Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » projekt Peřináč2009 115W cfl
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
SunShine
Nový Člen

Karma uživatele SunShine - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 17

Zdar a sílu. Roste ti to hezky. Mám jen lajckou otázečku. Ohledně zapojení PC ventilátoru do elektřiny (230V), jak jsi ho propojil? Díky

Run to the hills, run for your life.

Old Post 28-02-2009 v 20:14 PM
SunShine je offline   Profil uživatele SunShine   Find more posts by SunShine   Foto galerie člena SunShine   Click here to Send SunShine a Private Message   Add SunShine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 18


citace:
Původní příspěvek od SunShine
Zdar a sílu. Roste ti to hezky. Mám jen lajckou otázečku. Ohledně zapojení PC ventilátoru do elektřiny (230V), jak jsi ho propojil? Díky

zdarec , ventilátor jede pres 12ti voltové ac/dc adaptérové trafo. Koupíš kdekoliv v elektru má to nejruznější koncovky pro zapojení menších spotřebičů no ty jsem ustřihl a zapojil k chlazení které je načasováno analogovým spínačem...

Naposledy upravil pAliCZaKoff 01-03-2009 v 17:48 PM

Old Post 28-02-2009 v 21:30 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LUMBERJACK
Stálý Člen

Karma uživatele LUMBERJACK - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 19

pro pAliCZaKoff:pekne vybaveni pro mikrogrow.mel jsem podobne svetlo,ale 220w.skoda,ze tam mas takovou genetiku buhvi cim opylenou(muzes doufat aby tam nebyl nejaky podil techniky).proto ti to roste kazda jinak.lepsi bys mel rezy,kdyz uz jsi to celkem kvalitne rozjel.muj pohled na vec:pokus se roztahnout kytky a mezi ne vrazit tu lampu.kdyz si koupis nejaky silnejsi pc vetrak na ofuk lampy pujde to pekne uchladit.nevim jestli mas stinitko,ale na horizontal bych ti ho doporucil(uz tak tam toho svetla moc neni).
pestu zdar

Old Post 01-03-2009 v 08:45 AM
LUMBERJACK je offline   Profil uživatele LUMBERJACK   Find more posts by LUMBERJACK   Foto galerie člena LUMBERJACK   Click here to Send LUMBERJACK a Private Message   Add LUMBERJACK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od pAliCZaKoff

Myslím že to je z géshopu, bral jsem to od típka co s tím ani kolo neodjel (nemohl si dovolit páchač tak to předčasně ukončil)... Kdysi byla sajta cfl.cz, zkus třeba nějaké větší elektro... Provoz je jednoduchý, jenom zapojíš do sítě a už se směješ...

edit : Našel jsem odkaz výrobce: http://www.maxgrow.org/

diky kolego

Old Post 01-03-2009 v 10:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička ... Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od SunShine
Zdar a sílu. Roste ti to hezky. Mám jen lajckou otázečku. Ohledně zapojení PC ventilátoru do elektřiny (230V), jak jsi ho propojil? Díky

Sežen si nějaké trafo ,ja mám trafo od vláčků a mam tam i regulovatelné otáčky

Old Post 01-03-2009 v 10:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 22


LUMBERJACK: Díky, pálení to bylo solidní takže semínkům dávám velkou naději navíc je mám vlastně free takže minimum nákladů.. Jinak se na to roztahování chystám dneska až jim začne svítat protože to začíná přerůstat mé možnosti(viz česrtvé foto).

Old Post 01-03-2009 v 17:43 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 23


30. 12/12 pokus o makro

Old Post 01-03-2009 v 17:46 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LUMBERJACK
Stálý Člen

Karma uživatele LUMBERJACK - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 24

pro pAliCZaKoff:no to je ten problem,ze ikdyz to paleni bylo solidni,tak ty pravdepodobne pestujes uz neco jineho.naklady podle toho ,ze mas zvlhcovacku na prostor a svetlo kde neni ani moc treba,jsem myslel ze neresis.no vsak uvidis sam,ale myslim,ze nejakych par korun za kvalitni genetiku by bylo poznat

Old Post 02-03-2009 v 09:37 AM
LUMBERJACK je offline   Profil uživatele LUMBERJACK   Find more posts by LUMBERJACK   Foto galerie člena LUMBERJACK   Click here to Send LUMBERJACK a Private Message   Add LUMBERJACK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 25

lumberjack: Jasně, šlo mi jen o to využít některých prostředku co jsem měl po ruce. Zvlčovačku i hnojina používám ještě pro svoji dvěpadesátku... Myslel jsem že je škoda těch pěkných semen, nechat je někde ležet tak proto tenhle in . Každopádně dík za rady. Growu zdar !

Old Post 02-03-2009 v 17:52 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BadBayer
Nový Člen

Karma uživatele BadBayer - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 26

Máš to moc hezký,fandim ti a čekám na další fotečky

Old Post 03-03-2009 v 08:30 AM
BadBayer je offline   Profil uživatele BadBayer   Find more posts by BadBayer   Foto galerie člena BadBayer   Click here to Send BadBayer a Private Message   Add BadBayer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 27


32.den 12/12 - Náhled na vrcholky jednoho kousku... Začínám mít obavy abych z toho ubalil alespoň jednoho blunta jelikož jsem nějak podcenil rozměry květináčů tak kořínky lezou z hlíny a palice moc nemohutní nato že mají polovinu květu za sebou, dva kousci dokonce ještě nezačli kvést a přitom nemají náznaky samcovství. Uklidňuju se aspoň tím že se jedná o rostlinky ze semen tak jim to asi potrvá, kdyžtak protáhnu květ . dík za slova chvály, potěší to

Old Post 03-03-2009 v 22:14 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 28

Zdravím a moc prosím o pomoc vážení kolegové, kytky mi začly nějak uvadat a momentálně nevím jistě kde se stala chyba... Pokud by někdo mohl vědět, skoukněto to pls: http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=41120

Old Post 05-03-2009 v 22:21 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 29


38. 12/12 - Kytky se vzpamatovávají z přehnojení a zbývající vrcholky čile kynou no nevypadá to tak zle posuďte sami .. Jedinou starost mi dělá přerůstání kdy už ani kolínka nestačí a některé kousky už narážejí na lampu což se projevuje popálenými listy takže dneska do roomu přidávám pokojový ventilátor který snad mým drahým kytiz zlepší podmínky. Btw, odstraněné vrcholky byly po usušení testovány a slibují kvalitní sklizeň .

Naposledy upravil pAliCZaKoff 10-03-2009 v 17:01 PM

Old Post 10-03-2009 v 16:56 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 30


makro

Old Post 10-03-2009 v 16:58 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 31


Ještě pohled na některé vrcholky... Stay tuned

Old Post 10-03-2009 v 17:00 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

44. den 12/12 Příspěvek č. 32


Opět zdravím všechny přátelé pozitivního kouře... Uběhl necelý týden a v pěstirničce došlo od poslední návštěvy k radikálním změnám. Kytky byly prostříháný aby palice dostaly co nejvíce světla.. K tomu byla vyhozena jedna slečna které se do květu moc nechtělo a přerůstala už tak zamořený prostor takže ji v květináči nahradila bonsajka z kelímku která dostala možnost se před skonáním ještě ukázat

Old Post 17-03-2009 v 01:27 AM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5036910 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív