Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » 400Watová mučírna Kokos & Aero
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Lidi dnes z práce nasraný jak prase... nic se nedaří at dělám co dělám dělám vše špatně jediné co mě potěšilo je že sledujetě muj grow a dáváte karmy takže všem děkuji další upload bude co nejdřív slibuji ještě jendou dík

Old Post 08-03-2010 v 18:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Abaddon
Lidi dnes z práce nasraný jak prase... nic se nedaří at dělám co dělám dělám vše špatně jediné co mě potěšilo je že sledujetě muj grow a dáváte karmy takže všem děkuji další upload bude co nejdřív slibuji ještě jendou dík


aj pane... nemyslim ze je cas zoufat.... zivot je nadherny.... jinak ti to jede velice pekne..az bych rekl ze ti zavidim ...fakt pekne....doufam ze hodis poradnou sklizen...

HomeMade NFT 400/600w

Ice O later 8 pytlu jenom listi a stonky

nejlepsi admin je ten kdo to chape

Grower.CZ video

Old Post 08-03-2010 v 18:38 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

...:: hlavolampolska::... díky za povbuzení ale je to těžké..............
Ale až tady na groweru.cz se uvolním a odreaguju kouknu na jiné thready a hned je mě lépe a děkuji za pochvalu cením si toho doufám že toto kolo dopadne dobře až nato že budu muset dříve sklízet ... ale i tak doufám to bude ok

Old Post 08-03-2010 v 18:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Abaddon
...:: hlavolampolska::... díky za povbuzení ale je to těžké..............
Ale až tady na groweru.cz se uvolním a odreaguju kouknu na jiné thready a hned je mě lépe a děkuji za pochvalu cením si toho doufám že toto kolo dopadne dobře až nato že budu muset dříve sklízet ... ale i tak doufám to bude ok


tu drivejsi sklizen nebudem resit....teda jak chces...ale je to velka skoda...i kdyz par dnu extra nahodi par gramu navic ne ze by to byla velka zmena /....ale model nejede nikdy jak se ma proste to vis lepe kdyz to vidis

ale napad a provedeni fakt obdiv..a hlavne jak to roste...postupne to chce zvedat lampu...mam ten samej problem... moc extra dlouhy stonky....ale zas to zalezi co chces.. i kdyz to je prusvitne({nadrzu)... vypada to ze se mi i oko raduje... co mas za povzbuzovaky behem kveteni?

HomeMade NFT 400/600w

Ice O later 8 pytlu jenom listi a stonky

nejlepsi admin je ten kdo to chape

Grower.CZ video

Old Post 08-03-2010 v 19:02 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

hej během celého rustu a květu mám stejné hnoj. na jahody a je good z minulích kol vím že je ok normál kiti měly kolem 65g

Old Post 08-03-2010 v 19:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 22

czus jj holky vypadaj moc pekne. a konecne to sou holky a ne porad frajeri . taky by me zajimalo co mas za steroidy na kvet. pokud ti prerustaj tak je jednoduse ohni. mas je pekny az z toho slintam. btw jak ti je? uz ses uzdravil ze sveho poslednihzo urazu?

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 08-03-2010 v 19:30 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

hej úraz je už oka akorát malíček ještě zlobí a bolí dík zaoptání a jak už jsem říkal povzbuzovák na květ nemám dávám jen ty hnoj na jahudky..

edit.: úráz je už v pořádku o oko vůbec nejde ....oka=ok

Naposledy upravil 09-03-2010 v 19:40 PM

Old Post 08-03-2010 v 22:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Abaddon
hej úraz je už oka akorát malíček ještě zlobí a bolí dík zaoptání a jak už jsem říkal povzbuzovák na květ nemám dávám jen ty hnoj na jahudky..

edit.: úráz je už v pořádku o oko vůbec nejde ....oka=ok


hahahahahaha si ale capek ...ale jeste vetsi obdiv pokud to jedes jako jahody....jsou hodne podobne.... ale proste si mi timhle dostal do rozpaku...hehehehe .... udelej plz az budes mit cas nejaky foto...a drzim palce.....

HomeMade NFT 400/600w

Ice O later 8 pytlu jenom listi a stonky

nejlepsi admin je ten kdo to chape

Grower.CZ video

Old Post 09-03-2010 v 23:56 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 25

czus. nejakej update? sem zvedavej jak ti to jede. ja uz budu skoro sklizet

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 12-03-2010 v 12:00 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

tak to ti přeju kámo jinak pokud se zadaří tak upload bude přez výkend není čas tet chodím do práce a každy den dojíždím 90km do práce a 90km domů tak to není žádna prdel

Old Post 12-03-2010 v 15:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

34.den květu Příspěvek č. 27



Zdravím a omlouvámse za dlouhé časové prodlevy v uploadech ale bohužel dříve to nešlo

Takže abych šel k věci, kitičky jsou 34.dnů na květu a mají se celkem k světu až na pár opálených od sluníčka ale to se spraví

omlouvám se za fotky některé jsou opravdu amatérské ale mobil fotí jak se mu líbý

Old Post 14-03-2010 v 08:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

34.den květu Příspěvek č. 28


...

Old Post 14-03-2010 v 08:57 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Prodej Příspěvek č. 29

Ták po dlouhém přemíšlení jsem se rozhodl že dojedu toto kolo a prodám vybavení přez léto pojedu outdoor a přez další zimu pojedu v pořádný místnosti tak 2x2m.... a sluníčko bude taky silnější

Takže pro všechny co by jste měly zájem piště do PM..
A cože to vlastně prodávám ??

1)Darkstreet 120 o rozměru 160v/60š/120d... cca 6měsícu starý super stav bez jediného poškození cena : 2000,-

2) Cooltuba 125mm 2měsíce stará super stav bez poškození
Klamath "zamluveno"

3) Sodík 400W růst/květ cca 3měsíce starý využíván jen na květ.. cena : 200,-

4)Předřadník pro 400W sodík starý 3měsíce využíván jen na květ
cena : 800,-

Pokud si někdo koupí např.předřadník a cooltubu dostane sodík z darma..

Takže hned jak skončím tento grow vše co je vypsané bude volné....

Naposledy upravil 14-03-2010 v 16:34 PM

Old Post 14-03-2010 v 14:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 30

Czus. Uz sem hazej dalsi update. cekam na tvoje foto.
Kdyz vidim ty kytky tak je to mnamka. neda se srovnavat muj malej boxik s boxem o 400w. A kytky navic vypadaj, ze jim tvoje hnojka na jahody sedne.
Jak vidis problemovy pestovani v aeru. muzes udelat nejaky zhodnoceni...???

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 17-03-2010 v 22:05 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Zdar klamath takže nejdřív se omlouvám ale mám hodně práce foto bude co nejdřív jako guma mám tet hodně cvičení a střeleb takže jsem uplně v prdeli a doma sem cca 3hod týdně :/ není to prdel jinak problém v aeru nevidím zatím žádný a to neměřím ph vody nic a listy i paldy vypadaj dobře a pokud jde o tvuj thread tak neboj sleduji ho a mohu konstatovat že to máš nádherný a pokud se nepletu dal sem i svůj tip na "g" zatím se měj

Old Post 18-03-2010 v 21:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Takže dnes jsem rosvítil box po 3dnech tmy měl sem rodiče na návštěvě tak at box moc nesvítí a nesmrdí a tak orosené paličky jsem neměl ještě snad nikdy ) takže všem doporučuji stresujte kitičky vyplatíseto foto bude co nejdříve ale tet musím rychle dopěstovat a světlo pouštět ob den na 12/12 kámoš od benga mě dal echo otom že nedaleko odemě se pěstuje v domku takže se tam budou motat a prohledávat okoli termovizí takže aby náhodou nechytli i mě tak já nevím nebudu riskovat...

Old Post 22-03-2010 v 18:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4330850 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív