Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Hnědé kořeny...vysoká teplota roztoku , málo bublinek ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 17

to asi je ale kde? sakra nemam ted fotak...musim ho nekde rychle sehnat bez fota se spatne radi... koreny se spravujou ale naopak listy se krouti...nevim jestli kyti mely sok (prvi den jsem je vozil cely den v aute) ale na to ze jsem je zasadil v pondeli si myslim ze by mohly byt vetsi...zkusim vymenit znova cely roztok a vyvarit poradne ten keramzit...to ec mi ale vrta hlavou. Na Hesi planku je napsano ze ec ciste vody by melo byt 0,5 a co mam delat kdyz ho mam 1,3...jsem z toho jelen :-)

Old Post 14-02-2009 v 04:29 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 18

to je kravina já řešil taky vysoký ec a tady je vysvětlení.nejdřív si zkalibruj měřák pak budem pokračovat

Old Post 14-02-2009 v 13:47 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 19

Tak jsem od rana makal...vyvaril jsem keramzit a kompletne vymenil roztok...dal jsem o polovinu mene hnojek nez je na planku, pridal enzymy a zkalibroval merak...teplota roztoku 23C/ skrin 23C/ EC ciste vody 0,13/ EC s hnojkama 0,52 / PH 5,9...takhle uz to je good ne? Jeste jedna vec, kyti jsou v kalfasu 60L a vzduchovaci motorek je take na 60L. Mam tam 3 vzduch.kameny. Je to dostacujici?

Old Post 14-02-2009 v 17:21 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jipi
Stálý Člen

Karma uživatele jipi - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 20



Zdravim,
mam podobny problem tu
Ked som kupil klony mali rozlicnu velkost, preto som obdobie rastu natiahol na 1 mesiac. Pestoval som pod 125W ziarivkou na rast. Pocas tej doby som nezaznamenal vacsie problemy s korenmi. Pred dvomi tyzdnami ked som komplet menil ziviny som si vsimol ze korene su velmi jemne, hnede a pri dotyku niektore ostavali v ruke. Nevenoval som tomu ale velku pozornost. Tento tyzden ale uz aj listy na rastlinach zacali schnut a preto som sa rozhodol poziadat o radu.

Neviem presne cim to mohlo vzniknut, mozno rastliny boli chore uz pri prevoze alebo im spravilo zle na korene svetlo, ktore dopadalo cez dieru na kosik v strede. Taktiez asi pred tromi tyzdnami som aplikoval na 2 dni vapno, ktorym som sa pokusal znizit ph. Neskor som ale zacal pouzivat pripravky na zvysovanie a znizovanie pH. Pri vymene zivin spred dvoch tyzdnov som naplnil nadobu az po kosiky.

Momentalne som komplet vymenil ziviny, pokracujem podla tabulky od GHE pre druhy tyzden kvetu pod 250W GIB. Doplnil som aj hnojivo Bio Roots, ktore som pouzival pocas rastu. V skrini uz cirkuluje vzduch pocas celeho dna. V nadobe je len 20l vody, co je priblizna polovica kapacity rezervoara.

Naposledy upravil jipi 14-02-2009 v 20:40 PM

Old Post 14-02-2009 v 20:29 PM
jipi je offline   Profil uživatele jipi   Find more posts by jipi   Foto galerie člena jipi   Click here to Send jipi a Private Message   Add jipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 21

tak na tom vzduchování budeš muset rozhodně přidat !!tady to kluci řešili.
já mám tenhle zatim na deseti litrovej bubl. ale bral jsem ho proto že je tichej a příští kolo pojedu už s dvacetilitrovejma

Naposledy upravil aenema 14-02-2009 v 21:07 PM

Old Post 14-02-2009 v 20:50 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jipi
Stálý Člen

Karma uživatele jipi - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 22

dik za radu,

nadoba ma cca 45l, pocas minulej vymeny zivin som ja naplnil na 30l, teraz som uz dal iba 20l, pravdepodobne korene zacali hnit prtoze sa nachadzali pod urovnou vody, ktora nebola okyslicovana

Old Post 14-02-2009 v 20:59 PM
jipi je offline   Profil uživatele jipi   Find more posts by jipi   Foto galerie člena jipi   Click here to Send jipi a Private Message   Add jipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 23

nemáš zač to jsem psal robbimu
jipi to je dost špatný,neni mi moc jasný co máš za system, podle fotky to navyluštim
každopádně
1.světlo se ke kořenům nesmí dostat
2.250W bude taky víc topit, změř si teplotu roztoku měla by být do 22°
3.kořeňák ani hnojivo bych teď určitě nedával
musíš nejdřív ty kořeny uzdravit

Old Post 14-02-2009 v 21:20 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 24

Budu to muset rychle napravit..vypada to ze se docela trapi. Hlavne sezenu fotak. Jinak dik za rady :-)

Old Post 15-02-2009 v 00:04 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jipi
Stálý Člen

Karma uživatele jipi - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 124  

urgent Příspěvek č. 25



aenema,

je to AeroFarm od GH

1. svetlo uz neprenika, snazil som sa zakryt otvory striebornou foliou
2. teplota roztoku je 21 stupnov
3. vymenil som zivny roztok za cistu vodu a vyreguloval pH
4. ako som pisal, pouzil som peroxid v pomere 5ml/10l na roztok a urobil som aj postrek listov

pH: 4,7
EC: 0,7

Najhorsie je na tom rastlina na druhej fotke vpravo (je velmi labilna v kosicku a chradnu jej listy). Tie dve vzadu maju na odlahlej strane (pravdepodobne na tej co nedopadalo svetlo alebo nebolo vystavene priamemu roztoku z kapilary) zdrave korene.

Naposledy upravil jipi 15-02-2009 v 09:48 AM

Old Post 15-02-2009 v 06:40 AM
jipi je offline   Profil uživatele jipi   Find more posts by jipi   Foto galerie člena jipi   Click here to Send jipi a Private Message   Add jipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jipi
Stálý Člen

Karma uživatele jipi - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 26


pohlad zhora

Old Post 15-02-2009 v 07:24 AM
jipi je offline   Profil uživatele jipi   Find more posts by jipi   Foto galerie člena jipi   Click here to Send jipi a Private Message   Add jipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 27

No vypada Ti to lepe nez to moje, ale ja je mam jeste prcky tak doufam ze to pujde zachranit...divam se ale ze mas docela malou vlhkost ne?

Old Post 15-02-2009 v 09:30 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jipi
Stálý Člen

Karma uživatele jipi - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 28

na vlhkost som sa teraz vykaslal, ventilacia ide naplno

ako to myslis "lepsie ako moje", urcite nemas korene v horsom stave ako ja, nie?

ale okrem ineho, moj problem moze byt aj prehnojenie a je dost mozne ze sa uz z toho nedostanu

Old Post 15-02-2009 v 09:37 AM
jipi je offline   Profil uživatele jipi   Find more posts by jipi   Foto galerie člena jipi   Click here to Send jipi a Private Message   Add jipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 29

ja mel ec 0,9 ... vymenil jsem cely roztok a dal jsem o polovinu mene hnojek..pridal enzymy..ec nyni 0,5/ph 5,9 a pekne se spravujou...jeste potrebuji silnejsi vzduchovadlo...jak se divam na ty fotky tak jsem mel mozna podobny problem...ty pouzivas keramzit?

Old Post 15-02-2009 v 10:56 AM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jipi
Stálý Člen

Karma uživatele jipi - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 30

nie, je to rockwool, mozno aj to bol problem ze sa tam malo okyslicovali korene

no, aj tak som zvedavy ako ti to dopadne, ja som to uz vzdal, zajtra idem po nove klony, ako pisu viaceri, moj problem bol ze som prilis skoro nasadil nespravne hnojky a do toho vsetkeho som este rval korenak
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=36756

ty, si klony nalozil do keramzitu?
ja som ich totizto mal v takych velkych rockwoolovych kockach a obaval som sa aby som neposkodil korene tak som ich radsej nechal v rockwoolu

nepotreboval si chladit zivny roztok?
ak nie, neuvazoval si o tom ako?

Naposledy upravil jipi 15-02-2009 v 15:35 PM

Old Post 15-02-2009 v 15:21 PM
jipi je offline   Profil uživatele jipi   Find more posts by jipi   Foto galerie člena jipi   Click here to Send jipi a Private Message   Add jipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robbbie
Stálý Člen

Karma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% PěstitelskáKarma uživatele robbbie - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 141  

Hydroponie Příspěvek č. 31

Tak jsem dokoupil dalsi vzduchovadlo. Takze tam bubla elite 802 a 801, celkem 5 vzduchovacich kamenu. Kyti jsem zastrihl a cekam co se bude dit. Priste snad bude i foto. / A k tomu chlazeni...mam nastaven termostat na topitku 22-23 C, jenze vybojka nekdy kalfas rozehrala na 25C tak jsem na kalfas namiril flexinu z pritahu (pritah i odtah mam ven z domu) a tak se mi drzi teplota roztoku kolem 22,5 ...

Old Post 18-02-2009 v 14:48 PM
robbbie je offline   Profil uživatele robbbie   Find more posts by robbbie   Foto galerie člena robbbie   Click here to Send robbbie a Private Message   Add robbbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 32

jak to dopadlo ?

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 18-05-2009 v 18:27 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6938380 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív