Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » DP a JH Nekvete! Jak je donutit? Stihne to?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 17

moj nazor je ze to uz nestihaju, durban kvytne cca 8 tyzdnov (2mesiace) takze by si ho sklizel az zaciatkom NOVEMBRA, co uz je podla mna velmi neskoro, ale urcite by som to s timi megadavkami hnojiva skusil , lepsie mensie palice ako ziadne

Old Post 09-09-2009 v 17:07 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

a ked nebudu mrazy tak by to malo byt ok ne?...co sa stane ak trava zmrzne?

Old Post 10-09-2009 v 19:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 19

nejde ani tak o mrazy ako o tu vlhkost a tim padom istu plesen... ak zmrzne tak sa kytke podla mna poskodia pletiva a uz nieje schopna rastu, ale palice by sa nemali nejako do*ejbat, len ich treba potom hned sklidit

neber tie moje vyjadrenia ako istotu, hovorim len svoj nazor a sudim len tak logicky sedliackym rozumom xD

Old Post 10-09-2009 v 19:13 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

hej< pohoda.....a kolko myslis ze to mu este mam dat?...tak do polky oktobra sa da,...___????

Old Post 11-09-2009 v 15:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maly Buu
Nový Člen

Karma uživatele Maly Buu - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 21

mne loni zacal HP kvest 25.zari a stihlo to dozrat ..zalezi na pocasi kuli plisni jinak bych nemel strach

Old Post 14-09-2009 v 16:35 PM
Maly Buu je offline   Profil uživatele Maly Buu   Find more posts by Maly Buu   Foto galerie člena Maly Buu     Add Maly Buu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maly Buu
Nový Člen

Karma uživatele Maly Buu - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 22

a negadavkama hnojiva to akorat spalite vy PAKA ..

Old Post 14-09-2009 v 16:37 PM
Maly Buu je offline   Profil uživatele Maly Buu   Find more posts by Maly Buu   Foto galerie člena Maly Buu     Add Maly Buu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 23

tie svoje negaptakoviny si strc niekam, myslim ze ked to ma odskusane tak to taka PAKovina asi nebude .)

citace:
Původní příspěvek od Dudušek
Zdravím, co se týče kvetení, nebo vlastně přepnutí na květ, tak s tím zpravidla problém nemám, samozřejmě některé modely jsou více problémové ale od toho jsou hnojky, abych jim pomohl.
Jinak JO, používám kristal květ na přepnutí na květ v cca 10x květší dávce, co se týče toho spálení, tak zkuste spálit v průměru 2metrovou kytku!? Mně se to zatím nikdy nepodařilo. Můj postup je následující, první den zaliji zálivkou cca 10x větší koncentraci než je předepsaná a pak cca do týdne aplikuji cca 5 - 8x květší koncetraci Pk13/14 a tohle většinou zabere a když ne, tak přidám znovu šokovou bombu.
Co se týče toho, jak někteří opovrhují krystalonem, tak s Váma souhlasím, je to vcelku hnus, ale věřte mi, že na nakopnutí jak k růstu, tak ke květu je to ideální věc. Během zbylého období kytkám dopřávám jen to nejlepší hnojivo, konrétně vše Plagron a věřte mi, že ten kristalon v mojem hulení neucítíte, během té doby se vstřebá!!! V květu používám Plagron květ, pk13/14, atazyme, ze začátku ještě trochu pythaminu a končím final solutem.

Shrnutí je takové, že ne všechny kytky to fakt přepne, ale značně jim to pomůže k přepnutí a fakt je to nakopne, za tu dobu, co to aplikuji, cca 4roky mi z cca 45modelů co jsem jel nedokvetli snad jen 3-4modely, ostatní všechny ano.

Jinak by mě zajímalo, jestli kabuto opravdu používá Final k přepnutí na květ, protože se mi to trochu nezdá, dá to šílenej impulz kytce k umření, ale právě proto se obávám, že kytka sice vyhodí květy, ale přitom až moc rychle umírá a nedokvete úplně(umře dřív, než pořádně dokvete...), snad se kabuto k tomu vyjádří, kolikrát to používá, v jaké dávce, čím hnojí po aplikaci atd.....

Old Post 14-09-2009 v 16:54 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8352240 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív