Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W 17xchronic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od kirsak
poraďte mi, koukám, že se všichni jenom koukaj, ale rada žádná. Taky se mi tam asi tak na pěti místech kroutěj listy, neví někdo proč?


..to nektery phena delaj , nevzrušuj se to je normalni , uvidis ze na konci mezi nima nebude poznat , cau Hlava

Old Post 07-01-2010 v 16:59 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18


Tak jsem tady s další aktualizací, jsem ve 22dni růstu, přemýšlím, že bych holky přepnul za dva dny na květ. Vypadá, že jim nic nechybí, vypadají moc hezky, tada aspoň si to myslím. Od pondělka zkouším pořád sodovku(viz moje téma pokus s CO2) a připadá mi to jako dobrý, vydržím to do konce. Tak připojím fotečky, dnes jsem je bliknul těsně před svítáním. Tak mi kdyžtak napište co a jak, ale je to můj první Grow a určitě nedělám všechno super.

Old Post 09-01-2010 v 11:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19


ještě

Old Post 09-01-2010 v 11:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20


a ještě

Old Post 09-01-2010 v 11:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21


krásný větvení, co?

Naposledy upravil 09-01-2010 v 12:07 PM

Old Post 09-01-2010 v 11:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22


Jo výška je 36-39cm

Old Post 09-01-2010 v 12:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Tak koukám, žádnej názor jestli přepnout,nebo nechat. tak bych to viděl že jim nechám dnešek a zítřek dojet a pak je přepnu. CO?

Old Post 10-01-2010 v 16:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patreees
Stálý Člen

Karma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% PěstitelskáKarma uživatele Patreees - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 24

Čus hale máš to moc pěkný ... nevím jestli bys to už mělo přepnout ale podle mýho názoru počkej ty dva dny a pak na květ jinak v poho to máš a kiti jsou taky mooc pěkný budu sledovat jak se jim bude dařit pěstu Zdáááááár !!!!!!!!! Patreees

Old Post 10-01-2010 v 22:11 PM
Patreees je offline   Profil uživatele Patreees   Find more posts by Patreees   Foto galerie člena Patreees   Click here to Send Patreees a Private Message   Add Patreees to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Patreees
Čus hale máš to moc pěkný ... nevím jestli bys to už mělo přepnout ale podle mýho názoru počkej ty dva dny a pak na květ jinak v poho to máš a kiti jsou taky mooc pěkný budu sledovat jak se jim bude dařit pěstu Zdáááááár !!!!!!!!! Patreees


Zdar, díky za pochvalu, dneska je vytáhl, kouknul vyfotil a zítra jim to přepnu a uvidíme co se mi podáří, čusík!

Old Post 11-01-2010 v 19:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26


Tak dnešní aktuální fotky těsně před přepnutím, mě se líbí, po tom zástřihu se vršek zastavil a spodní větvičky to pěkně dotáhly, co říkáte na keříky?

Old Post 11-01-2010 v 19:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27


A nebo

Old Post 11-01-2010 v 19:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28


A co tohle!

Old Post 11-01-2010 v 19:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29


A to je moje moře zeleně! To byly poslední fotky z růstu. Teď jen aby tak pěkně kvetly, jako rostly!

Old Post 11-01-2010 v 19:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

Díky všem za rady a Karmy! Holky jsem přepnul na květ a jsem zvědavěj jak se mi ten můj první grow vyvede. V každém případě jsem na nich závislej. Káždej den s něma strávím minimálně dvě tři hoďky a vydržím na ně koukat v klidu třeba i hodinu. No nejít tam den, tak jsem nervózní jako když není co zahulit!

Old Post 13-01-2010 v 15:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Hrozbert
nazdar kamaráde , myslim , že to maš dobře rozjetý a že se nakonec těch šišek dočkáš tak za šest neděl+- koeficient tak 0,95+- pa a pozdravuj holky!

Zdrec chlape! Díky za super odhad, ale to by bzlo 380g, jestli to dokážu, tak budu rád? Hlavně ať to roste! A ty už to máš snad taky dole, ne? Tak hurá! Včera jsem prubnul tvyho JH a masakr! Krásná práce!

Old Post 14-01-2010 v 13:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

ČAU včera jsem to dole rozjel ,ale ta teplota mě trápí při světle max19,3 v noci jsem ještě nekoukal . Teplomet běží každou hodinu 15min asi budu muset přidat,ale nechce se mi však víš ohledně KWh.Zbývá zateplit dveře a obalit polistyrén reflex.folií pak se to snad zlepší

Old Post 14-01-2010 v 14:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-04-2018 - 11x chronic - 22 odpovědí
04-04-2016 - 2x600W 12x Chronik - 86 odpovědí
19-07-2013 - 400W ScrOG - 65 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2949770 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív