Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » SCROG Chronic Plantage 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Zdarec. Tady už ve SCROGu není pomoci. Nech to dojet a příště znovu a lépe :-) M

Old Post 13-02-2010 v 18:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Fotky z 50. dnu 12/12 Příspěvek č. 18





zdravim. tak se mi to konecne blizi. dnes mam 53. den (na fotkach 50.) a pryskyrice se uz zacina kalit- na sledovani mam klenotnickou lupu zapujcenou od zdejsiho clena jmenem Caligula, za coz mu patri muj dik

u chronica pisou seed banky 53-63 den kvetu, takze tomu necham asi jeste tyden a pujde to vsechno ven(coz by znamenalo 60. dnu 12/12).

Je to houst a docela jsem to prehnal ale po minuloem slabsim vynosu alespon ocekavam trochu vetsi sklizen

pro pristi kolo jsem rozhodnut pro 600W upgrade KIT, abych byl schopen prosvitit tak velkou houst. 400w dostane novou vybojku metalhalidku a 6OOw bude uz samozrejme sodik

jinak kytky poctive flushuju a nyni jsou na vode zhruba 11 dni, urcite si to zaslouzi,
maximalne jsem tam mel tendenci pridat enzymy, CO MYSLITE--. MÁM/NEMÁM? :-)

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 09-03-2010 v 18:36 PM

Old Post 09-03-2010 v 18:24 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 19




ČUSTE



jsme 57. den na květu. Palice uz vypadaly dobre a tak jesm se rozhodl zacit s postupnou sklizní. Dnes jsem fikl jenom vrchni palice a tim to housti pomyslne "srovnal" (viz foto1.)

dále jsem vyfotil jednu z nejvetsich palic co tuto sklizen mam. Ma temer uctyhodnych dvacet centimetru, o cemz se muzete sami presvedcit.

jinak dalsi fota jsou fota palic co jsem uz ustipal, moc toho ze skrine nezmizelo, ale nejlepsi kousky uz jsou nejspis pryc.

ted dam kytkam maximalne tyden a pujde pod kosu uplne vsechno

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Naposledy upravil Kuči 12-03-2010 v 15:56 PM

Old Post 12-03-2010 v 15:34 PM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 20

Pěkný! Taky mám ted' CH v 53 dnu růstu a už se na něj pěkně třepu Hod prosím nějaký foto sušiny a celkový g/w!

Old Post 18-03-2010 v 18:40 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-11-2002 - SCROG-Chronic hydro bubbler 250W - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4233410 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív