Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 120W Tri- Band LED grow 1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 17

To Salimir: Hele nenech se odradit negativnimi prispevky, IKDYZ! Z z 90% nejspis pravdivyma. Ja zkousim pestovat taky pod 90W ufo led TRIBAND a zatim zadna slava. Urcite tem svetlum neco schazi a jsou nejspis stale ve vyvoji. Ale po neustalem brazdenim na netu jsem nasel i typky, kterym se pod tim dari pestovat. Takze hlavu vzhuru:-) Pokud prijdes na nejakej figl, hned pis, taky jak vysoko mas tu lampu a HLAVNE! Nejake fotkyyyyyyyyyy...

Old Post 31-10-2009 v 12:25 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Palec dolů světelná účinnost led Příspěvek č. 18

Oni dnešní ledky nejsou tak dokonalé a "čisté" co se energetické účinnosti týká, jak se zdá, viz:
http://elektronika.ezin.cz/view.php...etelnych-zdroju

Naštěstí to jde stále dopředu, dnešní účinnosti LED jdou k 100lm/W a není to samozřejmě konec, víme jak je to s mikroprocesorama, ni?

Led teprve v tomto ohledu začínají dohánět sodík!!!

A stejně nevěřím tomu, že pro květ trávy, je nejlepší jí pouštět pouze nějaké dvě omezené vlnové délky. Myslim že ne nadarmo to pod sodíkem (ketrý poskytuje opravdu široku škálu barev) kvete tak luxusně.

Maníci co tohle vyrábějí tomu podle mě nerozumí (jesi vůbec někdo). Bude trvat asi ještě hodně dlouho až se najde optimální poměr barev a intenzit. Toto už jen moje úvaha

edit
citace:
Původní příspěvek od snuk1
Já sem viděl video někde jak pod tím valí borec v holanu a mela, strašně to chválil a on to měl od nějaké holand firmy, měl ted multi par nebo jak se tomu nadává, že si na celým tom světle měnil barvu ledek ovladačem... asi to není na obří výnosy, ale něco na tom bude... v cizině už se dokonce má dávat led misto sodíku do ulic, to o něčem svědčí ne?


wikipedia (cs):
Pásmo spektra záření diody je závislé na chemickém složení použitého polovodiče. LED jsou vyráběny s pásmy vyzařování od skoro ultrafialových, přes různé barvy viditelného spektra, až po infračervené pásmo. Poměrně dlouho trval vývoj modré LED, na nějž čekal jeden z projektů ploché barevné televizní obrazovky.

Čili podle me je to tak jako kdybych mel sodík a metlu pod jednim stínítkem, přepínal je a pak se radoval jak mi ta "jedna" lampa ale pekně mení spektrum Ale doufám, že nemam pravdu, ale zajímalo by mě čim by se spektrum regulovalo, napětím?

A to že to dávají na ulici je ok, ono se to nakonec vyplatí, ale opravdu životnost je zatím to jediné v čem LED vede, a to pro growera, kterému vystačí jedna výbojka za 600 na pět sklizní, zatím nevím nevím. Přeju mnoho úspěchů!

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Naposledy upravil xpapousek 02-11-2009 v 10:26 AM

Old Post 01-11-2009 v 21:42 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snuk1
Stálý Člen

Karma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% PěstitelskáKarma uživatele snuk1 - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 19

Já sem viděl video někde jak pod tím valí borec v holanu a mela, strašně to chválil a on to měl od nějaké holand firmy, měl ted multi par nebo jak se tomu nadává, že si na celým tom světle měnil barvu ledek ovladačem... asi to není na obří výnosy, ale něco na tom bude... v cizině už se dokonce má dávat led misto sodíku do ulic, to o něčem svědčí ne?

Old Post 01-11-2009 v 21:57 PM
snuk1 je offline   Profil uživatele snuk1   Find more posts by snuk1   Foto galerie člena snuk1   Click here to Send snuk1 a Private Message   Add snuk1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coolioo
Stálý Člen

Karma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% PěstitelskáKarma uživatele coolioo - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 20

Cus, hele zajimalo by me jak Ti dopadl tenhle grow??? Jedes to jeste nebo jsi to vzdal?

Old Post 16-11-2009 v 12:18 PM
coolioo je offline   Profil uživatele coolioo   Find more posts by coolioo   Foto galerie člena coolioo   Click here to Send coolioo a Private Message   Add coolioo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
salimir
Stálý Člen

Karma uživatele salimir - 94% PěstitelskáKarma uživatele salimir - 94% PěstitelskáKarma uživatele salimir - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 21

cau lidi moooc se omlouvam za dlouhou odmlku,nebyl komp a cas.
Ale rozhodne jsem to nevzdal,

Zjistil jsem ze kazda odruda reaguje jinak na tento typ svetla ,nekterym rostlinam se dari a jine rostou nak tak pomaleji .
Proto jsem ho pouzil v kombinaci s CFL- kem 125w White.


V prvnim kole jsem pod tim dopestil b


[ blueberry [dutch passion] =chaby z deseti semen se vylihli 3 samci a dva hermaci ,nikdy vice

[Deep chunk AKA afghan killer cabage],
obe rostliny mely super krystalysuper couch lock ,
ALE strasne pomalej rust ve veg. fazy mesic a pul stara canopi ,byla vysoka pouze kolem 25-30 cm.A ma tlusty stonky.
Na tento model to chce trpelivost a pak se to MOZNA vyplati.
povedlo se my narizkovat a vykvest samce deep chunk a blueberry
ktery jem zkrizil
DEEP CHUNK SAMEC >mim nejlepsim WHITE RUSSIAN MOTHERcanopi .
BERRY SAMEC > DEEPCHUNKSAMICI

behem tohoto roku se to pokusim stabilizovat ,nebo tak neco.jeste uvidim

A sam skunkman [.ohazeXskunk1 ].
Z dvou monster rostlin byla vic nez 100gramova romada,vyborneho haze ,je poznat kvalitni genetika.
chut -jedna cisty jehlici 100% smrk
druha takova jehlicnato-zelezita s ovocnou prichuti manga,zajimave taky bylo to ,ze ta druha [jedle] byla dost nestabilni ,z jedne poloviny skunk ,z dalsi cisty haze.
vse peclive narizkovano pro udrzeni rodu a
tyto slecny jsem pouzil jen led light 300w

SPOTREBA EL> OD LISTOPADU DO POLOVINY Dubna POUHO-POUHYCH 8500kc za cely barak.loni 3krat tolik,ALE
Rozhodne se to nevyrovna HPS neboHIGH performance zarovkam.
ALE O TOM PRISTE .. cuz chorus peace out

,,No soap no hope"

Naposledy upravil salimir 13-05-2010 v 00:20 AM

Old Post 12-05-2010 v 23:25 PM
salimir je offline   Profil uživatele salimir   Find more posts by salimir   Foto galerie člena salimir   Click here to Send salimir a Private Message   Add salimir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4171810 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív