Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pojeďte Holandska
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
gogolisko
Nový Člen

Karma uživatele gogolisko - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 12 

GOTO HULLAND Příspěvek č. 17

Do Holandu v létě stopem, jako každý z posledních dvou let. To bysme se tam mohli třeba všichni potkat a trochu to tam omrknout, taky spaní v parku bude bezpečnější v 10 lidech než ve dvou . Takhle někdy počátkem srpna, co lidi?

GOGOLISKO

Old Post 28-05-2002 v 16:33 PM
gogolisko je offline   Profil uživatele gogolisko   Find more posts by gogolisko   Foto galerie člena gogolisko   Click here to Send gogolisko a Private Message   Add gogolisko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Pohodička Díky Megadreame Příspěvek č. 18

Tak tohle jsem chtěl slyšet Protože do toho Šwícarska si dělám zálusk už delší dobu A kámoš kterej tam yel se školu na nějaký školení do banky,tak říkal že dorazily do Curichu a že w prwni GrowCoffeeShopu si nakoupili za oprawdu férrowí ceny Skunk,nějakej dobrey outdoor(Jamaicu) a SHIT Říkal že tam byly všichni fpohodě.Teda kromě těch smažek w tom parku(ykdyž tam bych se ani nemusel chodit díwat) Takže díky za kažkou Info o Šwícarsku K+

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Old Post 28-05-2002 v 21:14 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Svycarsko - kam jit? Příspěvek č. 19

Koukam, ze tahle debata se uz stejne trosku zvrhla z pocatecniho "Pojedte do Holandska" na "Pojedte nekam, kde je fajn a maji tam huleni" ). Takze bych se zeptal i ja. V cervenci mam jet do Svycar, ale vubec nevim, kde bych tam mel coffe/hemp shopy ci jak se to tam jmenuje hledat. Slysel jsem totiz, ze je jich tam malo a navic jen ve vybranejch mestech...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 30-05-2002 v 11:30 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slut
Stálý Člen

Karma uživatele Slut - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 30 

Obecné Příspěvek č. 20

No já do Holadska jezdim cca3x(podle toho jak má máma dovolenou,já osobně bych tam jezdila furt!) do roka s matkou a s fotrem za našim kámošem!!! Tenhle rok sem tam byla jen jednou a matka se dost vostře zkouřila a čuměla na náký kreslený píčovyny a nehorázně se tomu tlemila fak sem jí vubec nepobrala ale vona mě asi taky ne!!! Já sem čumela z vokna na tranvaje!!! Lidi fak tam musite jet je to tam dost v poho!!! Legalize Slut

Old Post 30-05-2002 v 21:00 PM
Slut je offline   Profil uživatele Slut   Find more posts by Slut   Foto galerie člena Slut   Click here to Send Slut a Private Message   Add Slut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-08-2006 - Akce v Holandsku - 12 odpovědí
06-06-2002 - Cesta do Holandska - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0015270 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív