Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Danajské poklady aneb který model vás vyloženě zklamal
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Zklamal vás vyloženě nějaký model
Nepřipadá v úvahu
Zatím ne
Ano, mám pár zkušeností
Takových je celá řada
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
vinczenzo
Stálý Člen

Karma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% PěstitelskáKarma uživatele vinczenzo - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 17

sice nebudu přidávat nic konkrétního k tématu ale chtěl bych se připojit k zimmfimu a zeptat se na HH, protože o něm taky silně přemýšlím.. a rád bych se tady zeptal jestli někdo máte vyloženě špatné zkušenosti s Dutch Passion.. viděl jsem tady jenom Passion1

Old Post 16-10-2008 v 21:32 PM
vinczenzo je offline   Profil uživatele vinczenzo   Find more posts by vinczenzo   Foto galerie člena vinczenzo   Click here to Send vinczenzo a Private Message   Add vinczenzo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 18

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1


tady tři modely od dutch passion...


cosa nostra

Old Post 17-10-2008 v 15:43 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od bootii


ahoj, len by ma zaujimalo ci je to odpoved pre vincenza alebo ta naozaj vsetky tieto modely sklamali..

nechcem byt OT ale zatial nemam so ziadnym modelom nejake extremne zle skusenosti..

neskor zmazem..


ne,je to pro vincenza. s těmito modely spokojenost.ostatně je to v threadu k dočtení


cosa nostra

Old Post 17-10-2008 v 16:12 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WatováWíla
Stálý Člen

Karma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% PěstitelskáKarma uživatele WatováWíla - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 20

Hawai maiu wai od nirvany
velká kytka obalená pryskyřici.vonavka

.bohužel co apsolutně nezkuřovala>skončila jako přisada do prokrmení na cejní žatvě.

Old Post 22-01-2011 v 19:04 PM
WatováWíla je offline   Profil uživatele WatováWíla   Find more posts by WatováWíla   Foto galerie člena WatováWíla   Click here to Send WatováWíla a Private Message   Add WatováWíla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 21

Nevim, jestli to takhle můžu vůbec napsat, ale v sezóně 08 mě nepříjemně překvapily oba objednané modely od Dutch Passion: Durban Poison sice vyprodukovat obrovský množství krásnejch kompatních palic, ale ta specifická vůně nebyla ta, co jsem čekal po tom, co jsem jel Durbana tři roky předtím ze semínek zdejšího člena - nebe a dudy! A hlavně jsem se těšil na fialové palice jako tenkrát, ale ani to se nedělo - jiné pheno. Paradoxně si to ale i tak každý chválí... A Blueberry, u ní jsem se těšil na ovocnou sladkou vůni, ale bylo z toho opět něco úplně jinýho, ne špatnýho, ale rozhodně ne ovoce. Kvalita samotnýho (z)kouření více než dobrá, ale ten odér u obou modelů zkrátka nebyl to pravé...
Jinak co mě vyloženě zklamalo, byla loňská Belladonna - za oknem sice vykvetlo na jaře pár klonů do krásných voňavých palic, takže genetika samotná dobrý, ale asi špatné léto na tuto odrůdu - nestihly dokvést ani do konce října! Ale byly to řízky, nejel jsem ze semínek, tudíž tahle informace není úplně relevantní. Howgh!

Old Post 23-01-2011 v 07:56 AM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od zimmfi
POWER PURPLE- uz bych ju měl sklidit ale ty paličky sou řidky a zaštipky nic moc, tenhle model mě dost sklamal příští rok přemišlím Holands hope, ma někdo skušenost stouhle genetikou?

New purple power (nirvana) nedozrál.
Swiss miss (nirvana) nedozrál a to píšou že odolná vůči mrazům, spíš naopak.
Durban poison (nirvana) nedozrál.
A kamarád jel Holand Hope, ještě v Listopadu to ani nekvetlo, možná měl jen smůlu.
Ale zas abych tu Nirvanu jen nehanil tak třeba Afghan od nich je na out výbornej.

Old Post 23-01-2011 v 09:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Dan.Bass
Nevim, jestli to takhle můžu vůbec napsat, ale v sezóně 08 mě nepříjemně překvapily oba objednané modely od Dutch Passion: Durban Poison sice vyprodukovat obrovský množství krásnejch kompatních palic, ale ta specifická vůně nebyla ta, co jsem čekal po tom, co jsem jel Durbana tři roky předtím ze semínek zdejšího člena - nebe a dudy! A hlavně jsem se těšil na fialové palice jako tenkrát, ale ani to se nedělo - jiné pheno. Paradoxně si to ale i tak každý chválí... A Blueberry, u ní jsem se těšil na ovocnou sladkou vůni, ale bylo z toho opět něco úplně jinýho, ne špatnýho, ale rozhodně ne ovoce. Kvalita samotnýho (z)kouření více než dobrá, ale ten odér u obou modelů zkrátka nebyl to pravé...
Jinak co mě vyloženě zklamalo, byla loňská Belladonna - za oknem sice vykvetlo na jaře pár klonů do krásných voňavých palic, takže genetika samotná dobrý, ale asi špatné léto na tuto odrůdu - nestihly dokvést ani do konce října! Ale byly to řízky, nejel jsem ze semínek, tudíž tahle informace není úplně relevantní. Howgh!



bella před lety ani mi nedojela



citace:
Původní příspěvek od zimmfi
POWER PURPLE- uz bych ju měl sklidit ale ty paličky sou řidky a zaštipky nic moc, tenhle model mě dost sklamal příští rok přemišlím Holands hope, ma někdo skušenost stouhle genetikou?

New purple power (nirvana) nedozrál.
Swiss miss (nirvana) nedozrál a to píšou že odolná vůči mrazům, spíš naopak.
Durban poison (nirvana) nedozrál.
A kamarád jel Holand Hope, ještě v Listopadu to ani nekvetlo, možná měl jen smůlu.
Ale zas abych tu Nirvanu jen nehanil tak třeba Afghan od nich je na out výbornej.


mi letos hollands hope dozrál jako první koncem září už


cosa nostra

Old Post 23-01-2011 v 10:23 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 24

Auto Tao Krásné kytky na utomatiky i docela velké, ale vůbec nezhulovaly...

Old Post 25-04-2016 v 15:26 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5729750 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív