Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Rasta´s SCROG under 250W - 2x AK48, 3xGWS,3xSS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Nápad Nový slunce Příspěvek č. 17



Zdravím,
předevčírem mi přišla nová HPS květová výbojka GIB, takže jsem ji ihned namontoval a uvidíme rozdíl proti té původní (ta má na patici napsáno made in hungary )

Vlhkost - 55% den, 75% noc
Teplota - 29 stupňů den, 18 st. noc

Tendle týden budu zalívat stále jen A+B a Ata XL, ale od příštího týdne chci začít solit PK 13/14.

Jinak na jednom z GWS jsem objevil nějakou mutaci a sice místo klasických 5 čepelových listů rostou listy jen s jednou, popřípadě třemi čepelemi Ale na barvě, či růstu rostliny se to zatím nijak neprojevuje, tak snad to nebudemít vliv na výnos...
Nevíte, co by to mohlo být???

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 27-05-2009 v 12:53 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

Cus, to s tou mutaci se mi deje taky ale rostou jen s jednou cepeli nekde neni vic, mam to u jedne kytky, ale jinac se ma k svetu, tak netusim.

Old Post 30-05-2009 v 11:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 19

já mám tip, že je to nestálým ph... ale úplně jistej si nejsem.

Jinak holky zase celkem povyrostly a maj se čile k světu.
Maj šestej den periodu 12/12. GWS a Shiva držej pěkně stejnou výšku, AKčko je o něco menší, ale už je zas o něco málo víc nakvetlé.
Síť přerostly tal o 15cm, nějaký i o něco víc. Ale největší jsou asi Shivy.
Kytizz prolejvaný co 2-3 dny, naposledy Atazym 2ml/l.
Bohužel při současném počasí, mě trápí vysoká vlhkost až 95% ale v tomto velice ranném stádiu květu mě to zatím moc netrápí. Ale každopádně zlepšení počasí by mi udělalo radost.

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 30-05-2009 v 22:46 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
red-bul
Stálý Člen

Karma uživatele red-bul - 44% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 20

Tu vlhkost mas docela velikou...cim si ji pak utlumis? Jesli se ti tam furt drzi vlhkost,tak to je na prd...A at ti to roste...:-)

Old Post 30-05-2009 v 22:58 PM
red-bul je offline   Profil uživatele red-bul   Find more posts by red-bul   Foto galerie člena red-bul   Click here to Send red-bul a Private Message   Add red-bul to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 21

Red-bul: Mno to je otázka...
Spoléhám na to, že se umoudří počasí, pač když venku prší, tak mi vzroste vlhkost v pěstírně klidně o 20%.
Pokud bude pořád vysoká, tak jednoduše buďto upgraduju odtah(to se mi z finančních důvodů moc nechce) nebo zapojím do série druhý ventilátor 160m3, čímž bych to měl vyřešit...)
Mermomoci jsem chtěl jet Scrog, protože týdle technice fandím, ale má to i své stinné stránky. Příště pojedu buďto víc menších kytek, nebo míň zhruba stejně velkých kytek, ale už asi nepojedu takovou jungli.
Ale to definitivně rozhodnu až podle sklizně, popřípadě problémy s plísní

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 01-06-2009 v 10:25 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

10 den Qvětu Příspěvek č. 22




Ola,
tak jsem zde s malým up...
Holky už jsou 10dnů na periodě 12/12.
Už všechny házej blizničky, ale nejdřív nasadily ty AKčka.

Do jídla už jsem jim přidal PK13/14 - 0,25ml/l - každý týden zvýším o 0,25 ml/l až na konečných 1ml/l

I nadále se mi drží opravdu vysoká vlhkost, takže zkusím odpojit regulátor otáček (mám pocit, že i když přez něj jedu na max, tak má venťas menší výkon, než bez něho...) No a pokud to nepomůže, tak buďto přidám do série ještě jeden menší venťas, nebo si půjčím od známého Ufo, něco kolem 350m3/h (jestli ho nebude potřebovat)



Fotka č. 1 - pohled na celou skříň







Foto č. 2 - bližší pohled na holky







Foto č.3 - celkem značně nepovedený makro, začínajících paliček

Příště se budu snažit fotit, při zhaslém světle...
budu rád za jakékoliv ohlasy,
Rasta

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 03-06-2009 v 12:47 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caba
Stálý Člen

Karma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% PěstitelskáKarma uživatele Caba - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 23

Jak řešíš zalévání? Mám to dost podobný a matlat se s pet lahví pod sítí mezi stonkama je značně nepraktický, tak by mne zajímalo, jak to řešíš ty.

Máš to pěkně zarostlý.

Terasa 2008

Interpol 250W

Old Post 05-06-2009 v 14:23 PM
Caba je offline   Profil uživatele Caba   Find more posts by Caba   Foto galerie člena Caba   Click here to Send Caba a Private Message   Add Caba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 24

Zdar Cabo,
zalevání řeším klasickou konvičkou na zalévání pokojovek...
Žrádlo vždy namíchám v 5l kanistříku a pak to přeleju do konvičky s delším "nosem". Ta první řada jde zalévat úplně v klidu. Ta zadní řada už je horší, tam vždycky rozhrunu jungli a leju to tam zvrchu přez síť.. Pár "kapek" vždycky vyteče mimo qvětníky na dno skříně, ale z toho se nestřílí, že.

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 05-06-2009 v 17:59 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

20 Den qvětu Příspěvek č. 25





Ola všem co sledujete tento tread, nebo co jste zabrousili jen náhodou...

Mám tady pár změn a něco nových fotek, takže se na to můžeme vrhnout.

Změna asi největší, že jsem odstarnil síť , protože to byla už neuvěřitelná džungle a potřeboval jsem to trochu zepoda proholit a taky jsem přehodil kytky, protože Shivy které byli úplně vlevo už mi lezly do ofukovýho větráku, ktrej jim stínil ...


Foto č.1 - celek ( úplně vlevo 2x AK, přední řada Shivy, zadní řada z prava 3x GWS)









Foto č. 2 - nejvýšší výhonek cca 50 cm (shiva shanti)










foto č.3 - holky před koupelí











foto č.4 - holky po koupeli (phytamin)

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 13-06-2009 v 07:53 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

no zrovna sem si rikal nac tam davat sit,ale zrovna tet bych ji tam dal.

Old Post 13-06-2009 v 13:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aladin2001
Stálý Člen

Karma uživatele aladin2001 - 93% PěstitelskáKarma uživatele aladin2001 - 93% PěstitelskáKarma uživatele aladin2001 - 93% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 27

Cau,co dodat parada.

Old Post 13-06-2009 v 21:17 PM
aladin2001 je offline   Profil uživatele aladin2001   Find more posts by aladin2001   Foto galerie člena aladin2001   Click here to Send aladin2001 a Private Message   Add aladin2001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 28






Olas,
tak je tady zase pár nových obrázků...


Fotka č. 1 a 2 jsou všechny holky pohromadě (zleva 3xSS, 2xAK, 3x GWS)











Fotka č. 3 - 3x shiva shanti . Tyto tři holky jsou největší ze všech (nejvyšší výhonky 50 cm od qvětníků), ale nějak extra mě zatím nepřesvědčili, že by byli nejlepší, potažmo nejhezčí... Chudé větvení, celkem přehnaně vytáhlé nějaké větve, zatím asi nejpomalejší v qvětu. Sem celkem zvědavej co na nich vyroste, ale už teď můžu říct, že už je asi příště nepojedu











Foto č. 4 a 5 - 2x Ak 48 - mno Akáčka mi dělají podstatně větší radost. Výška většinou kolem 30-35cm, hezké větvení a celková stavba "těla". Jako první začali nakvétat, parádně vyplňují prostor a měli by jako první dozrávat. Co dodat..

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 15-06-2009 v 20:22 PM

Old Post 15-06-2009 v 19:55 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

mno a ještě GWS Příspěvek č. 29






a máme tady poslední tři soutěžící a sice 3x Great White Shark
Mno od těchto koček, opravdu nevím co mám čekat. Už jsem jel WW, což jsou vlastně rodičovské geny a tam jsem byl opravdu spokojen...
už od mala se nejvíc větvily AKčka, ale co teď předváděj GWS za peklo, to jsem ještě nežral...
Naprosto nehorázně se větvej, stavba taky celkem hezká(vzrůst okolo 40cm) a nakvétají jedna radost.










foto č.1 a 2 stavba "těla" GWS














foto č.3 - 5 nehoráznej mazec větví















Jinak pokud by se vám zdálo, že na listech jsou nějaké bílé skvrny, tak vidíte dobře. zůstávají tam po postřiku phytaminem ...
Z tohoto produktu jsem velice rozpačitý a domnívám se, že je to přeceňovaný produkt od Plagronu...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 15-06-2009 v 20:15 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

25 den Q Příspěvek č. 30





Tak je tady pár novejch foteček...
V příští zálivce hodlám už podat tabletový booster atami...

červená - AK 48
žlutá - GWS
modrá - Shiva shanti

Tak co je dámičky, chlastámeee


Naposledy upravil Rasta_pasta 18-06-2009 v 22:53 PM

Old Post 18-06-2009 v 22:48 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Dotaz need help Příspěvek č. 31

Zdravím all,
mám na váz dotázek lidičkové

Trápila(í) mě vysoká vlhkost. Když je zhasnutá výbojka, tak sem měl vlhkost, až 90% což je tak nějak v půlce qvětu brutus

Tož jsem učinil rázný krok a včera jsem vyměnil své TT 100 (180m3/h) za kámošovo TD 125 ( 350m3/h) ale bohužel žádná velká změna se nekoná, vlhkost byla dál 82%. Dneska to tam půjdu znovu zčeknout a budu se modlit, aby to pomohlo...

Jinak listy už jsou protrhaný (na můj vkus až moc) a nevím, čím jiným bych mohl masakroidní vlhkost pokořit ???

Jestli víte jak na to, tak prosím poraďte prosím...
Díky

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 26-06-2009 v 10:04 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

je jasny ze ani s turbodmychadlem se ji nezbavis.venku vlhkost jako prase a v noci ani nemluvim.chtelo by to prez noc do roomu davat neco suchyho a rano to prochcany zdimat ven.samo ze odvlhcovac je odvlhcovac.

Old Post 27-06-2009 v 09:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8862810 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív