Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vice kytek nebo spis mene?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Mám raději obsypané nízké keře,které se i dobře prosvicují, ale každý má svoji představu a hlavu :-) [/B][/QUOTE]

Baví mě tvarovat a tak všelijak "zlobit" kytky..
Z hlediska výnosu a efektivity bych ale volil více kytek bez roztahování do stran..
Když kytka roste bez zásahů,větš.udělá jednu větší centr.palici a pár bočních..,krom pár odrůd,a do nich dá všechen potenciál,kterej má..
Stejně tak ho ale rozloží i do více menších paliček pokud kyti zaštipujeme,větvíme,roztahujeme..
Snaha o zaplnění prostoru menším počtem rostlin je oproti volnýmu růstu s více rostlinami ale dost časově náročná,vegetace se značně prodlužuje a tak stoupá spotřeba elektriky..a času..
Myslim,že oběma způsoby, při zachování solidních podmínek pro kyti,se z nich dá vymámit co v nich je,a s větším počtem rostlin se myslim dosáhne většího výnosu,pokud se nám podaří zvolit dobrý řešení,ohledně prosvícení rostlin..

Old Post 10-04-2010 v 19:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 18

Za sebe ti radím 9 kytek ale ne příliš keříkovitých. Záleží na odrůdě kterou tam chceš a taky jestli je to semínko nebo řízek. Sea of green je nejlepší, ale pokud budeš mít něco jako bluebery a ještě z řízků tak se tam budou mačkat a i na dobrých větvích budou malý paldy.
Mám teďa 9 nezastříených keříkozních nebul a mají supr vrcholovku ale větve, který jsou skoro stejně vysoký, už mají málo prostoru a tak kromě těch na který se světlo ještě dostalo, nejsou většinou nic moc. Říkám si, že lepší na výnos by bylo devět nezastřižených kytek typu WW nebo PPP a dva až tři týdny růstu. Prostě něco s delší dominantní "kolou".
Pravda je že mám jen 80x80 takže i keříky po těch dvou týdnech růstu by se ti tam vešli. Každopádně většina seedbank píše že optimání je mít sea of green 20 kytek na metr čtvereční s krátkou dobou růstu ale zdá se mi že kytky ze semínek se po přepnutí vytahujou mnohem víc než z řízků takže tak...
Edit: Pokud máš peníze na víc kousků tak nejlepší je asi 16kytek. Těch devět na metru by muselo být asi dýl na růstu než dva týdny a dvacet není do čtverce. Nerad bych někoho připravil o výnos.

Naposledy upravil H.U.L. 13-04-2010 v 09:03 AM

Old Post 13-04-2010 v 08:53 AM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Myslim,že většina seedbank neplácá hovno do větru,když radí SOG s dvaceti kytkama na metr..4kilo by mělo zvládnout osvítit 0,8m čtv.To je při použití oblíbených 6,5l květníků o hraně 20cm přesně těch dvacet kytek,tedy obdélník 5x4 květníky,s tím,že 5květníků v ose výbojky,4 napříč osou..Bez záštipu bych jich tam prd pod 400 klidně 25 na metr,pod šestikilo by Machoman 36..Teď to jedu s K2,1-2 záštipy,v druhym tejdnu na květu to zatim vypadá docela dobře,velikost rostlin je teď v průměru kolem 50cm,žádný keře,3-4 hlavní větve,prosvit dobrej,neduživý spodky sem oholil,nechal sem jen boční větve který se dotáhly až nahoru,nebo aspoň do dvou třetin vejšky rostlin, a tak si netřeba lámat hlavu s prosvitem spodních pater,protože sou pryč..Nechci brát kytkám žádné listy kuli prosvícení spodků..ve finále je do nich větš.stejně ho- ..a velký výživový listy sou pro palice superzásobárna energie..

Naposledy upravil 13-04-2010 v 12:15 PM

Old Post 13-04-2010 v 10:18 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 20

Jel jsem XL boxu (1,2x1,2m) 30ks (cca 1/2 zaštípnutá a 1/2 bez zaštipu) s minimálním vegetem(jen prokořenení ve velkych Rw kostkách) pak hned šup na kvet a bylo to rozhodne málo.Respektive plocha nebyla vyplnená jak jsem si přál.

Možnost byla delší veget (což sem nechtel) bo víc kusů.Ted pojedu 36ks,všechny zaštípu a uvidím.

Ješte bych dodal,že tohle je hodne o genech...neco roste rychlej,neco se víc vetví,neco mín...

Myslím,že počet kytek by se mel udvíjet od genů,ktery jsou v plánu tam dát.Vetšina matkařů k řezanům žadny pořádny info o využitelnosti genů nedává,tak nezbejvá nic jinyho než to prubnout.

SoG ze seeds je kapitola sama o sobe,stačí pár jinych phen a nadelá to v bedne peknej chaos.

Old Post 13-04-2010 v 12:28 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 21

Oba máte pravdu, hlavně je to o genu. Ale Vakiduvaje by měl vědět že 80x80 není 0,8m čtverečního ale jen něco přes půl metru čtverečního(zaráží mě jak málo lidí to ví že 75x75 je půl metru čtverečního a né třičtvrtě ale to je asi chyba ve školství)
Jinak teda fakt čumím co mám tedka za nebuly. Když sem je měl ze semínek tak to byli svině vysoký a teďka mám řízky bez záštipu a jsou to keře keříkovitý.
Já osobně spodky nechávám, protože při menším testu sem zjistil že vrcholovkám ani ničemu jinýmu to nepomohlo je vyholit. A tak si raději nechám trochu šitu na haš nebo cokoliv a ještě je nestresuju šmikáním. Listy ale kvůli spodkům nestříhám to je jasný...

Old Post 13-04-2010 v 13:16 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od H.U.L.
Oba máte pravdu, hlavně je to o genu. Ale Vakiduvaje by měl vědět že 80x80 není 0,8m čtverečního ale jen něco přes půl metru čtverečního(zaráží mě jak málo lidí to ví že 75x75 je půl metru čtverečního a né třičtvrtě ale to je asi chyba ve školství)
Jinak teda fakt čumím co mám tedka za nebuly. Když sem je měl ze semínek tak to byli svině vysoký a teďka mám řízky bez záštipu a jsou to keře keříkovitý.
Já osobně spodky nechávám, protože při menším testu sem zjistil že vrcholovkám ani ničemu jinýmu to nepomohlo je vyholit. A tak si raději nechám trochu šitu na haš nebo cokoliv a ještě je nestresuju šmikáním. Listy ale kvůli spodkům nestříhám to je jasný...


A zase ne úplně dobře čteš..nebo počítáš..
Píšu 5x4 květníky,o hraně 20cm,tedy 100x80cm...kolikpak to je ??

A to,že se řezy větvěj mnohem víc než semenáčky,co tě na tom zaráží..?

Naposledy upravil 13-04-2010 v 13:53 PM

Old Post 13-04-2010 v 13:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 23

Sem tě asi špatně pochopil...takže sorry ale mohlo by to být sorzumitelnější.
Myslel sem že reguješ na těch mích 80x80...

Old Post 13-04-2010 v 13:55 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 24


S těma řezama mě to celkem překvapilo jakej je to rozdíl...
Říká se že se vytahuje a bez jedinýho zastřihnutí vypadá takto

Old Post 13-04-2010 v 14:05 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od H.U.L.
Sem tě asi špatně pochopil...takže sorry ale mohlo by to být sorzumitelnější.
Myslel sem že reguješ na těch mích 80x80...

Jen pozornějc číst,neni na tom nic nesrozumitelnýho. 20 kytek=20květníků,5x4 květníků o hraně 20cm=100x80cm=0,8m čtv.reagoval sem na doporučení seedbank 20kytek na metr,dyť to v první větě píšu..

A ten řízeček,no ten nám pěkně vyrost.. moc pěkná kytka

Old Post 13-04-2010 v 14:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 26

Díky za pochvalu. Letos se mi právě podařilo nemít přerostlý svině a mít všechny keřovitý ale je jich příliš a když nesvítí světlo vůbec z boku tak ty paldy na větvích jsou dost řídký. Dokonce to o nebule i píšou že má obézní palice pokud jsou pod dostatkem světla a ikdyž to platí jistě pro všechny druhy, tak se mi zdá že tady to platí dvonásob. A máš pravdu, přesně jak radí mít dvacet kytek na ten metr by to mělo být, proto mám poloviční množství na polovičním prostoru akorát se mi zdá lepší je mít do čtverce..

Old Post 13-04-2010 v 14:33 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 27

Tady ještě foto kolik se toho dá narvat na můj skromný prostor.

Old Post 13-04-2010 v 14:47 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 28

Ještě foto jak to vypadá když se na malý prostor nasere hodně keříků

Old Post 13-04-2010 v 14:49 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 29

Ještě foto jak to vypadá když se na malý prostor nasere hodně keříků.
Když sem je dnes vydělal do pokoje na prohlídku tak zabrali tak 1,5 metrů č.

Old Post 13-04-2010 v 14:50 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od H.U.L.
Díky za pochvalu. Letos se mi právě podařilo nemít přerostlý svině a mít všechny keřovitý ale je jich příliš a když nesvítí světlo vůbec z boku tak ty paldy na větvích jsou dost řídký. Dokonce to o nebule i píšou že má obézní palice pokud jsou pod dostatkem světla a ikdyž to platí jistě pro všechny druhy, tak se mi zdá že tady to platí dvonásob. A máš pravdu, přesně jak radí mít dvacet kytek na ten metr by to mělo být, proto mám poloviční množství na polovičním prostoru akorát se mi zdá lepší je mít do čtverce..

No,přídou mě nějaký krapet "obézní"..
Jasně,čtverec by byl lepší,ale 100x100 by už u 4kila bylo lehce za hranou,tak todle je takovej kompromis,je to 0,8m čtv.,ale neni to hold do čtverce.. Zvolil jsem obdelník10x4 květináčů,druhá možnost byla 8x5 květníků pod dvě sousední čtyřkila..Využil sem toho,že ty dvě výbojky si tak trochu mezi sebou to světlo podávají,a tak je možný je dát malinko víc od sebe a tim pádem je světlo i na krajích.Mezi nima na prostředku je ho sice malinko míň,ale je zas pro ty prostřední kytky ze dvou stran,tak by to mělo bejt ok..no uvidíme až dýl na květu,co na to paličky..

Naposledy upravil 13-04-2010 v 15:54 PM

Old Post 13-04-2010 v 15:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Zdravim botaniky:

Caute, jen se chci ujisti nebo se nechat zkritizovat svoje osazenstvo. Mam homebox xxl s dvema sestikoulema, a me osobne se zdalo, optimalni pocet holek 2x 16 v 11l kvetinacich. Sice jsou tu nazory z obou taboru,ale chci mit jistotu ze jsem neudelal moc spatne Holky planuju prepnout az budou mit tak zhruba 25-35cm a bude alespon zaplneny prostor aby nebyla zvrchu videt hlina. Protoze treba mit 2x25kytek nebo 2x 36kytek mi prijde jako slusna financni zatez za rezany . Jinak zastrihavam jen pouze 1x a to fimem a celkove je mi jedno jestli se povede nebo ne , jeste pred zastrihem mi 15cm klony uz mely i 6 roustoucich spic., Diky predem za rady ci kritiku, jinak holkam se dari dobre

Old Post 18-04-2010 v 19:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 32

Já bych řekl že 2x16 je vklidu, ale květináče by měli být větší...

Old Post 18-04-2010 v 19:54 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-10-2012 - řizky nebo semena - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9321360 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív