Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » kdy prepnout na kvet?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
sirup
Stálý Člen

Karma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% PěstitelskáKarma uživatele sirup - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 464  

Příspěvek č. 17

Ja mam prave klasik 5litrovy. Mam 150w a skrin neco prez metr vysokou. Ted mam kytky tak 15 cm a hodne rozvetveny. Resim tak teda kdy mam prepnout no...

Old Post 24-02-2009 v 15:24 PM
sirup je offline   Profil uživatele sirup   Find more posts by sirup   Foto galerie člena sirup   Click here to Send sirup a Private Message   Add sirup to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sirup! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karloz
Stálý Člen

Karma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od sirup
Ja mam prave klasik 5litrovy. Mam 150w a skrin neco prez metr vysokou. Ted mam kytky tak 15 cm a hodne rozvetveny. Resim tak teda kdy mam prepnout no...


no záleží na tobě kdy přepneš. 15cm to se mi zdá málo, ale tak možná když to máš rozvětvený tak je to pohoda. Chtělo by to nějaký foto, takhle těžko řít.. a 5l kytbík na 15cm kytku ti určitě stačí, ale možná že máš velkej keřík tak taky těžko říct, hod sem foto pak budem moudřejší..

Old Post 26-02-2009 v 20:07 PM
Karloz je offline   Profil uživatele Karloz   Find more posts by Karloz   Foto galerie člena Karloz   Click here to Send Karloz a Private Message   Add Karloz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

50 cm teď ještě na růstu ..??
ta bude mít ve finále nejmíň metr a pod 250W to bude zajímavý

Old Post 26-02-2009 v 21:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 20

Zdravím g.....chci s zeptat po jaké době mám přepnout na květ za 7 dní to bude měsíc co jsem zasadil ze semínka.dík

Old Post 15-11-2009 v 20:36 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 21

Eště mám prozbu nevadí kdž svítím na růst 19/5 ????

Old Post 16-11-2009 v 23:35 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Tosi piš že nevadí já svítím 24/0 a po cca 3týdnech růstu to přepínám na květ 12/12 ale podle mě je to zbytečné... 18/6 je ideální i když to ve 24hodinové periodě krásně jede

Old Post 23-12-2009 v 06:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ital.2
Nový Člen

Karma uživatele ital.2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 23

ahoj, vím,že se svítí na růst 18/6 na květ 12/12,ale někde jsem zahlídnul i periodu ke konci květu 10/14. Zkoušeli jste někdo tuto dobu? zajímalo by mě, jak dlouho před koncem bych měl přepnout na 10/14 a jakej zásadní vliv to na kyti má. Opakuji, někde jsem to zahlíd tady na foru při hledání něčeho jiného, ale teď to nějak nenalézám.díky za reakci

Old Post 23-10-2010 v 21:09 PM
ital.2 je offline   Profil uživatele ital.2   Find more posts by ital.2   Foto galerie člena ital.2   Click here to Send ital.2 a Private Message   Add ital.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
killlsmoker
Stálý Člen

Karma uživatele killlsmoker - 72% PěstitelskáKarma uživatele killlsmoker - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 238 

Příspěvek č. 24

ja jsem na kvet svitil normalne 12/12 a 7 dnu pred sklizni jsem ji nechal po tme a vody.... sla jeste do sirky

killlsmoker

Old Post 30-10-2010 v 05:37 AM
killlsmoker je offline   Profil uživatele killlsmoker   Find more posts by killlsmoker   Foto galerie člena killlsmoker   Click here to Send killlsmoker a Private Message   Add killlsmoker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele killlsmoker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bastard87
Nový Člen

Karma uživatele Bastard87 - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 25

mám skříň , teda box 100x100x200cm

dám tam řízky, nechám je povyrůst a v jaké vejšce je dám na květ? říkáte že sednou tolik vytáhnou ?

Old Post 01-11-2010 v 18:47 PM
Bastard87 je offline   Profil uživatele Bastard87   Find more posts by Bastard87   Foto galerie člena Bastard87   Click here to Send Bastard87 a Private Message   Add Bastard87 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Bastard87
mám skříň , teda box 100x100x200cm

dám tam řízky, nechám je povyrůst a v jaké vejšce je dám na květ? říkáte že sednou tolik vytáhnou ?


V jaké chceš..Záleží na tobě jak chceš mít potom kytky vysoký,určitě se ještě vytáhnou,počítej s tim že ty dva týdny po přepnutí budou pořád růst,potom se to pomalu zastaví.

Old Post 03-11-2010 v 18:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paldo24
Stálý Člen

Karma uživatele paldo24 - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 27

Ja po troch týždňoch 18 hod svietenia prepínam a hotovo.

Only indoor!

Old Post 18-07-2011 v 23:46 PM
paldo24 je offline   Profil uživatele paldo24   Find more posts by paldo24   Foto galerie člena paldo24   Click here to Send paldo24 a Private Message   Add paldo24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:53 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-03-2011 - Kdy prepnout na sodik + vetraní a odvetravani? - 7 odpovědí
31-12-2005 - Kdy prepnout na kvet???????, - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0479260 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív