Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Out 2009, Shaman
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 17

Ještě jedna otázka n a kterou jsem se zapomněl zeptat zastřihnout či nezastřihnout?

Old Post 10-05-2009 v 07:43 AM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

zastřihnout

Old Post 10-05-2009 v 07:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Obecné Omluvte mé spoždění Příspěvek č. 19






Tak, včera došlo k zásadní změně! Kytky už nejsou pod ochranou mojí střechy, hlína byla nakonec použita pěkná kvalitní s cca35% písku (opravdu hrubý odhad). Objem nebudu psát naschvál a napíšu ho až nakonci tohoo thredu.

Jinak kytičkám odpadly spodní 2 listy z důsledku nejspíš přelití. Jinak na toto místečko svítí zhruba 12hodin světla (je to jiné místo než jsem psal na začátku thredu

Shamánci nebyli zastřiženi počkám až se trošku víc rozjedou nebo je nechám tak jak jsou, zatím nehnojeny. Narozdíl od shamánků zbylí noname na okně mají pouze 1 patro a jsou povadlí a jsou to takový mutanti, malincí ufonci.
Ještě jednou se omlouvám za velkou pauzu všem co sledovali pravidelně a i ostatním.

Na fotkách je vidět políčko celkově (jde vidět jen 9 kytek 10 kousíček bokem), na zbylých fotečkách jdou vidět asi nejhezčí kytičky co mám.

Tak a kdo ješčtě nezasadil ať tak učiní Zatím ať se zelení

Naposledy upravil Corn 24-05-2009 v 21:04 PM

Old Post 24-05-2009 v 20:57 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Zdraví PROSÍM pomoc kytičky něco trápí Příspěvek č. 20






Zdravím včera jsem se byl podívat na mé skromné zahrádce a co nevidím, kytičkám jak si začínají prazvláštně barvit konce listů, nevím čím to může být přelitím pochybuji.(viz foto)
Má docela strach a tak Vás prosím o radu co s tím, jsou venku 4 dny a takováhle reakce po přesazení mě straší ve dne v noci. Za každou radu moc děkuji.
Zatím a ať to roste líp než mě

3 fotky listů a poslední 2 jsou ukázky celých kytiček

Old Post 28-05-2009 v 16:43 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

aktualizace Příspěvek č. 21




Zdravím Vás všechny, jsem tu zase s nejnovějšíma obrázkama a poznatkama z mého pěstu. Kytičkám se daří skoro stejně jako doposavaď. Sesychající listy budou buď příčiny špatného PH půdy (nevím kolik půda má PH) nebo by to mohla být plíseň (jak mi poradil jeden mítní člen (díky)).
Hned zítra pujdu měřit PH půdy a pak rázně zakročím ať už s plísní nebo s PH. Kdyby ještě někoho napadlo co by to mohlo být, tak prosím o radu co s tím.

Hodně štěstí ve Vašich pěstech přeji

Old Post 07-06-2009 v 20:44 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strejdaa
Stálý Člen

Karma uživatele strejdaa - 80% PěstitelskáKarma uživatele strejdaa - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 22

Ahoj, ja ti asi moc nepomůžu ale tenhle rok jsem si obědnal taky od DP semínka a to SHAMANA. Dělá mi to uplně to samé, dokonce semi to po jedny kytce rozšiřilo a nepřežila to. Četl jsem si čím by to mohlo být ale nevím. Podle mě to PH nebude, ja je mam v kokosu některé, některé v hlíně Substrát pro kaktusy a sukulenty. Nevím si rady tak se to tady snad nějak vyřeší. Dost mě to štve.
PM a smaznu

Old Post 13-06-2009 v 15:23 PM
strejdaa je offline   Profil uživatele strejdaa   Find more posts by strejdaa   Foto galerie člena strejdaa   Click here to Send strejdaa a Private Message   Add strejdaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Nápad aktualizaceeee Příspěvek č. 23






Ahoj, ahoj, ahoj...

Tak tohle je i trochu reakce na předchotí příspěvek, ten problém se vyřešil vlastně skoro sám, kytky jsem pohnojil a po týdnu co jsem byl se školou pryč, jse vrátil.
Kupodivu kytky vypadali skoro stejně jako předtím, tak jsem dal na radu zdejšího člena lagarta,(čimž mu ještě jednou moc děkuji za skvělou radu) který si myslel že to je plíseň. No tak jediné co jsem udělal bylo to, že nejvíc postižené listy jsem otrhal a pohnojil je plagronem.
Po cca 5 dnech jsem byl zpět na místě činu a kytky jako by nabrali ohromnou sílu růst a vyletěli odost víc nahoru(viz foto), a po plísni (jestli to teda byla plíseň se skoro slehla zem ještě tu jsou nějaké náznaky ale ty odstřihnu hned ve středu.
Kytky dostávají 2-3 ml/l plagronu alga grow a evidentně jim chutná. Někde tu na G nebo snad v encyklopedii, kdosi psal, jak ty jeho Shamani se ze začátku s růstem trochu flákali ale pak, že vystřelili vzhůru, umě to doufám bude podobně.
kytky jsou nezastřižené mají cca 30cm a rozjíždí se i ta nejslabší ze všech(teď už asi nejslabší nebude), kterou jsem skoro odpisoval.
jinak teď mi dělají vrásky jiné dvě kytičky, nevím jestli to jsou slmáci či to byly kroupy, ale maji odštípnutý pár větviček což mě teda zarazilo. viz foto
Ták toď zatím vše, další fotečky či povídání čekejte kolem středy (aspoň tedy doufám, že se tam dostanu) .

Old Post 15-06-2009 v 19:12 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

ještě jedna fotečka Příspěvek č. 24


ještě detail jedné kytičky

Old Post 15-06-2009 v 19:26 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 25

jaktoze meli ty listy tak v p...

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 15-06-2009 v 20:36 PM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 26

Jestli myslíš tu první fotku v příspěvku 23, tak to jediné co mě napadá jsou slimáci(usuzuji z toho že tam po sobě zanechal stopu - ne na kytce ale kousek vedle), další možnost jsou kroupy (na ty bych ale tak moc nevsázel nebo poslední co mě napadlo je sabotáž nějakého člověka (ale to mi taky nepřijde moc realné) ve středu se jedu podívat znova tak uvidíme co s tím bude ale těm okkousaným už raší malé větvičky, takže snad to rozdejchají.

Old Post 16-06-2009 v 06:08 AM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Obecné Slíbená aktuailizace Příspěvek č. 27






Zdravím Vás všechny,

dnes jsem pošlu více fotek, aby jste si mohli udělat lepší představu o mých 10 kytičkách.
Tak a na úvod mám špatnou zprávu, jak uvidíte na fotkách, 2 kytičky mi cosi zlého okousalo a vypadají hooodně uboze, ale věřím že se jim to povede rozdýchat. Už jim vyrustají nové lístky místo starých, jenže nakonec to na nich bude určitě vidět.
Ostatní mi dělají ohromnou radost, z ničeho nic nasadily skoro 2krát tak větší listy než měli doposud.
Dnes dostali zálivku plagronem 4ml/l na každou vyšel cca 1L. Tak uvidíme co to s nima udělá. Přihodil jsem k nim trochu vápence na snížení PH bylo trochu vyšší, než bylo zdrávo (žádná závratná hodnota kolem 7.5+).
Jo a málem bych zapomněl, na mé nejhezčí kytce se objevily, čehož jsem se lek, něco jako preflowers, ny ty je ale ještě moc brzy, takže to zřejmě budou zárodky nových lístků (kdyby Vá to připadalo opravdu jako preflowers tak mi prosím napište co se s tím dá dělat, díky) také je uvidíte na fotkách.
No a to je nejspíš ode mne vše.

Ať Vám kytky dělají minimálně stejnouradost jako mně a další aktualizace bude zhruba v neděli.

Old Post 17-06-2009 v 17:57 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 28

pH: 0-7 kyselý, 7-14 zásaditý! Vápenec- zásada, používá se když je půda kyselá- takže si tomu ještě přidal...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 17-06-2009 v 18:13 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

Další fotečky Příspěvek č. 29






No jo su vul hned zítra to napravím, teď se hooodně stydím nevím proč jsem si to neuvědomil...
A teď další fotky ..

Old Post 17-06-2009 v 18:26 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Corn
Stálý Člen

Karma uživatele Corn - 86% PěstitelskáKarma uživatele Corn - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 72  

daší fotešky Příspěvek č. 30






asi nejhezčí kytička ale ta fotka nic moc..
a konečně ty zarodky lístků snad..

Old Post 17-06-2009 v 18:45 PM
Corn je offline   Profil uživatele Corn   Find more posts by Corn   Foto galerie člena Corn   Click here to Send Corn a Private Message   Add Corn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 31

to nebudou zárodky lístků, ale koule

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 17-06-2009 v 18:59 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DcDusa
Nový Člen

Karma uživatele DcDusa - 69% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 32

Ta tvoje nejkrásnější kytička je chlapák jak brno jenom tak pro info.

Old Post 17-06-2009 v 19:01 PM
DcDusa je offline   Profil uživatele DcDusa   Find more posts by DcDusa   Foto galerie člena DcDusa   Click here to Send DcDusa a Private Message   Add DcDusa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-12-2011 - out 2011/10, BigBush - 42 odpovědí
27-10-2010 - Outdoor 2010 Shaman - 67 odpovědí
13-06-2010 - out 09, - 81 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6768170 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív