Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Gwarov outdoor 08 ***
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Gwar "Novacik"
Stálý Člen

Karma uživatele Gwar "Novacik" - 90% PěstitelskáKarma uživatele Gwar "Novacik" - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 17





Tak davam update k pestu.... rastlinky na poli 1. -su znicene po utoku lesnej zvery :grrrstalo len 7 ..(fotky 3,4)

Rastliny na poli 2. -vsetky ziju ,nastastie

Domace 2 balkonovky (fotky 1,2) Trochu som sa snimi pohral ..1. tvarujem pomocou omotanych dratov na stonke .. vytvaram nieco ako bonsai .. a druhu som zastrihol FIM ale som v tom novacek.. tak newim ci dobre.

corky= =

Gwarov outdoor 08 ***
Indy&Wich, Druha strana ...

Naposledy upravil Gwar "Novacik" 22-06-2008 v 00:01 AM

Old Post 21-06-2008 v 15:30 PM
Gwar "Novacik" je offline   Profil uživatele Gwar "Novacik"   Find more posts by Gwar "Novacik"   Foto galerie člena Gwar "Novacik"   Click here to Send Gwar "Novacik" a Private Message   Add Gwar "Novacik" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gwar "Novacik"
Stálý Člen

Karma uživatele Gwar "Novacik" - 90% PěstitelskáKarma uživatele Gwar "Novacik" - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 18








Zdravim vsechny groweri .. po dlhsom case to tu updatujem nebol cas ...

Rastliny na balkone zmenili stanovisko a kamarat ich dostal na balkon .. maju sa fajn ale fotky bohuzial nie su

A polia 1 a 2 sa maju lepsie konecne .. tak dodavam fotky z 75. dna rastu
2.pole mi rastie nejak pomalsie a slabo .. 4.fotka

A posledne fotky su choroby co napadli moje rastlinky .. cize potrebujem pomoc 5. fotka je choroba co je casta na 2.poli a 5. a 6. fotka je jeden list z oboch stran z 1. pola ...

corky= =

Gwarov outdoor 08 ***
Indy&Wich, Druha strana ...

Naposledy upravil Gwar "Novacik" 09-07-2008 v 22:06 PM

Old Post 09-07-2008 v 21:51 PM
Gwar "Novacik" je offline   Profil uživatele Gwar "Novacik"   Find more posts by Gwar "Novacik"   Foto galerie člena Gwar "Novacik"   Click here to Send Gwar "Novacik" a Private Message   Add Gwar "Novacik" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EXODUS
Grower Team

Karma uživatele EXODUS - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 863 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 19

Čau, na čtvrté fotce jde vidět, že kytičce chybí dusík (N), mno a ty listy na posledních dvouch fotkách jsou napadené škůdci a nejspíše to budou třásněnky a svilušky.

Doporučuji prohlídnout tento Překlad MyNameStichova threadu o chorobách, škůdcích a problémech s pH

Our Country 07/Monstrous Cannabis Outdoor 08/HTC Bio Outdoor Project 09
"Cannabis Utilisation Project"
Galerie Outdoor Odrůd/Mandala Seeds Gallery
Sweet Seeds Grow
________________________________________________________________________
Stal jsi se zde novým členem? Tak, prosím, pozorně čti, než začneš přispívat ! ! !/Upozornění pro záčínající Outdoor thready ve "Fotogalerii pod Sluncem" ! ! !/Trestné body/FAQ



www.karmagenetics.com - www.ogas.ca - www.seedshare.net - www.icmag.com

Naposledy upravil EXODUS 10-07-2008 v 13:21 PM

Old Post 09-07-2008 v 22:36 PM
EXODUS je offline   Profil uživatele EXODUS   Find more posts by EXODUS   Foto galerie člena EXODUS   Click here to Send EXODUS a Private Message   Add EXODUS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gwar "Novacik"
Stálý Člen

Karma uživatele Gwar "Novacik" - 90% PěstitelskáKarma uživatele Gwar "Novacik" - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 20





Zdravim vsechny .. pridavam fotky z 96.dna rastu ....uz sa tesim na svoj prvy zber a ochutnavky ...


Rastliny sa maju skvele az na to ze ostalo len konecnych 6 a z druheho pola vsetky ale su male a slabe .. nedostali kravsky hnoj a nedostatocne som ich predpestoval .. tak asi kvoli tomu su take???

corky= =

Gwarov outdoor 08 ***
Indy&Wich, Druha strana ...

Old Post 30-07-2008 v 08:49 AM
Gwar "Novacik" je offline   Profil uživatele Gwar "Novacik"   Find more posts by Gwar "Novacik"   Foto galerie člena Gwar "Novacik"   Click here to Send Gwar "Novacik" a Private Message   Add Gwar "Novacik" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gwar "Novacik"
Stálý Člen

Karma uživatele Gwar "Novacik" - 90% PěstitelskáKarma uživatele Gwar "Novacik" - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 21






Cuss vsetci ... pridavam nejake nove fotky kvetov zo 107. dna rastu.. holky sa maju fajn..dostavaju velke davky kristalonu a lasky

Uz len cakam kedy prejdu na kvet a ukazu pohlavie .. samci pojdu na mlieko a podobne dobrotky..

Mame uz za sebou aj jedno mlieko a skoncilo to dost zle .- neodhadli sme mnozstvo co mame vypit a nastali 4 hodinove paranoie out of reality

Jedna z rastlin zjedena nejakou lesnou zverou...srnka,diviak a pod.. snad im chutilo .. ale nejak sa jej nechcelo chcipnut tak si ide dalej za svojim cielom

Zatim cuus a uz aby bola stredra sklizen

corky= =

Gwarov outdoor 08 ***
Indy&Wich, Druha strana ...

Old Post 11-08-2008 v 20:33 PM
Gwar "Novacik" je offline   Profil uživatele Gwar "Novacik"   Find more posts by Gwar "Novacik"   Foto galerie člena Gwar "Novacik"   Click here to Send Gwar "Novacik" a Private Message   Add Gwar "Novacik" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

mas to moc pekne...přeju ti bohatou sklizeň...
PS: čim hnojiš na rust a čim na květ? kristalon??

Old Post 12-08-2008 v 09:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gwar "Novacik"
Stálý Člen

Karma uživatele Gwar "Novacik" - 90% PěstitelskáKarma uživatele Gwar "Novacik" - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 23

Na rust hnojim krystalon start a na plod zacnem asi krystalon plod a kvet alebo Plagron alga-bloom ..inak mam to napisane hned na zaciatku

corky= =

Gwarov outdoor 08 ***
Indy&Wich, Druha strana ...

Old Post 12-08-2008 v 15:46 PM
Gwar "Novacik" je offline   Profil uživatele Gwar "Novacik"   Find more posts by Gwar "Novacik"   Foto galerie člena Gwar "Novacik"   Click here to Send Gwar "Novacik" a Private Message   Add Gwar "Novacik" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skunkor
Street Fighter

Karma uživatele Skunkor - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skunkor - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 24

na krystalon se vyser, kup si blooma a uvidis, ty 400 kila se ti vratí...

Old Post 12-08-2008 v 17:24 PM
Skunkor je offline   Profil uživatele Skunkor   Find more posts by Skunkor   Foto galerie člena Skunkor   Click here to Send Skunkor a Private Message   Add Skunkor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Skunkor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gwar "Novacik"
Stálý Člen

Karma uživatele Gwar "Novacik" - 90% PěstitelskáKarma uživatele Gwar "Novacik" - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 25









Cuuss a tak som tu zas.. pisu po par ..kytky povyrastli a zacali dostavat uz Krystalon P a K.

A hele boli sme konecne kontrolovat ktore su samce a samice....konecny vysledok 11:4 pre samice... cize 4 samce dostali moznost preukazat schopnosti .. a navarili sme mlieko, maslo, kolace, a nejaky ten Creme de Gras skvely liker...

1.fotka- Moja najvatsia samicka zastrihnuta..

2.fotka-Moja najvatsia samicka nezastrihnuta..

3.fotka- Tak a tu mame samca z ktoreho sa momentalne vari.

4.fotka- Samicka .. nejake to makro

5.fotka- Takto treba ist na samce

6,7,8.fotky- Nejake umelecke zabery.. takto dopada ak si dame nejake sluky na policku

Uz sa len bojim corok.. tak dufam ze sa tento rok postasti

corky= =

Gwarov outdoor 08 ***
Indy&Wich, Druha strana ...

Naposledy upravil Gwar "Novacik" 25-08-2008 v 20:35 PM

Old Post 25-08-2008 v 19:55 PM
Gwar "Novacik" je offline   Profil uživatele Gwar "Novacik"   Find more posts by Gwar "Novacik"   Foto galerie člena Gwar "Novacik"   Click here to Send Gwar "Novacik" a Private Message   Add Gwar "Novacik" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
do_0b
Stálý Člen

Karma uživatele do_0b - 92% PěstitelskáKarma uživatele do_0b - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 26

update plz ... pristi rok chci taky nakoupit Safari Mix ... protoze co jsem videl co z toho safari mixu leze tak to nemusi byt spatny kup ...

Natahnout,Nasat,Zadrzet,Zakuckat

2008 ---> Terasa + zralok v akvarku (Shivas Mystery,GWSxWR ... )

2009 ---> Terasa + garden (SMBOGxTop44,White Satin,S.A.G.E.)

2010 ---> Garden + terasa (SS,BB,Shiva)

OUTDOOR ORTHODOX, tak za rok znova

Old Post 05-09-2008 v 13:07 PM
do_0b je offline   Profil uživatele do_0b   Find more posts by do_0b   Foto galerie člena do_0b   Click here to Send do_0b a Private Message   Add do_0b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gwar "Novacik"
Stálý Člen

Karma uživatele Gwar "Novacik" - 90% PěstitelskáKarma uživatele Gwar "Novacik" - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 48  

Obecné Konecne Plody Příspěvek č. 27






No tak je tu uz update a snim par fotiek rastucich krasavic.... chyba im nejako to dobre hnojivko ale som lenivy dojst do ceska alebo si ho objednat... cize dostavaju kazdy tyzden Krystalon PK

Ohladom samic.. no naslo sa na poli este par hermacov cize vysledne cislo samic je 7 co je dost dobre lebo tych 7 samic boli najvatsie rastliny

to do_Ob: Safari mix je skvela uroda za dobru cenu a nenasiel som na nom zatial ziadnu chybu.. ale i tak buduci rok by som rad Euphoria,Chronic,Skunk a Jack Herrera .. popripade Nebulu, a Durban P... cize ak niekto ma prebytocne semienka na jesen .. nech napise pm .. pls

Joo a este som zabudol .. diky za karmu a podporu.. bez groweru by to neslo

corky= =

Gwarov outdoor 08 ***
Indy&Wich, Druha strana ...

Old Post 07-09-2008 v 12:37 PM
Gwar "Novacik" je offline   Profil uživatele Gwar "Novacik"   Find more posts by Gwar "Novacik"   Foto galerie člena Gwar "Novacik"   Click here to Send Gwar "Novacik" a Private Message   Add Gwar "Novacik" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gwar "Novacik"
Stálý Člen

Karma uživatele Gwar "Novacik" - 90% PěstitelskáKarma uživatele Gwar "Novacik" - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 48  

Obecné Kolko dny este do sklizne ?? Příspěvek č. 28






Nazdar groweri .. sem tu zas a pripajam nejaky ten update.. prosim o radu .. ohladom datumu sklizne ...

Rastliny dostali dnes poslednu zalievku Krystalonom PK.. a cakaju na svoj osudny den ...

Tak a nasleduju fotky : 1- Nezastrihnuta samica v plnej krase- zelene pheno
2- makro jej spodnej sisky .. fucking USA
3- Zastrihnuta samica.. nejak pomaly dokvita- fialove pheno
4- Makro z nej
5,- posledna fotka- na lepsie posudenie a tak..

corky= =

Gwarov outdoor 08 ***
Indy&Wich, Druha strana ...

Naposledy upravil Gwar "Novacik" 29-09-2008 v 19:21 PM

Old Post 29-09-2008 v 18:53 PM
Gwar "Novacik" je offline   Profil uživatele Gwar "Novacik"   Find more posts by Gwar "Novacik"   Foto galerie člena Gwar "Novacik"   Click here to Send Gwar "Novacik" a Private Message   Add Gwar "Novacik" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gwar "Novacik"
Stálý Člen

Karma uživatele Gwar "Novacik" - 90% PěstitelskáKarma uživatele Gwar "Novacik" - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 48  

Upozornění Etika Out-Growera Příspěvek č. 29




Zdravim tak uz sa blizi sklizen ..predpoved hlasi na dalsie dny krasne pocasie cize rastlinky necham este trosku dozriet a potom idu pod kudlu

Precital som si uz po niekolko-krat clanok Etika OUT-growera a aby som neostal len pri citani tak som zobral vrecia a v lese a okoli jazera som porobil poriadok po rybaroch, polovnikoch a pod.... Proc to hadzu do lesa ... ... na policku som tiez porobil poriadok....

Growers 1:0 (Rybari, polovnici)

Corky som zatial nezbadal v okoli cize pohoda ale posledne dny idu fakt pomaly

Pridavam este par fotiek a o 2 tyzdne bude smokereport a nejake tie fotky sisiek pod mikroskopom a tak...

corky= =

Gwarov outdoor 08 ***
Indy&Wich, Druha strana ...

Old Post 05-10-2008 v 11:16 AM
Gwar "Novacik" je offline   Profil uživatele Gwar "Novacik"   Find more posts by Gwar "Novacik"   Foto galerie člena Gwar "Novacik"   Click here to Send Gwar "Novacik" a Private Message   Add Gwar "Novacik" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gwar "Novacik"
Stálý Člen

Karma uživatele Gwar "Novacik" - 90% PěstitelskáKarma uživatele Gwar "Novacik" - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 48  

Pohodička Nejake fotecky Příspěvek č. 30





Nejake tie fotky ktore potesia srdce nejedneho growera :biglaug

Sklizen pri safari mixe je zatial v nedohladne ...ako sa vyjadrili niektori skusenejsi je potreba este casu .. ale kolko to nikto nevie

corky= =

Gwarov outdoor 08 ***
Indy&Wich, Druha strana ...

Old Post 07-10-2008 v 16:14 PM
Gwar "Novacik" je offline   Profil uživatele Gwar "Novacik"   Find more posts by Gwar "Novacik"   Foto galerie člena Gwar "Novacik"   Click here to Send Gwar "Novacik" a Private Message   Add Gwar "Novacik" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gwar "Novacik"
Stálý Člen

Karma uživatele Gwar "Novacik" - 90% PěstitelskáKarma uživatele Gwar "Novacik" - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 48  

PZ SR Příspěvek č. 31




Cuss groweri .. tak tento rok zatial vychadza skvele .. pole neobjavene .. 2 rastliny uz sklizeny a susia sa a vyzera to na mnoho a mnoho gramu, cize ja a kamosi uz neprispejeme najblizsie mesiace dilerom ani cent ( na slovensku o chvilu euro ) Rasliny sklizene aj z dovodu pliesne (fotka 2.)

Ale pridavam co sa mi dnes stalo: Zeniem si to domov na bicykli s vakom plny vonavych sisiek v totalnej hmle aka je posledne dny u nas .. ked tu asi 15m pred sebou vidim Volkswagen Transit tmavomodrej farby s ciernymi sklami a pred nim nejaky strieborny opel. Hovorim si v prvej chvili ze to su nejaky divni polovnici a v tom si vsimnem tie napisy .. Velkymi bielymi pismenami na chrbte -Policia... neprajem nikomu ten pocit.. siroko daleko nebolo kam ist.. tak som to strhol spat a z vaku vsetko vyhodil... ale nebojte uz to mam ale prajem vam aby vas taketo zazitky obchadzali ..

P.S . niekde som cital na groweri podobny pripad az na to ze mu znicili rastliny..

Pridavam nejake fotky

corky= =

Gwarov outdoor 08 ***
Indy&Wich, Druha strana ...

Naposledy upravil Gwar "Novacik" 29-10-2008 v 09:09 AM

Old Post 14-10-2008 v 20:32 PM
Gwar "Novacik" je offline   Profil uživatele Gwar "Novacik"   Find more posts by Gwar "Novacik"   Foto galerie člena Gwar "Novacik"   Click here to Send Gwar "Novacik" a Private Message   Add Gwar "Novacik" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gwar "Novacik"
Stálý Člen

Karma uživatele Gwar "Novacik" - 90% PěstitelskáKarma uživatele Gwar "Novacik" - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 48  

Obecné Příspěvek č. 32






Sklizen a Smokereport

Tak prvy rok pestu je u konce a da sa povedat ze dost sa podaril
Sklizen bola zaciatkom Oktobra a posledne rastlinky isli dole az 27.10 ale klude pri tomto pocasi co mame tam mohli ostat este 2-3 tyzdne i ked zbytocne...
Jedina pestovana odroda bola Safari mix- od mandala seeds.. ktora mala dobu kvetu 62-75 dni co aj podstate splnila .. zacala kvitnut koncom augusta okolo 25.teho
Ako uz ohlasovala mandala lepsie je nezastrihovat .. vatsi vynos aj kvalita.. mne sa to potvrdilo..
Ohladom hnojenia v mandale kde popisuju ze netreba moc hnojit .. je to dost diskutabilne ale v podstate je to pravda ...
Safari mix by som odporucil pre zaciatocnikov ..... odroda je krasne lepkava
Nejake fotky plus .. urobil som si jednu 10gramovu tehlu v lise

Mnozstvo zo 6 rastlin konecnych je: cca 350 gramov

Smokereport alebo co to dela kdyz si dam bongo
Postupny prichod zhulenosti s chvilami uletenosti a velkej zabavy ktora postupne prechadza na couchlock...
Predpokladane % thc.. > cca 10 .. nikde som nenasiel tento udaj...

Tymto koncim tohtorocny pest .. uvidime sa o rok .. serusss

corky= =

Gwarov outdoor 08 ***
Indy&Wich, Druha strana ...

Naposledy upravil Gwar "Novacik" 04-11-2008 v 20:47 PM

Old Post 04-11-2008 v 16:24 PM
Gwar "Novacik" je offline   Profil uživatele Gwar "Novacik"   Find more posts by Gwar "Novacik"   Foto galerie člena Gwar "Novacik"   Click here to Send Gwar "Novacik" a Private Message   Add Gwar "Novacik" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-05-2018 - Outdoor 2018 - 2 odpovědí
25-09-2018 - Outdoor 2018 - 58 odpovědí
13-12-2015 - naxosův Outdoor 2015 - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3687000 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív