Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Old school VS. New school - aneb mučírna 2 x 250W (Chronik 20Ks)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Bude rozdíl ve výnosu a kvlitě pod novým a starým equipem?
Ne, výsledný produkt bude srovnatelný
Ano, pravá new school strana hodí víc
Ano, ale větší výnos bude pod Oldschoolem
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 17

Chlapy díky za reakci..

Parapa - ano hnůj leju do každé zálivky a jednou ob 2-4 hnojení pouze H2O s Enzymi.
Přesolit se to dá, ale je to podstatně těžší, než v hlíně, nehledě na to, že B´Cuzzz A+B soil, jsou méně koncentrované, než B´Cuzzz Hydro, nebo cocos, které by na to ostatně byli asi vhodnější... (dojíždím flašky z minulého kola, co jsem jel soil)

woytishek - každopádně to co jsi vyjmenoval, je naprosto seriózní hnojící schéma , takže nevidím důvod, proč by to nemělo stačit
Spousta lidí jede poze s A+B a PK na qvět a taky dokážou udělat parádní sklizeň.Takže úplně v klidu..

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 01-12-2009 v 15:18 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

předělávka z 2*250W na 1*400W Příspěvek č. 18

No, tak aby vše nebylo tak jednoduché, tak jsem včera zjistil, že mi jede pouze jeden komplet, což je celkem ovar
Zjistil jsem to včera, ale zalíval jsem naposled ve středu, takže už od ní to může bejt mrtvý

Vzhledem k nastalým okolnostem, že už nechci pořizovat další balast na 250 a taky, že sem chtěl stejně jednou zkusit 400w, tak jsem dneska zaúkoloval kámoše, ať mi přiveze z GS 400W HPS od dalšího fella si půjčím předřadník a dojedu to pod čtyrkou.

Myslím, že holkám to neublíží, ba naopak
Večer nebo zítra hodím nějaké fotky z předělávky, na kterou se vrhnu po obědě, hned jak přijede ta čtyřkule..

Zatím czus

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 12-12-2009 v 09:55 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parapa
Stálý Člen

Karma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 19

Škoda...Těšil jsem se na srovnání ,ale 400 se bude holkám líbit!

2015 pozdě, ale přece

Sýrová jízda- 8x Cheese 2xShiva2 2xLowryder- sklizeno

Royal Ride- SSH-JH


Parapas Out Galery



Rozum nic neváží a přitom je to těžká zbraň s trávou to je stejné

Old Post 14-12-2009 v 12:04 PM
Parapa je offline   Profil uživatele Parapa   Find more posts by Parapa   Foto galerie člena Parapa   Click here to Send Parapa a Private Message   Add Parapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Re: předělávka z 2*250W na 1*400W Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Rasta_pasta
No, tak aby vše nebylo tak jednoduché, tak jsem včera zjistil, že mi jede pouze jeden komplet, což je celkem ovar
Zjistil jsem to včera, ale zalíval jsem naposled ve středu, takže už od ní to může bejt mrtvý

Vzhledem k nastalým okolnostem, že už nechci pořizovat další balast na 250 a taky, že sem chtěl stejně jednou zkusit 400w, tak jsem dneska zaúkoloval kámoše, ať mi přiveze z GS 400W HPS od dalšího fella si půjčím předřadník a dojedu to pod čtyrkou.

Myslím, že holkám to neublíží, ba naopak
Večer nebo zítra hodím nějaké fotky z předělávky, na kterou se vrhnu po obědě, hned jak přijede ta čtyřkule..

Zatím czus



Fella pujci to je jasny jen se pro nej stav:-D
A dotaz technickeho typu? Budes na ne prat 400W+250W nebo nechas jen tu ctyrku?

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 14-12-2009 v 17:00 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 21





Zdravím Vás,

tak mám tady pár nových foteček z posledních událostí...
Jednu chvíli to vypadalo, že se mi podaří s kámošem elektrikářem dát ten nefunkční komplet do kupy, ale po zhruba hodině předělávání měření atd. kdy se nám ho podařilo nahodit to svítilo cca 5 minut, pak najednou divný škvaření mrtě smrad a to trafo se začlo nějak tavit, takže jsem byl celkem rád, že jsem u toho byl...




Fotoč.1 - aktuální stav při zjištění havárie (pátek)







Foto č.2 - odstávka "new school" kompletu








foto č.3 - neboštík (tna fotce je ve fázi znovurozchození, před totálním zesnutím)








foto č.4 - Takto to vypadalo za rozsvíceného světla pod tou výbojkou co vzdechla



Zbytek fotek z předělávky postnu příště. Už si tam lebedí 400W Osram Nav -T Super

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 15-12-2009 v 16:18 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 22






a mám tady slíbenou druhou várku fotek z výměny svítidel....







Foto č.1 - nákup + půjčenej předřadník








foto č. 2 a 3 - fotky z montáže nového equipu







foto č.4 - podivný úkaz na zcela nové výbojce ?! Setkali jste se s tím už někdo?






foto č. 5 - holky už pod novým světlem....

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 17-12-2009 v 12:58 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jpt
Stálý Člen

Karma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% PěstitelskáKarma uživatele Jpt - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 444  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Rasta_pasta



foto č.4 - podivný úkaz na zcela nové výbojce ?! Setkali jste se s tím už někdo?






Hele je to muribundus fuseklepus:-D postihuje to vetsinu mladejch lamp. Nelecitelna choroba ktera se postupem casu rozsiri i na predradnik a vubec vsechny elektricke komponenty v domacnosti lednicku a mycku nevyjimaje.


Nee delam si srandu. Pokud ti jde o ten kus cehosi na patce tesne u skla, je to jen jak ji cinovali ve vyrobe ( aspon myslim ze je to cin). Je plnena tusim sodikem:-D a kdyz ho tam fouknou tak tu dirku musej nako zaslepit:-D

Při growingu musíme pamatovat na jediné základní pravidlo ------JE TO PLEVEL

Ultimate adrenaline outdoor 2010



Starej equip v novym roomu aneb 400MH->600HPS libra drip - 0,9g/W

2.GROW- 400W Bubbler. Misty/AK-48 -mno sklizeno .......


Neboj se a klikni!! zvlast pokud jsi novy

Ultimate adrenaline outdoor -konec vydarenej



Selekce Warlock

Old Post 17-12-2009 v 19:42 PM
Jpt je offline   Profil uživatele Jpt   Find more posts by Jpt   Foto galerie člena Jpt   Click here to Send Jpt a Private Message   Add Jpt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 24



to JPT :

hm zajímaví a zatím jediný vysvětlení, tak Ti budu asi věřit muhehee
ale jakto, že třeba na tej 250w GIBce to nemám (je taky HPS) a i ten konec co se šroubuje do objímky na mě moc novým dojmem nepůsobil, viz foto:

Co myslíte je to normální??

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 18-12-2009 v 10:34 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 25

Rasto ty chceš opravdu vyhořet? nee dělám si srandu...

už sem se s tím taky setkal ,,, právě u 400w silvania,, distal sem ji starší používal na rúst na dvě kola, pak šla do tříděného odpadu ,,takže sem nevyhořel... souhlas s JPT je to výrobou...

teploty šly dost dolu,jakpak bojuješ z teplotama?
pěkně to začíná nakvítat.... zdar

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Old Post 18-12-2009 v 11:53 AM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 26

to Volver :
přez den cajk 22-26 stupňů,
přez noc je tu kurwa horší.
Je tam zaplej 400W přímotop, přez spínačky a v noci vžvždy 20 minut jede a 20 minut ne.

V důsledku toho mají za tmy 16-18 stupňů při zaplém topení až co jsem koukal, tak 1 stupeň, když jsem zapoměl topení na celý den zapnout takže jak říkal JPT, mučím dál...

Kytky vypadaj pořád hezky zdravě, nicméně v důsledku nizkých teplot kynou strašně pomalu a o5 je tam budu muset nechat asi o něco déle

Tož zatím tak...
Rasta

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 18-12-2009 v 13:40 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mopagi
Stálý Člen

Karma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% PěstitelskáKarma uživatele mopagi - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Rasta_pasta
to Volver :
přez den cajk 22-26 stupňů,
přez noc je tu kurwa horší.
Je tam zaplej 400W přímotop, přez spínačky a v noci vžvždy 20 minut jede a 20 minut ne.

V důsledku toho mají za tmy 16-18 stupňů při zaplém topení až co jsem koukal, tak 1 stupeň, když jsem zapoměl topení na celý den zapnout takže jak říkal JPT, mučím dál...

Kytky vypadaj pořád hezky zdravě, nicméně v důsledku nizkých teplot kynou strašně pomalu a o5 je tam budu muset nechat asi o něco déle

Tož zatím tak...
Rasta


Ahoj,

resil sem stejnej problem s teplotama protoze pestuju v nevytapenym prostoru kterej nema ani izolaci. kdyz sem zavital do OBI jestli tam nemaj neco cim by to slo vyresit, tak sem nasel celkem slusnej termostat kterej zvladne i vetsi wataze a stal neco pres tri kila. teplota uz mi nekolisa a ani nemam pretopeno...na termostatu mam pripojene 2KW topne teleso ktery se sepne jen kdyz mi teplota klesne pod 18 stupnu. Kdyz maji modelky den tak topi vybojky a prez noc to obcas sepne topeni....kdyz nekde najdu odkaz tak to sem soupnu.

Old Post 18-12-2009 v 14:15 PM
mopagi je offline   Profil uživatele mopagi   Find more posts by mopagi   Foto galerie člena mopagi   Click here to Send mopagi a Private Message   Add mopagi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Rasta_pasta
to Volver :
přez den cajk 22-26 stupňů,
přez noc je tu kurwa horší.
Je tam zaplej 400W přímotop, přez spínačky a v noci vžvždy 20 minut jede a 20 minut ne.

V důsledku toho mají za tmy 16-18 stupňů při zaplém topení až co jsem koukal, tak 1 stupeň, když jsem zapoměl topení na celý den zapnout takže jak říkal JPT, mučím dál...

Kytky vypadaj pořád hezky zdravě, nicméně v důsledku nizkých teplot kynou strašně pomalu a o5 je tam budu muset nechat asi o něco déle

Tož zatím tak...
Rasta


jj je to přesně tak jak píšeš nakvétaj o trochu pomalejc,,,takže s jim nechal 1 stupen jo ? tyrane
pěstuji teda ještě u kámoše a tam sme měly teploty za dne 21,5 a v noci okolo 12C (sklep) ,,a přesně jak říkáš zklizen se posunula cca o tejden...a tam se nám stala taková sranda že v 48dni na květu schořela komplet objímka a než se tam dala nová tak uběhlo krásnejch 48 hodin totální tmy... takže nemusíš machrovat že seš tady největší tyran jo?
přeju hodně zdaru ...

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Old Post 18-12-2009 v 17:00 PM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Přestěhování Příspěvek č. 29

Zdravím,

pouze ve stručnosti...
Kytky jsem musel přestěhovat i s celou kysnou ke kámošovi, protože u sebe bych je už asi nedojel. Po jednom dni používání mi odešel i ten el. přímotop, kterým jsem přitápěl a neš jsem to zjistil, tak tam o5 byli minimálně 3 dny hardcorové podmínky. Mini teploty -1 stupeň

Takže se prostě zasekli a za posledních 14 dní se nafoukli opravdu minimálně...

U kámika by to mělo být podstatně lepší, je sice opruz ho každý dva dny otravovat, že si jedu zalejt, ale kdybych takto razantně nezakročil, tak sem je mohl asi zahodit...

foto postnu někdy v budoucnu, pač ježuch si od nás asi odnesl foťák. Od vánoc ho nemůžu najít

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 30-12-2009 v 11:18 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

45 den Qwětu Příspěvek č. 30






Tak přináším slibované fotky...

jinak od včera je tam i ty teploměr s vlhkoměrem, takže příště už dodám i teploty, ale vzhledem k tomu, že se zase dost kytkám pokroutili čepele listů směrem vzhůru a předpokládám že je to vlivem velkého výkyvu teplot (odpozorováno), tak zas měli holky asi moc horko, pač z mučírny jsem měl ještě stáhlé ufo na minimum a ta 400 W přece jen topí dost...
Dneska tam jdu, takže už budu vědět hodnoty jak za tmy, tak za svitu.

Co se týká provarů, tak se klasicky kupěj a pro změnu odešli spínačky, takže si holky dali možná 2 dny 24/0, ale nevím to, jen hádám. Ale co už.. Todle kolo dostávaj tak mohutně na prdel, že todle je už asi zas tak nerozhází...

Věc druhá je, že dneska jsem na 45 dni květu a na to že je opravdu mučím, to nevypadá zas tak zle. Je mi jasné, že je nemohu srovnávat s kytkama ve stejném dni květu pěstované v optimalizovaných podmínkách, ale mohlo to taky dopadnout daleko hůř...

Tož tak,
Ať Vám to v novém roce roste,

Rasta

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 01-01-2010 v 21:25 PM

Old Post 01-01-2010 v 10:30 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

50 den Qwětu Příspěvek č. 31




Zdravím Vás přátelé,
mám zde pár nových obrázků a skutečností..
Holky už začínám zalévat pouze vodou s 4 Power final (30ml/5l), na kterém je hodlám držet cca týden a pak už jen tak 3-5 dní voda a

Co se týká teplot, tak :
za světla22-26 stupňů
za tmy 13-17 stupňů (vím, že noční teploty by mohli být vyšší, ale vzhledem k tomu, co už si holky vše vytrpěli, tak todle už je nezdolá, muhehe)
Vlhkost je v rozmezí 40-70%, ale klidně bych ji mohl držet i méně, pač ufo jede jen tak na 1/2 výkonu, ale tím by zas o něco spadly teploty, což moc nechci...

Teď když nebudu hodnotit, ty technické problémy, počasí a stěhovačku na 40 dni q, tak bych co se týká samotného Growu udělal pár věcí jinak a sice:

Kytky bych buďto nezastřihával, aby vyrostlo 20 pořádnejch bambár a nebo zasstřihnout, ale dát tak o týden až dva kratší vegetační fázi. Momentálně je to nehorázná žungle a je tam opravdu velké množství větví, které jsou byť hezky dlouhé a zdravé, ale jsou prostě nekompromisně potlačovány okolím a je na nich pouze pár chlupů... (viz. foto)
Určitě jsem měl být striktnější při manikůře spodků, ale bál jsem se, abych se nepřipravil o výnos...

Holt po bitvě je každej generál

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 07-01-2010 v 10:59 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

56 den Q Příspěvek č. 32





Zdravím Vás přátelé pěstitelé.

Dneska jsem byl o5 omrknout stav ve skříni a celkem sem čučel...
Kytizzz jsou v 56 dni květu a už jsou skoro týden na finalu. Dnes dostali Enzymy a bude následovat pouze poslední zálivka s vodou (maximálně ještě jednou s finalem...)

No jinak holky krásně narážejí, že se mě ani nechce je co nevidět kosit ) Možná přistoupím k postupné sklizni, pač těch řidkých spodků je tam fakt kotel.

Co myslíte Vy, co už máte z Chronikem zkušenosti ? Mohl by podle fotek už být?

Díky za odpověď,
Rasta

PS: suveréně největší šiška je úplně nejdál od výbojky a je úplně mimo stínítka (v pravo nahoře)

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 13-01-2010 v 21:57 PM

Old Post 13-01-2010 v 21:03 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6954700 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív