Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Poprve
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 17

Zdárec,
mno teploty jsou v klidu, ty nemusíš řešit. PH snad taky, když to čas od času změříš ph metrem (taky jsem jel první dva roky bez ph metru a jde to)
Ale tou vlhkostí si zaděláváš na plíseň !!! Počítej, že čím víc budou mít kytky hmoty, tím víc budou odpařovat vody = zvíší se vlhkost... 60-80% v půlce květu je dost
Vyprdni se na pořizování dalších malejch větráků a za cca 300,- si pořiď aspoň normální ventilátor (buďto klipsnu, jak jsem psal minule, nebo vzhledem k tomu, že místa máš až až, tak klidně stojanovej- každý elektro, popřípadně ho stáhni rodičům z obyváku

Add odtah od výbojky: na to bych se též vyprdl. Dělá se to, když nemůžeš box uchladit, což není tvůj případ, vzhledem k teplotě kolem 24 stupňů (ta je celkem ideální)

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 27-05-2009 v 09:53 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 18

zacal jsi se slabejma ventilatorama.to bude v budoucnu problem.ten odtah jeste do made home pachace bude slaby.ofuk tez posilnit.dalsi kolo by to asi nestacilo az pojedes z rizku,tak to uz neuhlidas.jak se rika --lacine dvakrat placene.jinak rasta vi co pise

Old Post 27-05-2009 v 10:19 AM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

from: Rasta_Pasta
Cau nejak se mi podelal fotak tak az zitra snad. a ty listy vypadaji presne jak si rikal, tak jsem jeste vic naredil zalivku!

Tak me napada, ze jsem se vlastne nezminil o tom jak zalevam! Takze, vztavam v 6, v pul 7 uz jsem u holek(tou dobou se probouzeji) a zaleju kazdou 2dc, zalivy. V pul 5 hodim domu, z prace, tak je opet zaleju stejnym zpusobem(nekdy dam i vic).

A taky me napada popsat zalivku. hnojim Dutch formulou tabulka je na hydro, a na 100L zalivky. Do hliny se dava 1/2, a jeste jsem to musem podelit peti, pac to mam ve 20L kanystru. z toho vzniklo:ze bych mel touhle dobou primichat do kanystru:

30ml 2.slozky(Bloom) + 20ml 3.slozky(Micro) to jsem udelal
+ jsem pridal 7ml BloomBastic. To vse radne promichal a pouzil.
(zahy jsem to ale musel jeste trochu naredit, pac mi zacly usichat konecky listu, tak jsem pridal jeste 5L vody)



Vetracky, uz mi prisly tak uz je tam nejak nainstaluju, teda jen na ofuk, ve skrini mam tedka dva a nebezi naplno, a jeste dva pridam, to uz snad bude ready. A chtel jsem se zeptat vsech ctenaru jestli by nemeli nejaky napad jak uchyti, PC vetracek 80x80(na ofuk), a to tak abych kdykoli mohl zmenit vejsku, a smer vetru, budu moc rad kdyz poslete nejaky napady! o ventilaci uz se jedna, mel bych poridit, Axiální ventilátor Euro - výkon 160m3, ten bych dal na odvod, privody ponecham(4xPC,12x12). tu vlhkost uz jsem upravil tak doufam, ze uz to bude fajne, nastaveno od vcera tak, pocitam, ze se to jeste zmeni. Jinac tady jsou nejaky udaje z DNESKA:

Teplota pres den u vrcholku +-24, u zeme +-21.

Vlhkost pres den 47%, vnoci 74%.
(mel bych snizit v noci???)

Ph 6,0.

Uz jsem pekne zhulenej, tak zas nekdy(zitra)...

Peace

Naposledy upravil 28-05-2009 v 05:23 AM

Old Post 27-05-2009 v 17:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 20

cau s tema vetrackama to uchyceni.vem nejaky silnejsi drat ktery ten vetrak udrzi v pozici kterou chces delky asi 25cm.udelej dve ocka na konci a na jeden pripevni vetrak skrz srouby s matkou.druhy konec pripevni do steny skrine nebo k necemu aby to bylo na fest vrutem.pak s tim budes moci hybat jak se ti to bude hodit.delka a tvrdost dratu zalezi na tobe co sezenes.tak jsem i ja zacinal

Old Post 28-05-2009 v 11:36 AM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21






Cus, tak tady jsou foto z tzv. tmy, posledni je rozmazana ale jsou videt ty listy...

Naposledy upravil 31-05-2009 v 06:36 AM

Old Post 28-05-2009 v 20:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22





No a tydy jsou z 27. dne 12/12. to jsou foceny i ty z "Příspěvek č. 22"

Naposledy upravil 31-05-2009 v 06:52 AM

Old Post 28-05-2009 v 20:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23



Tady je celek, zde muzete videt pridane vetracky, a taky prachove filtry na privodech na druhe fotce je upgradovana alektrobedna, s vlastnim chlazenim, a ovladaci panel pro vetracky.

Naposledy upravil 31-05-2009 v 06:38 AM

Old Post 28-05-2009 v 20:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 24

No vida, konečně kloudný fotky
No neboj, těch 50 G tam bude 100% nevypadá to zas tak bídně (když přehlídnu dobu růstu, muhehe)

Ty konečky listů, jsou téměř určitě z přehnojení, možná i nějakej výkyv ph.
Skus prolejt jen vodou s upraveným ph a pak začít hnojit tak 2/3 doporučenýho dávkování. Ty spálené listy se už nespraví, ale nemělo by se to zhoršovat...
Chválím i to rozmístění těch větráků (i přez to, že jeden kloudnej by udělal víc parády).
Snaž se dál a příště už budeš mít hodně věcí víc vychytanejch...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 28-05-2009 v 21:52 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
first
Stálý Člen

Karma uživatele first - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 25

Zdar,
nejsem sice moc zkušenej,ale (myslim že semnou bude souhlasit víc lidí) na in je lepší jet z řezů..nemyslíš?? jinak jen tak dál a těch 50 gramíků ti přeju

Ps:taky bych si chtěl zařídit skříň,ale podmínky mi to nedovolujou

Old Post 28-05-2009 v 23:01 PM
first je offline   Profil uživatele first   Find more posts by first   Foto galerie člena first   Click here to Send first a Private Message   Add first to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

from: Rasta_Pasta thanks

Cabas, jj vim ta nejhezci je maminka, ma 9 deticek, ktere pojedu hnedka po tihle! Tedka jsou za oknem, Nehnojim jen zalevam vodou s upravenym Ph(6). Nemuzu se dockat!!!!!!!!!!!!!!!!!

Peace

Naposledy upravil 30-05-2009 v 12:10 PM

Old Post 29-05-2009 v 07:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

Cabas, takze holky se pekne zhustujou, jsou skoro cele pokryty pryskyrici( hodne sladka vune, ale jen kdyz s nima zahybam, jinak nic), dneska jsem je jen prolil vodou s BloomBastic. to je asi vse.

Teplota pres den u vrcholku +-25, u zeme +-21.

Vlhkost pres den +-45%, vnoci +-65%.

Ph 5,9.

Naposledy upravil 30-05-2009 v 18:17 PM

Old Post 30-05-2009 v 11:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Čau jak máš vyřešenej pacháč.Dost mě to zajmá jestli pc větráky utáhnou filtr. jinak K plus

Old Post 30-05-2009 v 11:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29




Zdar, pachac...jako kostru jsem pouzil vzduchovy filtr do traktoru, viz. foto. Zatim je neaktivni, zenou ho jen ty privody, a moc jim to nejde i kdyz neco z nej jde, ale uz se jedna o EURU 160m3/h, to na to bude lepsi, teda myslim nemam s tim zkusenost mozna budu potrebovat sylnejsi, uvidim a podle toho se dal zaridim.

Pachac:
vyska:33,
vnitrni pr.: 11,5cm,
vnejsi pr.: 17cm,
Prostor mezi: 3cm,
obsah: cca 4Kg, aktivniho uhli(neni naplnen celi,cca 3/5),

pro priklad pachac:
240 m3/hod,
výška 40 cm,
vnitrni pr. 127mm,
Prostor mezi:18mm,
hmotnost 2,96 kg,
cca 10 měsíců.

Takze, kdyz ten svuj jeste doplnim(cca 6Kg), myslim, ze by mohl 500-600m3/h davat! Nevite nekdo nejakej vzorec, abych zjistil kolik utahne? Diky

Naposledy upravil 31-05-2009 v 06:57 AM

Old Post 30-05-2009 v 17:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30


Upgrade skrine:
Pridal jsem na ofuk dve 120-ky(PC vetracek), jak muzete videt na fotu a jsou 100x lepsi nez ty 80-ky, premyslim, ze ty 80-ky vyhodim vsechny a dam tam jen ty 120-ky, foukaj dost, na privod a odvod casem(budu se snazit co nejrychleji), prikoupim poradny vetraky! Uz se pidim a shanim tak uvidime co se z toho nakonec vyklube...

cau

Naposledy upravil 31-05-2009 v 06:42 AM

Old Post 30-05-2009 v 17:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31






Jinac tady jsou fota z 29.dne 12/12

Holky si jedou dobre, myslim, listy uz dal neusichaji. Je hodne obalena ale hustota nikde, teda co se palicek tyce... ma nekdo zkusenosti z White Russianem, zajimalo by me jak vypadali jeho palicky, mozna ze chci na poprve moc nevim, diky...

Naposledy upravil 31-05-2009 v 06:49 AM

Old Post 30-05-2009 v 17:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32



A tady je neco pro zasmani(muj pracovni stul).











Tak to pro dnesek staci, tak lux

Old Post 30-05-2009 v 17:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-01-2007 - 150W poprve - 17 odpovědí
26-10-2006 - 250w poprve - 13 odpovědí
23-05-2006 - Poprve s 600W - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6908900 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív