Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konopné Umění » AKVÁRIUM a 22W ;o)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 17

na aqarko jsem dost (hodne) zvedavy, 22W, to se hned tak nevidi .
Uznani za 'objev' lednicky jako optimalniho prostoru pro mikropestitele. Skoda, ze jsi odstranil tu horni prihradku, kdyz se upravi, zbyde tam misto na minimatkovnu/rizkarnicku. Musi se ovsem pridat aspon jedna sporivka ...
Jinak, s tim svicenim sporivkama: dost zalezi na modelu, nektery to moc nesnaseji - asi potrebuji hafo svetla. Co tam vlastne ted (22W) mas za zarifku(y) ?

Tesim se na pokracovani serialku

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 12-09-2002 v 08:17 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

trochu nestíhám,tak sorry ;-) Příspěvek č. 18


Mr.Proper od jedenáctýho už nebude nikdy nic stejný
borifield a all (spořivky) takhle jsem si je možná pojmenoval já.Přesněji je to OSRAM DULUX S G23-energy saver 11W,900 lumenů.Na růst cool white a na květ už nevím to přesné označení,ale je stejná akorát po rosvícení jsem zjistil že svítí o něco žlutěji.
cosmos-růst je pod spořivkama něco podobnýho jako pod zářivkama.Já v letních měsících na rozjíždění ani nepoužívám sodík.Zářivky jsou hlavně v tomto období mnohem šetrnější i výhodnější.Takže růst trval zhruba 3-4 týdny.Můžu však říct,že kvetení se o dost protáhlo.Mám stímto modelem dost zkušeností a vím už při sázení kdy budu sklízet +-2dny
takže pod spořivkama v lednici,kde byly ze začátku pouze 4 a na květ se doplnila páta,ale dolu ,se tam holky smažily celkem 85 dní 12/12-zhruba o 10-15 dní déle než pod klasikou
Saluh-jenom to tak možná vypadá.kytky jsou v malých květináčích s rw drtí a trochou kokosu.Kamínky jsou už mnohokrat proprané už z akvária,ale ještě tam zbyl dostatek živin a bakterií pro jak se zatim zdá zdárný růst rostlin.Pro jistotu jsem po dvou týdnech přidal GUANO.takže v akváriu nebyla použita žádná chemie.
tofi- v lednici jsme měli stareej osvědčenej náš model.Vykříženého 100% Mazara a Shivy shanti.Výsledkem je feminizovaná shiva aspon já to tak vidim do akvária jsem schválně dal tři různé modely-naší shivu 2x, 2x blueberry,2x sensi star a jedna seherezada.To schválně abych mohl pozorovat rozdíly.
Walhalla- jak už jsem říkal v lednic byla osvědčená a nám dobře známá fem. shiva.Byl to první pokus a bylo to od začátku hnojený kristalonem,později hnojivem General hydroponics.V květu byl přidán květový stimulátor od B´Cuzz.Abych řekl pravdu,nějakej výraznej rozdíl v chuti jsem nezpozoroval.Ještě bych spíš řekl že kámoš si dal dobrou práci se sušením a bylo to jětšě možná mín škrábavý-na muj rozmazlenej rypáček jo a spořivky bych vytáhl až zase na léto,pokud teda nejde sázet někam ven.
viridis- lednička jako malá pěstírna je fakr docela v klidu.
Místo mrazáčku by opravdu šla udělat malinká matkárna.To my jsme ale nemuseli.......z jiných důvodů
tak uvidíme co udělají ty spořivky-schválně jsem dal do akvárka 4 modely na porovnání jak se která bude chovat.Jak už jsem říkal,je to spíš tak na parádu a na zjištování co a jak.
No a jěště jsem nikomu neřekl jak je v akvárku zajištěné větrání áááá jednoduchý jako facka
dva vzduchovací kameny umístěný u dna akvarká,vzadu za stínidlem je mezera pro samovolný odvod vzduchu a stačí tooo taky jsem čuměl

Old Post 13-09-2002 v 09:38 AM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zippi
Stálý Člen

Karma uživatele Zippi - 57% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 81 

Příspěvek č. 19

Zdravim teabooster
Moc pěkný experiment, ty paličky pod spořivkama vypadaly celkem slibně K+.
Ale mám takovou otázečku k tomu akvariu.
Co budeš dělat až kytičky víc povyrostou, nebudou tam mít málo místa?

Zippi

Old Post 13-09-2002 v 16:38 PM
Zippi je offline   Profil uživatele Zippi   Find more posts by Zippi   Foto galerie člena Zippi   Click here to Send Zippi a Private Message   Add Zippi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

Pohodička výška je v pohodě Příspěvek č. 20


Zippi-zdar,kytí jsou už 14 dní přepnutý na květ,takže to co se na nich ještě vytahuje,formuju pomocí plast. půlměsíců(kolínek).Takže to v akváriu spíš pěkně houstne,výška je pořád stejná
pro příklad na ukázku demonstrační foto:
detail na půlměsíc


Old Post 14-09-2002 v 08:41 AM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
t3
Stálý Člen

Karma uživatele t3 - 49% PěstitelskáKarma uživatele t3 - 49% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 21

a jak to tedy dopadlo ??

ani f0t0n nazmar

Old Post 03-11-2002 v 16:26 PM
t3 je offline   Profil uživatele t3   Find more posts by t3   Foto galerie člena t3   Click here to Send t3 a Private Message   Add t3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ploski
Nový Člen

Karma uživatele ploski - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 22

jo ... to by me taky zajimalo? dokvetlo to?

i`ve tried to say no to drugs.... but they do not listen
http://ploski.d2.cz

Old Post 04-11-2002 v 11:27 AM
ploski je offline   Profil uživatele ploski   Find more posts by ploski   Foto galerie člena ploski   Click here to Send ploski a Private Message   Add ploski to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ploski! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 23

Budou naky fotky z kvetu?

Old Post 10-11-2002 v 13:44 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

no, Příspěvek č. 24


dokvetlo,ale bohužel jsem to musel z akvária přemístit pod 250w.Né sice z důvodu,že by kytky nekvetly,ale museli jsme s kámošem do akvária umístit rybu Arthura ,protože u kámoše v nádrži udělal hroznej brajgl a musel prostě ven.Bohužel nebyla jiná možná volná nádrž a tak putoval do akvárka místo kytiček.
Ty už zatim pod 250 w pěkně dokvetly a už i slouží.
Samozřejmě abych pokus dokončil,nechal jsem další 3 klony pod zářivkama.Ted najíždí do třetího týdne,takže až přivalí breeder s fotákem,tak to sem pak šoupnu ukázat jak to zatim vypadá.
jo,tohle se mi vyklubalo až v rohu skříně

tak zatim zdar
tea

Old Post 10-11-2002 v 14:00 PM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeckob
Stálý Člen

Karma uživatele Jeckob - 22% PěstitelskáKarma uživatele Jeckob - 22% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 25

Jeste dotaz.Chuť byla beze změny a co účinek?Stejný jako při vyšší vatáži?Asi moc ne?Jako to teda je?Tenhle nápad se mi moc líbí.Stojí to za to?Doufam že jo,Jedna mánička karmička už letí.

Old Post 12-11-2002 v 20:02 PM
Jeckob je offline   Profil uživatele Jeckob   Find more posts by Jeckob   Foto galerie člena Jeckob   Click here to Send Jeckob a Private Message   Add Jeckob to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skreko
Stálý Člen

Karma uživatele Skreko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 26

Mám kupene 2 ziarifky 36W Amazon s fialovym svetlom, vraj perfektne pre rast tastliniek so spektrom presne pre rast rastlin - najviac modrofialovej a cervenej, ked to skombinujem s jednou obycajnou bielou fialova - biela - fialova tak by to mohlo byt super.

"I am only ganja farmer ", Skreko
"Peace on the earth depens on peace in the peoples hearths.", Dalai Lama



www.ITzone.sk - môj IT discussion board

Old Post 24-06-2003 v 21:50 PM
Skreko je offline   Profil uživatele Skreko   Find more posts by Skreko   Foto galerie člena Skreko   Click here to Send Skreko a Private Message   Add Skreko to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skreko! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:43 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3018690 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív