Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co se potkat na MMM?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 17

Počasí-nepočasí, radnice-neradnice. Jdem tam, pak zahulíme a uvidíme: --> -->

Milujte se a množte se!

Old Post 03-05-2002 v 11:08 AM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frexam
Stálý Člen

Karma uživatele frexam - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 18

Tak nevim proste sem vas tam nenasel, no nesel jsem tam hned co jsem prijel ale jednou asi tak neco po ctvrty (to jsem bral protoze sem prisel pozdejc as v 16:20) ale pak sem to zkusil jeste v sest a nic. No nikde sem zadnou ceduli grower nevidel.
I kdyz sme se tam neseli tak nepohybuju vo tom ze si to tam fsichni uzili, tak se treba sejdem za rok (teda jestli nam to do ty doby nezlegalizujou ;-D )
Zdarec

Old Post 05-05-2002 v 11:54 AM
frexam je offline   Profil uživatele frexam   Find more posts by frexam   Foto galerie člena frexam   Click here to Send frexam a Private Message   Add frexam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 19

Já tam seděla s cedulí jak trubka, ale pak mi jí odfouknul vítr nad prahu a už jsem jí nechytila...:-))

Old Post 06-05-2002 v 06:31 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frexam
Stálý Člen

Karma uživatele frexam - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 20

2 Maggie : Tak to je skoda, docela rad bych videl tu ceduli a navic jeste jak se vznasi a odlita smerem na prahu - to musel bejt fakt zajimavej pohled.
Jinak ja sem nemel ceduli ale jen takovej papirek prispendlenej na batohu a taky mi ho vzal vitr ale kam letel to nevim (mozna ze vsechny cedule atd. meli nekde svuj vlastni sraz a aspon ani se tam sesli ). No je fakt ze to tam trochu foukalo.

Old Post 07-05-2002 v 17:04 PM
frexam je offline   Profil uživatele frexam   Find more posts by frexam   Foto galerie člena frexam   Click here to Send frexam a Private Message   Add frexam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Brno Příspěvek č. 21

Hele, byli jste někdo v Brně?
http://www.hodonin.org/web/cl_go.asp?id=364

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 07-05-2002 v 19:27 PM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2234170 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív