Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » jakoby mi vetřelec do duše nahlédnul podruhé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Tak u nekterych kytek se mi dost vytahuji vrsky,coz se mi u tehle odrudy a u tohoto fenotypu obzvlast nikdy nestalo.pricinou je podle mne teplota roztoku,ktera byla v poslednich dnech kolem 16st,ale zarazi me,ze je to jen u 3 kytek.zitra to nafotim a doufam,ze mi nekdo poradi,jak tomu predejit,popr. potvrdi mou teorii.

Old Post 02-01-2010 v 19:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18






34 den kvetu

Naposledy upravil 05-01-2010 v 18:08 PM

Old Post 05-01-2010 v 18:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

aktualizace:prdnul jsem tam tu 750ku a den po uverejneni fotek snizil pocet kytek z 9 na 8.Ted je to krasne prosviceno a myslim,ze i na vynosu se to podepise priznive.sklizena kytka byla pouzita na vyrobu masti.

Old Post 16-01-2010 v 11:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

Ve 43 dni vysazeny hnojiva a uz jen proplach vodou.Pokud stihnu koupit final sollution,tak primycham.

Old Post 16-01-2010 v 12:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Dns udelan pro jistotu poradnej proplach a v sobotu jdou v 60 dnu pod nuzky.ztratil jsem fotak,ale pujcim od kamose a vse nafotim.uz ted vim,ze to bude muj mnozstevni rekord.Palice jsou sice ridsi,nez bych u tehle odrudy a hlavne phena cekal,ale prikladam to na vrub nizsi teplote zalivky.v tomhle mrazu to jinak byt ani nemohlo.

Old Post 25-01-2010 v 17:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

No premyslel jsem o tom a uz jsem to takhle jednou resil,ale na tech par dnu proplachu uz na to prdim.za 5 dni to sklizim,takze uz bych to stejne nezachranil.

Old Post 26-01-2010 v 09:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIEROS
Stálý Člen

Karma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 23

cus kamo vypada to pekne jen byto chtelo nejakej novej up fotek.
sklizen preji bohatou a velkolepou!!!muzem pak trebas dat brko ne?az to bude vsechno poschlý.ja sklizim asi za 15 dni tak bych ti to vykompenzoval též.
jo dikec jeste jednou zaty rezany sou mrte dobry akorat jeden posel,vlivem stresu skoda ho no.

smejse mejse

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47058

Old Post 27-01-2010 v 12:20 PM
LIEROS je offline   Profil uživatele LIEROS   Find more posts by LIEROS   Foto galerie člena LIEROS   Click here to Send LIEROS a Private Message   Add LIEROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Update by mel probehnout zitra,pozitri.Fotak uz je doma,jeste se s nim naucit delat a hned neco postnu.

Old Post 30-01-2010 v 02:13 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 25

Prosimte tak ty fotky aspon otoč , at si neukroutime krky , pak smazu , at to roste cau Hlava

Old Post 30-01-2010 v 02:44 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIEROS
Stálý Člen

Karma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 26

tesim se tesim se na konecny vysledek pana mrtě pěstitele tipuju tak 1 KG


(pak taky smazu)

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47058

Old Post 01-02-2010 v 07:57 AM
LIEROS je offline   Profil uživatele LIEROS   Find more posts by LIEROS   Foto galerie člena LIEROS   Click here to Send LIEROS a Private Message   Add LIEROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIEROS
Stálý Člen

Karma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% PěstitelskáKarma uživatele LIEROS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 95  

tak co kámo ?? Příspěvek č. 27

tak co kámo ??jak to stebou vypada ??no a jak to vypadá stvyma holkama ??

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47058

Old Post 03-02-2010 v 10:14 AM
LIEROS je offline   Profil uživatele LIEROS   Find more posts by LIEROS   Foto galerie člena LIEROS   Click here to Send LIEROS a Private Message   Add LIEROS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Tak prihazuji fotky z posledniho dne zivota.kytky meli poslednich 56 hodin tmu.kosa probehla v 64 dnu.na fotkach a ve skutecnosti vypadaji monstrozne,ale jsem dost sklamanej,protoze palice jsou dost ridky.

Old Post 04-02-2010 v 20:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29



Tak prihazuji fotky z posledniho dne zivota.kytky meli poslednich 56 hodin tmu.kosa probehla v 64 dnu.na fotkach a ve skutecnosti vypadaji monstrozne,ale jsem dost sklamanej,protoze palice jsou dost ridky.Kdybych tuhle odrudu a tohle pheno v minulosti nejel,tak bych rekl,ze se u nej proste projevila sativova povaha bile vdovy,ale tim to nebude.problem vidim v kolisave teplote roztoku od pulky kvetu(12-20°C).teplota u vrcholovek krasnych 24°C ,ale ve vysi kvetinacu klesala az k 12°C.

Old Post 04-02-2010 v 20:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30






sorry,za ne moc prehledne a mnohdy podezrele se opakujici fotky,ale hazu to sem tak jak to mam ve fotaku.nespal jsem uz dost nad ramec svych fyzickych moznosti(strihani zabralo 5 hodin a uz kdyz jsem zacal jsem byl zralej na kute) a nemam chut se tim prolouskavat.zitra to kdyztak promazu.

Old Post 04-02-2010 v 21:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31






...

Old Post 04-02-2010 v 21:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32






....

Old Post 04-02-2010 v 21:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-05-2010 - jakoby mi vetřelec do duše nahlédnul potřetí - 88 odpovědí
13-04-2011 - Jakoby mi vetřelec do duše nahlédnul - 80 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3479460 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív