Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Rákosův balkónek 2008
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 17




Belladonna F2

ta se pěkně rozjela mrška jedna njn můj oblíbenej modýlek
voní mentolovo-bylinkovo-marihuanově a palice má sice listnaté, ale bezkonkurenčně nejvíc pocukrovaný

Naposledy upravil Rákosníček 28-10-2008 v 23:18 PM

Old Post 08-10-2008 v 17:34 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 18




White Widow x Papaya

dávám jí tak max týden . Voní po papaye, má ale tvrdší paličky (paličku ) a je více listnatá

Old Post 08-10-2008 v 17:40 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 19




Euforia od DP

tak ta nestíhá to počasí jí vůbec nedělá dobře. Paličky sice pěkný, pocukrovaný, ale malinky...

podle mě na out neni příliš vhodná

Old Post 08-10-2008 v 17:47 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 20




a můj kříženec Belladonna x neznámá sativa

pro out se dosti neosvědčila silně převažuje sativa a delší doba květu

kvete už 4 týdny možná trochu víc

Old Post 08-10-2008 v 18:06 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Power Plant sklizeň Příspěvek č. 21





tak tady máte pár fotek ze sklizně tohohle modelu kterej sem si oblíbil ještě před testováním

dozrává sice trochu později, ale zato se odmění vydatnou dávkou trichomů a krásnou svězí vůní. Paličky sou tvrdý jak kámen
Manikůra ovšem zabere delší dobu, protože palice jsou dost listnatý.

Naposledy upravil Rákosníček 28-10-2008 v 23:20 PM

Old Post 28-10-2008 v 23:14 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 22






tak a znova Belladonna x sativa

letos mám 2 samice tohohle pokusnýho crossu. No jedna je fajn a jedna ne . Jedna je prostě řídká, málo pocukřená, smrdí jak pažitka a nelíbí se mi jen na fotce vypadá dobře ale ve skutečnosti je to mizerný... blesk tomu dost pomoh.

No a ta druhá je uplně na jiný úrovni hezčí, víc pocukrovaná a poslední dobou chytá fialovošedej nádech. Ale i zde se podepsala síla sativ, doba květu je dlouhá.

foto:
1,2 - horší pheno
zbytek je to lepší

Naposledy upravil Rákosníček 30-10-2008 v 22:11 PM

Old Post 30-10-2008 v 22:04 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 23


a ještě experiment Neville's Haze

tak ta nestíhá vůbec ale nedivim se jí čekal jsem to, ale bylo mi líto ten řez vyhodit...

tu to čeká tak za 3 tejdny pokud do tý doby neumře

pro out silně nedoporučuju


EDIT: makro bude později

Old Post 30-10-2008 v 22:16 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 24





slečna Euforia

blíží se jí smrt ale je zvláštní že spodní paličky jsou už skoro zralý a tvrdý jak kámen, ale ty horní vypadaj že potřebujou tak 2 tejdny navíc

paličky jsou slušně pocukřený, voněj po citrusech a tvrdostí taky nešetřej podle mě je to vydařený model, ale dozrává dost pozdě...

a zajímavost když jsme pálili záštipky v bongu chutnalo to jak uherák ale nikdo si nestěžoval a všichni si dobře pochutnali protože my co? my rádi salámek

Old Post 31-10-2008 v 21:49 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 25


a ještě jsem vyhrabal fotku sušiny z Lowrydera 2 no je zhulená už dávno ale byla parádní...

Old Post 31-10-2008 v 21:57 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 26




1- Purple Widow
2- Papaya F2
3- Papaya x WW

Naposledy upravil Rákosníček 31-10-2008 v 22:10 PM

Old Post 31-10-2008 v 22:00 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 27

tak konec dámy a pánové

poslední kytička (euforka) byla seknutá před týdnem, ale spíš to byl už jen zbytek - dozrávala dost divně ..paličky dozrávaly od země takže poslední sem kosil vyrcholový salámky.
foto možná dodám ale teď po sklizni jsem pořád trochu mimo tak možná nebude
ale bylo toho všeho maličko už mam jen asi posledních 10 gramíků a konec další slizeň až v lednu...400w

shrnutí této sezóny:

no z toho co jsem jel bych nedoporučoval Purple Star - paličky vůbec necukrujou a ošklivě to smrdí a zhuluje to dost stoned...

no tak pak je tu Purple Widow ta je krásná, dobře dozrává...ALE skoro nevoní a je na můj vkus slabá Chce to větší brko, ale zas potom je taková hravá lehká příjemná prostě pohodovej modýlek, ale chce to víc

no a třeba taková Papaya mě naprosto učarovala
paličky maj nádhernou vůni po ?ovoci a lesních plodech? a při hulení je hrozně příjemná, vůbec neškrábe a stávek je hodně příjemnej. Vytkl bych snad jen poněkud narkotické konce u kterých když nemáte co dělat usnete ani nevíte jak

Papaya x WW
no je o stupínek horší než čistý papaya, je víc listnatá. Ale zase pališky má tvrdý jak kámen .
Vůně je na můj vkus moc slabá a nevýrazná a chuť totéž
jinak stávek je takovej průměr no.

Belladona
prostě můj favorit. Krásný pálky, krásná vůně a chuť, pocukrovaná že víc to snad nejde . Dozrává v pulce října což je krásný a výnos je velice uspokojivý.
Stav je dost výraznej hodně high, ale při větším monžství smrťák

Power Plant
taky kráska
po belladoně 2. nejlepší kytička co jsem letos měl. Palice byli podobný jako u belly, ale trochu míť pocukřený a voněly víc do citrusů.
Výnos velice dobrý. Chuť a Vůně jsou lepší průměr a stav též.

Euforka
no výnos nejelpší, ale velice pozdní doba sběru. Palice jsou lepší průměr, tvrdostí a trichomy nešetří. Vůně je normální až bych řekl nezajímavá.
stav je lepší průměr, ale často se mi po ní chce spát.

Lowryder 2
no spokojenost veliká
sklizeň na přelomu června a července je krása paličky měli hodně silný pomerančovomarihuanový aroma. Tvrdost paliček byla ohromující
od indooru k nerozeznání ( to foto výš je v tomhle ohledu dost matoucí)
Stav byl dost umrtvující někdy až moc

pak jsou tu 2 phena mého crossu a to Belladona x sativa
no podpůměr - palice jsou po usušení dost řídký a nevoňavý + účinek je slabší půměr.

a na závěr 3 no namy
všecko sativy, ale dozrály v pulce září. No je to lehký pokouření, ale pohodvý. Hulilo se to stylem 1 kytka/1 večer

a to je letos z mého čarovného balkónku vše
tak se mějte jak chcete a ať to roste

Old Post 26-11-2008 v 19:34 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-07-2020 - Balkón 2020 - 46 odpovědí
24-03-2020 - Auto balkónek 2019 - 12 odpovědí
31-10-2016 - sWeiin balkónek 2016 - 88 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9084650 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív