Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » problém se stínidlem aquaplant
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

luft Příspěvek č. 17

2. breeder: že je to divný?

2.danielf
Mno něco prostě děláš / máš uděláno, blbě. Každopádně bych chtěl podotknout, že to nebude chyba stínítka!!!!!! Tzn. máš špatně název threadu! Mělo by tam být problém s teplotou (popř. s ventilací).
Jinak trochu bokem, jak jsem nad tim tak přemýšlel a znovu jsem si přemítal všechny tvé podmínky. Došel jsem k závěru, že 1. máš moc malej prostor...... mnohem víc by se ti hodily 2x 250W (efektivněji by ti to osvítilo). Na takový 4kilo je optimálka od 1,2x1,2x2m
2. ještě něco musíš dělat špatně, jelikož ta teplota je fakt moc vysoká
3. máš starej balast, asi vodkouřenou tlumivku či co a výbojky ti topí jaxvině (normálka by topila míň)->žere taky jaxvině.
4. špatně umístěný přívod odvod vzduchu....viz výše.
5. špatně umístěná pěstírna (třebas bere teplej vzduch z rozpálený půdy apod.)
Snad ti to helfne, jinak fakt už nevim.
Myslim, že by pomohlo to pořádně sfotit a postnout sem tak 10-20 fotek s provedením a umístěním skříně. N4

Stay high if u can

Old Post 05-09-2002 v 19:15 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
danielf
Stálý Člen

Karma uživatele danielf - 45% PěstitelskáKarma uživatele danielf - 45% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 123 

Příspěvek č. 18

už je to v pohodě, dal sem tam lepší nasávání dovnitř skříně a teplota je v klídku.Jenom aby mi nechcíply řízky, když sem na víkend pryč...
Eště zakořeňujou

Old Post 22-09-2002 v 09:18 AM
danielf je offline   Profil uživatele danielf   Find more posts by danielf   Foto galerie člena danielf   Click here to Send danielf a Private Message   Add danielf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0129620 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív