale zajimal by me pak nakej smoke report, pze mi pride ze tech listu neni zas tak moc a aby te to koplo tam kam ma, by si musel zhulit vsechno naraz... Proto se chci zeptat jestli z toho nebudes delat extrakt, aby se to dalo dat do bonga a aby te to spravne sundalo. Pze co ja hulil jenom listy tak mi to skoro nic neudelalo..

Old Post 12-03-2010 v 10:59 AM
brkavem je offline   Profil uživatele brkavem   Find more posts by brkavem   Foto galerie člena brkavem   Click here to Send brkavem a Private Message   Add brkavem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guff
Stálý Člen

Karma uživatele Guff - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 20


Chystám se na udělání extraktu, nechám to otestovat a hodím určitě info ;-)

Do it!

Old Post 12-03-2010 v 11:20 AM
Guff je offline   Profil uživatele Guff   Find more posts by Guff   Foto galerie člena Guff   Click here to Send Guff a Private Message   Add Guff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guff
Stálý Člen

Karma uživatele Guff - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 21

.

Do it!

Old Post 05-04-2010 v 15:47 PM
Guff je offline   Profil uživatele Guff   Find more posts by Guff   Foto galerie člena Guff   Click here to Send Guff a Private Message   Add Guff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Way
Nový Člen

Karma uživatele Way - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 22

Mas to fakt pekne.

Nezabudni informovat, ako prebieha vyroba extraktu.

K+ leti uplne zasluzene.

Old Post 05-04-2010 v 16:55 PM
Way je offline   Profil uživatele Way   Find more posts by Way   Foto galerie člena Way   Click here to Send Way a Private Message   Add Way to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guff
Stálý Člen

Karma uživatele Guff - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 23


Další foto

Do it!

Old Post 07-04-2010 v 10:56 AM
Guff je offline   Profil uživatele Guff   Find more posts by Guff   Foto galerie člena Guff   Click here to Send Guff a Private Message   Add Guff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guff
Stálý Člen

Karma uživatele Guff - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 30  

Palec nahoru Přesazení řízků Příspěvek č. 24


Zdravím, po dlouhé době se ozývám, páč jsem přesadil nachystaných 8 řízků do většich květináčků a chtěl bych se s váma podělit o fotku.

Škoda jen, že tyhle řízky vyrůstaly přes zimu a tak jsou vytáhlý a patra listů jsou daleko od sebe. Ale věřím že s prvním jarním sluníčkem oraší v místech, kde opadaly listy nové větve a všechny se hojněji rozrostou.

Pro ty, kteří mi psali a já je odkázal na tento příspěvek.
- mrkněte se na fotku --> kromě první a druhé zleva si můžete vybrat, jakou chcete.

Tyhle šalvěje (prvních šest zprava) jsou na prodej, pokud by byl zájem...

:-)

Do it!

Old Post 02-02-2011 v 18:21 PM
Guff je offline   Profil uživatele Guff   Find more posts by Guff   Foto galerie člena Guff   Click here to Send Guff a Private Message   Add Guff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 25

jen rada pokud nechceš aby se ti tak táhly tak zastřihávej

u mě to ason funguje :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 02-02-2011 v 18:35 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guff
Stálý Člen

Karma uživatele Guff - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 26

To jo, to já dělám normálně, ale tohle jsou prostě takový chudáčci ty kytičky, páč měly fakt málo světla a navíc nemůžu hned řízek zastřihovat, protože tak potřebuje nějaké listy na žití. Tyhle čahounky jsem si přesadil v nejhorším k tomu abych na začátku jara šmikl vršek, a krom toho že jí zastříhnu tak z toho ustřihlýho řízku zakořením novou rostlinku, která vzhledem ke slunečním podmínkám v budoucnu bude mít lepší podmínky pro začátek vzrůstu. Sám jsem zvědavej co ty rostlinky udělají. Rád bych měl letos nějaké opravdu košaté rostliny, tak posbírám všechny rady, nějaké to hnojivo a snad najdu v tom hektickém životě čas a budu se o ně pěkně starat.

Koncem minulýho roku byly hodně špatný, chvílama to vypadalo že chytly červy, ale žádný jsem na nich nikdy neviděl. Spíš to bylo zřejmě tím, že měli až příliš slunce, nekvalitním substrátem (některé jsem musel přesazovat do hlíny z lesa, protože jsem neměl na novou), a jinými okolnostmi, a jestli nějakou nemoc někdy měly, tak jsem je zachránil a tyhle řízky vypadají 100% zdravě.. ty co jsem dělal předtím, těm se kroutily a "škvařily" listy, rychle hnědli na koncích a dělaly se v nich díry.... Ale zdá se, že se blýská na lepší časy.

PS: chtěl bych letos zasadit nějakou šalvěj i ven, na zahrádku. Budu to ale muset ještě promyslet, protože šalvěj nemá ráda vítr, takže možná až se budu v létě nudit, budu budovat skleník To se uvidí

Do it!

Old Post 02-02-2011 v 19:13 PM
Guff je offline   Profil uživatele Guff   Find more posts by Guff   Foto galerie člena Guff   Click here to Send Guff a Private Message   Add Guff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guff
Stálý Člen

Karma uživatele Guff - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 27

Jinak do budoucna ještě vytvářím pár experimentů (mezi nimi například i Šalvěj - bonsai) a chtěl bych aspoň amatérsky zkusit šalvěj pěstovat hydroponicky. Uvidíme, záleží jak bude čas.

Do it!

Old Post 02-02-2011 v 19:17 PM
Guff je offline   Profil uživatele Guff   Find more posts by Guff   Foto galerie člena Guff   Click here to Send Guff a Private Message   Add Guff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 28

jj ja taky chcu dát jeden kousek ven
mám vyhlídlí takový místečko u potoka mezi stromi takže :pořádná vlhkost, minimální vítr, a žádný ostrý slunce tak snad se podaří :-)

hlavně ti přeju hodně pěstitelských úspěchů

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 02-02-2011 v 19:19 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 29

hmm jako co sjem vyděl tak všichni co jeli šalvěj v hydru at tady ebo na houba.cz tak ji to nešlo šalvěj asi hydro nerad

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 02-02-2011 v 19:23 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guff
Stálý Člen

Karma uživatele Guff - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 30


Řízky rostou a rostou, některé jsou očividně silnější jedinci, nové listy už rostou blíž k předchozím a s prvními jarními dny hladí listy první letošní sluneční paprsky. Je to na nich znát, i když vím, že tyhle řízky nikdy nebudou úplně skvělé.

Můj plán na letošní sezónu:
- Vypěstovat co největší kytku
- Zkusit pěstovat venku
- Všeobecně zdokonalovat pěstění na základě již získaných zkušeností.

Do it!

Old Post 25-02-2011 v 08:58 AM
Guff je offline   Profil uživatele Guff   Find more posts by Guff   Foto galerie člena Guff   Click here to Send Guff a Private Message   Add Guff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guff
Stálý Člen

Karma uživatele Guff - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 31


Další foto...

Do it!

Old Post 25-02-2011 v 09:06 AM
Guff je offline   Profil uživatele Guff   Find more posts by Guff   Foto galerie člena Guff   Click here to Send Guff a Private Message   Add Guff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guff
Stálý Člen

Karma uživatele Guff - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 32


A tady malý experiment. Tento hrášek vyrostl v krabičce od kindrvajíčka (průhledné).. nyní přesazen.. jen tak pro radost

Do it!

Old Post 25-02-2011 v 09:14 AM
Guff je offline   Profil uživatele Guff   Find more posts by Guff   Foto galerie člena Guff   Click here to Send Guff a Private Message   Add Guff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6387470 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív