Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » First 400W BOX
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Date1
Stálý Člen

Karma uživatele Date1 - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Don Killuminaty
makaveli22:tie rozmery na 6-ti kylo by mali byt 120x120x200,myslim ze je to 1,2m2

ako u peniazi tak u ineho je u nas kilo stovka ,5 kil patstovka a liter alebo literka je 1000SK atd

Hulbrko:na ten odtah by som investoval urcite do VKcka alebo UFA +pachovy filter
samozrejme ze nebudes pouzivat na 100Kc ze 10 dekagramou to sa len tak zauzivalo ale 1liter je 1000ml takze to je spravne ale v elektrike je 1KW 1000Watov tak to je a nezmenis to ani ty ani ja ked dostanes ucet za elektriku mas tam 1Kw=4.50sk dajme tomu a to je 1000W a nie 100W

Old Post 04-11-2008 v 09:18 AM
Date1 je offline   Profil uživatele Date1   Find more posts by Date1   Foto galerie člena Date1   Click here to Send Date1 a Private Message   Add Date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wyllyy
Nový Člen

Karma uživatele Wyllyy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 18

Kilo je 100 a liter je 1000 ostatne uvahy su picoviny:-)

Old Post 04-11-2008 v 10:41 AM
Wyllyy je offline   Profil uživatele Wyllyy   Find more posts by Wyllyy   Foto galerie člena Wyllyy   Click here to Send Wyllyy a Private Message   Add Wyllyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

takze trebars kilo amper,kilo wat = 100A,100W???

Old Post 04-11-2008 v 10:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

Tak začínáme...:-))))) Příspěvek č. 20


Takže. uplynul měsíc a mě se konečně podařilo dokončení nové skříně.... Nejsem sice truhlář ani z podobnýho oboru, takže to byla fuška:-)), ale skříň je hotova, tak zase prosím o zkritizování:-)

Rozměry jsou 110 x 130 x 205 cm..........
Svítidlo 400W Osram Plantastar
Větroně : odtah : 300 m3/hod vko 150
přítah : 95 m3 140 x 140 PC větrák 12V
ofuk : to samě co přítah.....

zvhlčovačka : 1-mem nebbler 250ml/hod

- zatim jsem ve fázi testování a teploty a vlhost jsou:

den: - teplota: 25C
- vlhkost: 55%

noc: - teplota: 16C
- vlhkost: zatim nevim, pač ještě neproběhla se zapojenou zvlhčovačkou:-))))

zatim to vypadá v poho, jediný vrásky mi dělá ta teplota v noci... neni to málo??? jinak skříň mám obalenou rockwoolem.......

zatim testuju na jahodách:-)))))))))))))))))))))))))

Kdo hulí , ten umí.

Old Post 30-11-2008 v 20:51 PM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

ještě foto na větrák na ofuk rostlin Příspěvek č. 21


A ještě něco.....

Jde mi o to, že zvlhčovačku ma cca 20 cm nad zemí....a mlhu rozfoukávám pomocí toho PC větráku...

Tak mě napadlo, jestli by nebylo l epší jí dát nějak vejš,abych tu páru dostal pocelý skříni...
I když si myslym, že takhle se rozfouká taky dost.


Jinak ten 2 větrák je zatim vypojenej..příprava na léto, páč mám pocit, že bude horko:-))

Kdo hulí , ten umí.

Old Post 30-11-2008 v 20:56 PM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 22

Tu elektroinstalaci hoď celou ven ze skříně, přece jenom v růstu budeš honit vlhkost co nejvejš, tak to nemusí elektru dělat moc dobře. A přidej ještě jeden klipsnovej ofuk ať to pořádně rozfoukáš. Jinak parádní pokrok, chválím snahu!

Old Post 30-11-2008 v 21:23 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RadicalEgo
Stálý Člen

Karma uživatele RadicalEgo - 89% PěstitelskáKarma uživatele RadicalEgo - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 23

Jo souhlasim se Zedym...urco bych tu elektriku soupnul ven!Ale jinak parada!S tou zvlhcovackou bych to nijak nehrotil...myslim,ze to vyjde nastejno!

Aparatůru na tůru!

Old Post 30-11-2008 v 22:00 PM
RadicalEgo je offline   Profil uživatele RadicalEgo   Find more posts by RadicalEgo   Foto galerie člena RadicalEgo   Click here to Send RadicalEgo a Private Message   Add RadicalEgo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

Re: Příspěvek č. 24


no s tim vyndanim si nejsem tak moc jistej, páč by tam asi byla zima. napadlo mě, že bych si udělal takovou bedničku z těch dlaždiček....zapelit akrylatovym tmelem a je to... viz foto......
Takhle to bude "vodotěsný" a bude to fungovat i jako kamínka.....:-))) tačí jenom nechat díru na odvod tepla ven... hmmm????
Jo a jinak díky... měsíc práce je měsíc práce:-)))

Kdo hulí , ten umí.

Old Post 30-11-2008 v 22:01 PM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 25

až zas uvidim ve zprávách vyhořelej barák,vzpomenu si na tenhle trýd

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 30-11-2008 v 22:10 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skangg
Nový Člen

Karma uživatele Skangg - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 26

CAU CO TAM MAŠ PROSIMTĚ ZA ZLVHČOVAČKU ?? A NA KOLIK TĚ VIŠLA?? A JAK SES SNÍ SPOKOJENEJ??

Old Post 30-11-2008 v 23:04 PM
Skangg je offline   Profil uživatele Skangg   Find more posts by Skangg   Foto galerie člena Skangg   Click here to Send Skangg a Private Message   Add Skangg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 27

čaues, no zvlhčovačku tam mam nebblera 1- membránovýho....viz. foto...:-). mě vyšla na 200,-...byla v akci..:-))), jinak nová stojí myslim okolo 900,-.. no a stou spokojeností, zatim nic moc, páč mám vlhkost pouze 55%, což se mi zdá poněkud málo........

Kdo hulí , ten umí.

Old Post 01-12-2008 v 06:14 AM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

Tak jedemeeeeeeee Příspěvek č. 28


Tak jsem nakonec dal věci dohromady, vyndal elektriku ze skrine a rozjel svuj prvni grow.......
Vse je zatim v celku v pohode, jen si nejsem jist s ustrihovanim tech velkej listu. nevim, jestli ty moje kytí na to nejsou ještě moooc malýýý.Poradte pls.....
Díky za info.

Jinak je to focený obyč. doťákem v mobilu , tak se omlouvám za kbalitu...
a model je NEBULA.........

Kdo hulí , ten umí.

Naposledy upravil Hulbrko 19-01-2009 v 16:18 PM

Old Post 19-01-2009 v 06:51 AM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

16. den 18/6 Příspěvek č. 29


Tak a jeste jedne pohled na celek.... Kyti by asi mohli byt vetsi, ael ze zacatku jsem se potykal se skur... zimou. V noci mívali i kolem 10 C... ale vydrzeli(az na ty dve vpredu:-)))

Kdo hulí , ten umí.

Old Post 19-01-2009 v 07:08 AM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jungle
Nový Člen

Karma uživatele Jungle - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 9  

Hydroponie Příspěvek č. 30

Pekny... Jedes.. Nezda se ti ale ze postrani kyti maji malo swetla???

K+

Old Post 21-01-2009 v 20:13 PM
Jungle je offline   Profil uživatele Jungle   Find more posts by Jungle   Foto galerie člena Jungle   Click here to Send Jungle a Private Message   Add Jungle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
onDH
Nový Člen

Karma uživatele onDH - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 31

Pekne pekne

Old Post 21-01-2009 v 21:13 PM
onDH je offline   Profil uživatele onDH   Find more posts by onDH   Foto galerie člena onDH   Click here to Send onDH a Private Message   Add onDH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hulbrko
Stálý Člen

Karma uživatele Hulbrko - 58% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 30  

19.den 18/6 Příspěvek č. 32


Caues lidííí. tak kytí jsem přesadil do většího, pohnojil plagronem, tak ted uvidime co z nich poleze:-)))Rád bych je vyhnal jeste o nejakejch 10 cm vyse......

Potreboval bych poradit-----Mam napad , ze bych kytickam dopral trochu H2O2..... V jednom treadu jsem se docetl, ze podporuje rust(a to velmi), tak by mi to mohlo pomoct....Prece jenom v mladi dostali trochu pecky tou zimou, tak bych jim to ted chtel vynahradit:-))

Jinak dik za K......

Kdo hulí , ten umí.

Naposledy upravil Hulbrko 23-01-2009 v 07:16 AM

Old Post 22-01-2009 v 06:34 AM
Hulbrko je offline   Profil uživatele Hulbrko   Find more posts by Hulbrko   Foto galerie člena Hulbrko   Click here to Send Hulbrko a Private Message   Add Hulbrko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-12-2016 - First 600w Coco Drip - 43 odpovědí
19-06-2016 - First grow 400w - 7 odpovědí
25-08-2011 - 400w box - 75 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7445530 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív