Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První Indoor pod 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »

Jakou odrůdu preferujete?
This poll is closed.
Jack Herer 20 45.45%
NLx 7 15.91%
White Widow 17 38.64%
Total: 44 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 17


Tak tohle jsou fotky z 16. dnu růstu na 12/12.. Začínají se tvořit paličky Ty vytáhlé jsou no name.. Nic moc, ale Skunk #1 jede slušně Tak snad z toho bude alespoň takovych 200g.. Štve mě akorát to PH.. Snad to bude ok.. Tak growu zdar

Naposledy upravil Sandman 17-01-2010 v 16:55 PM

Old Post 01-01-2010 v 16:45 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 18


Tohle jsou fotky no name.. Skunku tu hodím později

Sandman

Old Post 01-01-2010 v 16:48 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Sandman
Dík za radu Lampu snížím a začnu víc větrat.. Bohužel to EC a PH tenhle grow nemám jak změřit.. Snad to kytky unesou a na sklizni se to moc neodrazí.. Fotky listu dodám Ještě jednou díky za radu


Zdar, jsem taky v začátcích ale PH by jsis změřit mohl. Já si měřím každou kompletně udělanou zálivku. Skoč si do akvaristiky a kup si kapky na měření PH cca60kč. Mají je i v greenech. Nemůžeš čekat, že to s tím změříš na desetinu přesně, ale rychle to vychytáš, já jsem to porovnával s kamarádovým digi, a vešel jsem se do plus, mínus 0,2. Ať se daří.

Old Post 10-01-2010 v 00:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kokeš
Stálý Člen

Karma uživatele Kokeš - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kokeš - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kokeš - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 20

Maš to pěkný jen tak dal a stim ph to funguje jak piše kirsak a neni to ani moc slozity jen si pamatuj kolik destilky a kolik vody smichat a ph bude na svete jen tak dal drzim palecky

Old Post 10-01-2010 v 09:28 AM
Kokeš je offline   Profil uživatele Kokeš   Find more posts by Kokeš   Foto galerie člena Kokeš   Click here to Send Kokeš a Private Message   Add Kokeš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 21

OK.. Hned zítra pro to jdu a hned podám info.. S tím PH to totiž začlo být akutní.. Začínají mi ze zdola docela dos žloutnout listy a rozhodně mi nepřipadají jako po skoro měsíci květu.. Trošku jsem to podcenil. Takže zkušení groweři přimhouřete obě oči až na to budete koukat Dík

Sandman

Old Post 12-01-2010 v 23:52 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Sandman
OK.. Hned zítra pro to jdu a hned podám info.. S tím PH to totiž začlo být akutní.. Začínají mi ze zdola docela dos žloutnout listy a rozhodně mi nepřipadají jako po skoro měsíci květu.. Trošku jsem to podcenil. Takže zkušení groweři přimhouřete obě oči až na to budete koukat Dík


Tak ať ti to pomůže, ještě si budeš řikát jak to bylo jednoduchy a že jsi to nedělal už dávno. Ať rostou.

Old Post 13-01-2010 v 15:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 23


Tak tohle jsou kytky tuším že po 25 dni na 12/12.. Připadají mi trochu zpomalené..

Naposledy upravil Sandman 17-01-2010 v 16:55 PM

Old Post 13-01-2010 v 19:59 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 24


...

Naposledy upravil Sandman 17-01-2010 v 16:55 PM

Old Post 13-01-2010 v 20:03 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 25


Pokus o makro Ale opravdu jenom pokus..

Naposledy upravil Sandman 17-01-2010 v 16:55 PM

Old Post 13-01-2010 v 20:05 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 26


Tak a teď k tomu horšímu a to je PH.. Potřeboval bych pomoct.. Můj odhad je 6,8, ale nejsem si jistý.. + nevím jak to řešit, když je PH vyšší než 6.5.. Podle FAQ bych přidal masokostní moučku nebo je tu vodu s octem... Teď nevím co je lepší..

Naposledy upravil Sandman 17-01-2010 v 16:54 PM

Old Post 13-01-2010 v 20:11 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 27


Tohle je ta zkumavka přiložená k PH testru vyfocená na denním světle.. Z 3/4 jsem ji naplnil zálivkou (2l odstáté vody, 4ml BioBizz Bio Bloom a 2ml BioBizz TopMax) a 1/4 jsem doplnil destilovanou vodou..

Old Post 13-01-2010 v 20:17 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 28


Takhle mi žloutnou listy.. Pls kdo ví co s tím? Byl bych vám moc vděčný za každou radu.. Předem moc děkuji

Sandman

Naposledy upravil Sandman 17-01-2010 v 16:54 PM

Old Post 13-01-2010 v 20:29 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

to ph neni podle me nic drastickyho...6,8 podle me kytky v pohode vydejchaji...jako od 5,5 - 6,5 je to v pohode a odchylka 0,3 neni nejhorsi a kort kdyz nemas digital, myslim ze bude chyba jinde

a taky tyhle velky listy uz by tam nemeli co delat ne? urcite bych je ustrih, berou ziviny palickam...aspon si to myslim kdyztak me opravte

Old Post 13-01-2010 v 20:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 30

No jo ale kde? Teploty mám při svícení kolem 25-26 a přes noc tak 16.. Větrák na ně mám puštěný většinou 24 hodin, ale občas ho po zhasnutí na chvíli vypnu.. Doufám, že to není nějaká plíseň.. Dost by mě mrzelo, kdyby se mi sklizeň posr**a

P.S. Ty velké listy se mají stříhat? Myslím, že jsem četl něco o tom zastřihovat listy až pár týdnů před sklizní a do té doby kdyžtak zastřihnout jenom konečky ať jde světlo i do spodní části kytky.. Ale pravděpodobně se pletu, tak mi tu kdyžtak poraďte správně

Sandman

Naposledy upravil Sandman 13-01-2010 v 21:21 PM

Old Post 13-01-2010 v 20:38 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

takovyhle listy bych asi ja osobne ustrihl...

Old Post 13-01-2010 v 22:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Sandman
No jo ale kde? Teploty mám při svícení kolem 25-26 a přes noc tak 16.. Větrák na ně mám puštěný většinou 24 hodin, ale občas ho po zhasnutí na chvíli vypnu.. Doufám, že to není nějaká plíseň.. Dost by mě mrzelo, kdyby se mi sklizeň posr**a

P.S. Ty velké listy se mají stříhat? Myslím, že jsem četl něco o tom zastřihovat listy až pár týdnů před sklizní a do té doby kdyžtak zastřihnout jenom konečky ať jde světlo i do spodní části kytky.. Ale pravděpodobně se pletu, tak mi tu kdyžtak poraďte správně

Zdar! Nejdřív k tomu PH, není to drastický, ale je lepší rozhodně nižší, něco kolem šesti. Já mám PH Down, přímo z greenu, je to kyselina tuším fosforečná. Ale stačí prý i citron, jistější je ale si odzkoušet kolik ml kyseliny a pak je to u každé zálivky stejné. Ty žluté listy bych utrhl u stonku, ale proč to je nevím, jakou máš půdu? Jestli máš nějakou obyč, tak to může být ještě pořád PH.

Old Post 14-01-2010 v 05:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-02-2019 - První indoor pěstování - 97 odpovědí
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2948260 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív