Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » BLUEBERRY (dutch-passion)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Nightmare: U mě tato banka prohrála na plný čáře.Blueberry jedině od DJ short,tam si myslím že to bude kvalita.Snad ti to dobře dopadne,budu sledovat.Pěstu zdar

Old Post 28-12-2008 v 19:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nightmare
Nový Člen

Karma uživatele Nightmare - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 18





Tak jsem zase zde s novyma fotkama a nejakymi informacemi, okolo meho prvniho growu.

Abych rekl pravdu, tak jsem zhruba pred mesicem, vlozil 5 seminek do navlhcenych vatovych tampnonku. Netrvalo dlouho, a z peti seminek se probudily k zivotu ctyri. Jaka to slava, rikal jsem si. Pozadal jsem svoji drahou polovicku, v době me nepritomnosti o presazeni do kevetinacu. U jedne rostliny se ji podarilo pretrhnout korinek, takovym zpusobem, ze putovala rovnou do kose.  Z tech tri rostlin, které mi ted zbyly mi jedna zakrnela, druha vypada podle popisu kolegy pidla na hermace a ta treti? Snad to nebude samec. Jinac beru lano a jsu si hledat strom .

Old Post 30-12-2008 v 16:54 PM
Nightmare je offline   Profil uživatele Nightmare   Find more posts by Nightmare   Foto galerie člena Nightmare   Click here to Send Nightmare a Private Message   Add Nightmare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19


podivej se na kytku(po zvetseni obrazku) tam kde je sipka a jestli tam uvidis chloupky tak samec to nebude


jinak hermac, kdys si das praci muzes koule otrhavat. uz se mi i stalo, ze jsem z hermace otrhal nekolik kouli a dalsi se uz neobevily

Naposledy upravil 04-01-2009 v 15:58 PM

Old Post 31-12-2008 v 17:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mamka007
Nový Člen

Karma uživatele mamka007 - 8% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 20

promiň kus hoven, ale ty šipky jsou špatně, jinak kytce už se pěkně daří bylo to tím zaléváním?

Old Post 31-12-2008 v 17:46 PM
mamka007 je offline   Profil uživatele mamka007   Find more posts by mamka007   Foto galerie člena mamka007   Click here to Send mamka007 a Private Message   Add mamka007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chymal
Stálý Člen

Karma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% PěstitelskáKarma uživatele chymal - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 21

čus bambus kytíz ti pěkně roste
Přidej dyštak foto skříně a tak

Old Post 31-12-2008 v 18:21 PM
chymal je offline   Profil uživatele chymal   Find more posts by chymal   Foto galerie člena chymal   Click here to Send chymal a Private Message   Add chymal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bretz
Stálý Člen

Karma uživatele Bretz - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 22

Jj, tiez som mal to iste, rovnaky scenar ako vy, rovnaka seeds banka ( DUTCH - PASSION ), odroda bola sice ina ( Purple#1 ) a este k tomu outdoor, ale inak sa mi na jednej rastline "podarili" asi zo tri krat gule, zakazdym som ich odtrhol a bol pokoj, prestalo to javit znamky hermu a nakoniec pekna samica.

Co sa tyka Dutch-Passionu, nemaju to s tymi feminized semenami moc dobre osetrene, rovnaky problem ma vacsina ludi ktorych poznam a venovali sa odrodam z tejto banky. Tak neviem ........

Old Post 01-01-2009 v 20:15 PM
Bretz je offline   Profil uživatele Bretz   Find more posts by Bretz   Foto galerie člena Bretz   Click here to Send Bretz a Private Message   Add Bretz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Zdravím,tak dneska sem četl na Dutchpassion o Skywalkerovi,ten je kříženej s Mazarem a Blueberry a zminujou se o Blueberry že se ji kroutěj listy a že má ze začátku pomalej růst,tak nevím asi to chce počkat až se rozjede,pak to bude asi jiný kafe no.Pěstu zdar

Old Post 02-01-2009 v 19:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nightmare
Nový Člen

Karma uživatele Nightmare - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 24

Tak jsem rady opet, bohuzel pro mne se spatnyma zpravama. Ze tri kytek to vypada na dva samce a jednoho - nevim co, pac to roste opravdu hodne divne :-o
Foto hodim na net hned, jak to bude mozne. Co k tomu dodat, snad jen, ze na muj prvni grow je to totalni katastrofa. :-(

Old Post 10-01-2009 v 12:03 PM
Nightmare je offline   Profil uživatele Nightmare   Find more posts by Nightmare   Foto galerie člena Nightmare   Click here to Send Nightmare a Private Message   Add Nightmare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

no jo seminka to je nekdy slabsi, radsi si sefni rizky, ale pozor hlavne kupuj od nekoho kdo vi, pac zaklad je dobry rizek kdys budes mit z nejake blbe matky muzou to byt chudinky, vlastni skusenost pri 20 rezu ve trech truhlikach byly mezi sebou krasne holky a hned vedle mala chudinka s malym korenem a vse bylo male,palicky, cela kytka proste slaby rizek.Pri uplne stejnych podminkach byly vedle sebe v truhliku. takze dobre vybirej od koho kupujes!

Old Post 10-01-2009 v 12:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nightmare
Nový Člen

Karma uživatele Nightmare - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 26

kus hoven - Uz jsem o tom premyslel, i kdyz sehnat rizky, pro mne bude asi mensi problem. Nebyla by nejaka mensi rada? Nejlepe z okoli Ostravy. Pac, na satbu ze seminek nemam v nejblizsi dobe ani kapku nalady. :-(

Old Post 10-01-2009 v 12:18 PM
Nightmare je offline   Profil uživatele Nightmare   Find more posts by Nightmare   Foto galerie člena Nightmare   Click here to Send Nightmare a Private Message   Add Nightmare to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Bong
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Bong - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 27

Kytka vypada pekne taky budu sadit blueberry doufam ze uspesne..

Old Post 23-01-2009 v 13:01 PM
Mr.Bong je offline   Profil uživatele Mr.Bong   Find more posts by Mr.Bong   Foto galerie člena Mr.Bong   Click here to Send Mr.Bong a Private Message   Add Mr.Bong to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 28

to Kus hoven - ta velikost ty jedny kytky.... nemohlo to bejt náhodou ovlivněný právě tim, žes to měl v truhliku??? nekde tu najdes, ze v truhliku muze o neco silnejsi rostlinka úplně potlačit tu slabší....

Připadá mi jako tvůj případ....

Jinak at rostou...

Kdo hulí , ten umí.

Old Post 23-01-2009 v 13:11 PM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

Nightmare: no tak to by teda nebyla tady kolem ovy ...... bazar ze jo co ti na to mam odpovedet a to jeste musis mit stesti na dobre rezy jedina rada zajed do vidne, koupit nejake ty rezy a udelat si vlastni matky. tot ma rada, taky bych to nejradsi skutil

Old Post 23-01-2009 v 22:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-07-2012 - 9x Mazar - (dutch passion) - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2755500 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív