Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » kytky na slunku vadnou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
cernobyl
Stálý Člen

Karma uživatele cernobyl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 17

cau messo me to delalo neco podobnyho ,kdyz sem pestil prvni rok z rizku tak jeden z nich nemel dostatcne prorostli korinky pres RW kostku vylejzalo jenom par korinku tak sem to soupl do h liny s tim ze to budu hodne zalivat a nak se to vychitá.a dopadlo to tak ze zacal vadnout jako tvoje kytky viz fotky.a ve finale sem behem par dnu o ten nejlepsi rizek prisel.

Old Post 20-05-2009 v 07:37 AM
cernobyl je offline   Profil uživatele cernobyl   Find more posts by cernobyl   Foto galerie člena cernobyl   Click here to Send cernobyl a Private Message   Add cernobyl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meso
Stálý Člen

Karma uživatele meso - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 18

poriešil som to tak, že som otrhal opatrne z toho rockwoolu nejaké vrstvy a drbol to naspäť do hliny. a zalial mrte.

Old Post 21-05-2009 v 00:15 AM
meso je offline   Profil uživatele meso   Find more posts by meso   Foto galerie člena meso   Click here to Send meso a Private Message   Add meso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meso
Stálý Člen

Karma uživatele meso - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 19

len chcem vedieť, či je toto oukej? slnko, málo vody???

Old Post 21-05-2009 v 12:09 PM
meso je offline   Profil uživatele meso   Find more posts by meso   Foto galerie člena meso   Click here to Send meso a Private Message   Add meso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meso
Stálý Člen

Karma uživatele meso - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 20


.

Old Post 21-05-2009 v 12:11 PM
meso je offline   Profil uživatele meso   Find more posts by meso   Foto galerie člena meso   Click here to Send meso a Private Message   Add meso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 21

Cus,ja sadim letos prvně,mám to na okenním parapetu.V prvních týdnech rústu kytičky rostli bez potíží,ale když jsem je prvně vystrčil na vzduch,tak taky povadli jako ta tvoje,ale na noc jsem je strčil zase zpátky za okno do pokoje a do dvou hodin se vzpamatovali.Druhý a třetí den se to opakovalo,ale potom si kytky na čerstvý vzduch zvykli a teď jim to uz vubec nevadí i když pro špatné počasí ven nejdou i dva dny.Než si tu svoji dal ven,tak měla jiné podmínky a teď dostala jenom světelný a hlavně teplotní šok.Tak jak psali kolegové-udržuj vlhkost aby si natáhla co potřebuje a do týdne by se měla usadit.
Vem to v porovnání pokojové kytky-když se přesazuje z menšího do většího květináče taky povadne,protože se jí narušili kořenové systémy a musí se znovu chytnout.
Ať se daří.

mimacka

Old Post 21-05-2009 v 18:07 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kopštros
Stálý Člen

Karma uživatele kopštros - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 22


hoši kytky mi to dělaji taky ale přes noc se spamatujou je to normalni věc.

Old Post 31-07-2009 v 10:43 AM
kopštros je offline   Profil uživatele kopštros   Find more posts by kopštros   Foto galerie člena kopštros   Click here to Send kopštros a Private Message   Add kopštros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kripalu
Stálý Člen

Karma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% PěstitelskáKarma uživatele kripalu - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od kopštros
hoši kytky mi to dělaji taky ale přes noc se spamatujou je to normalni věc.

Mě taky uvadaly kytky na slunci a ožívaly když nesvítilo, ale jenom ty v květináčích. Po zalití se zvedly. Začal jsem je zalívat častěji a přestaly na slunci uvadat.
Kytky v zemi byly na slunci v pohodě určitě kvůli závlaze na mě nezávislé .

Rostliny jsou vědomé bytosti
Ohiyesa:
„Po pětatřicetileté zkušenosti osobně věřím, že něco jako "křesťanská civilizace" neexistuje. Domnívám se, že křesťanství a moderní civilizace si odporují a jsou spolu neslučitelné a že duch křesťanství a duch našeho pradávného náboženství jsou svou podstatou stejné.“

Old Post 07-08-2009 v 18:15 PM
kripalu je offline   Profil uživatele kripalu   Find more posts by kripalu   Foto galerie člena kripalu   Click here to Send kripalu a Private Message   Add kripalu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4887710 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív