Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První deflorace indoorem 600W-9x GWS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Cerda
Stálý Člen

Karma uživatele Cerda - 64% PěstitelskáKarma uživatele Cerda - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 17

sory, že ti to tu zasírám...pak klidně smažu
ohledně toho CT... pohlcuje něco kolem 6-8% světla v případě, že je stínítko uvnitř CT.Když má někdo stínítko nad CT, tak část světla, které se odráží na střed musí projít sklem a odrazem zase zpět přes CT... takže v podstatě musí 3x přes CT což už je celkem velká ztáta

Old Post 30-04-2008 v 19:18 PM
Cerda je offline   Profil uživatele Cerda   Find more posts by Cerda   Foto galerie člena Cerda   Click here to Send Cerda a Private Message   Add Cerda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fil_lipek
Nový Člen

Karma uživatele Fil_lipek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 18




Aktualizuji fotky
Dnes první den květu (nakonec jsem to trochu posunul)

Včera naposledy hnojeno Root stimulator 2ml/l a Alga grow 5ml/l

Dneska postříkáno phytaminem 6ml/l

Naposledy upravil Fil_lipek 01-05-2008 v 18:23 PM

Old Post 01-05-2008 v 18:16 PM
Fil_lipek je offline   Profil uživatele Fil_lipek   Find more posts by Fil_lipek   Foto galerie člena Fil_lipek   Click here to Send Fil_lipek a Private Message   Add Fil_lipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fil_lipek
Nový Člen

Karma uživatele Fil_lipek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 19




Ahojky groweři a groweřanky

Dnes jsem prostříhával kytiz (hrozná to práce ) tak přidávám pár foteček jednotlivých rostlinek

Old Post 03-05-2008 v 10:50 AM
Fil_lipek je offline   Profil uživatele Fil_lipek   Find more posts by Fil_lipek   Foto galerie člena Fil_lipek   Click here to Send Fil_lipek a Private Message   Add Fil_lipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fil_lipek
Nový Člen

Karma uživatele Fil_lipek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 20


Foto po ostříhání listů.

Ostříhal jsem plnou igelitku listí a když jsem kytišky vrátil zpátky tak jako bych na nic ani nesáhl

Ale vzhledem k tomu že jsou to indiky tak je to holt bushstyle
Každopádně příští grow pojedu v 11litrovych květináčích.


jinak

PH držím na 5.9-6.0
Teplota teď už i 29C (já vím není to dobře už jsem zvýšil výkon větráku na cca 50% ale asi nakonec budu muset koupit klimatizaci)
Vlhkost 43-51% záleží na fázi dne


Jinak sry že fotky mají horší kvalitu ale jsou to fotky z mobilu znáte to

Old Post 04-05-2008 v 09:19 AM
Fil_lipek je offline   Profil uživatele Fil_lipek   Find more posts by Fil_lipek   Foto galerie člena Fil_lipek   Click here to Send Fil_lipek a Private Message   Add Fil_lipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 21

Čus,proč myslíš že není dobře to zvýšení výkonu ventilace? Zkus to odhlučnit at mužeš ještě přídat

Určitě tam přihod víc ofuků i jeden na výbojku by neškodil.

Když máš ted 29 tak se klimošce asi nevyhneš.

Svítíš asi přes den že?

Jo a odtah nemáš asi ven z bytu?

Naposledy upravil Machoman 05-05-2008 v 09:08 AM

Old Post 05-05-2008 v 08:56 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fil_lipek
Nový Člen

Karma uživatele Fil_lipek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 22

Odtah z bytu nemám a opravdu svítím přes den tak že až přijdou vedra jinak než klimatizací to nepůjde....bohužel je to jediné řešení i když finančne příšerně nákladné.Co se týče ofuku výbojky určitě nad tím budu uvažovat i když nevím jestli mi to nějak víc pomůže.

Každopádně všem moc děkuji za rady a za K+

Diky,diky,diky

Old Post 05-05-2008 v 10:01 AM
Fil_lipek je offline   Profil uživatele Fil_lipek   Find more posts by Fil_lipek   Foto galerie člena Fil_lipek   Click here to Send Fil_lipek a Private Message   Add Fil_lipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 23

Ofuk na výbojku opravdu nic neřeší,je to jen takovej detail

Zkus tu sonairku na odtah,bo co to máš nasměrovat např.k otevřené ventilačce.

Pokud bys jel přes noc,tak s teplotou by byly menší problémy...

Old Post 05-05-2008 v 10:06 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fil_lipek
Nový Člen

Karma uživatele Fil_lipek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 24




Opět důkladně protrháno a prořezány spodní větve (aby zbylo víc šťávičky na ty vrchní)

Teplota byla v tomto týdnu i 32C ale již se mi podařilo úpravami ventilace na 28C což už se dá přežít.

PH 6.0

Hnojeno:
Alga BLOOM 5.2ml/l
postříkáno Phytaminem 5.5ml/l


dnes je 10. den květu

Naposledy upravil Fil_lipek 10-05-2008 v 15:31 PM

Old Post 10-05-2008 v 15:09 PM
Fil_lipek je offline   Profil uživatele Fil_lipek   Find more posts by Fil_lipek   Foto galerie člena Fil_lipek   Click here to Send Fil_lipek a Private Message   Add Fil_lipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Machoman
Ofuk na výbojku opravdu nic neřeší,je to jen takovej detail


Mne ofuk na výbojku spraví o 2 - 3 °C nižšiu teplotu. A k tomu rastlinky ocenia, keď sa k nim priamo nedostáva horúci vzduch, ale ochladený a rozohnaný ventilátorom.

Marihuana je dar.

Old Post 11-05-2008 v 13:42 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fil_lipek
Nový Člen

Karma uživatele Fil_lipek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 26




PH 6.0
Hnojení 1ml/l Green sensation
6ml/l Alga Bloom
7ml/l phytamin

17ty den květu

Párkrát už byly problémy s teplotou ale zvětšením díry pro přítah se vyřešily.

Přidán další větrák na ofuk

Old Post 17-05-2008 v 16:41 PM
Fil_lipek je offline   Profil uživatele Fil_lipek   Find more posts by Fil_lipek   Foto galerie člena Fil_lipek   Click here to Send Fil_lipek a Private Message   Add Fil_lipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fil_lipek
Nový Člen

Karma uživatele Fil_lipek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 27



:-)

Old Post 17-05-2008 v 16:44 PM
Fil_lipek je offline   Profil uživatele Fil_lipek   Find more posts by Fil_lipek   Foto galerie člena Fil_lipek   Click here to Send Fil_lipek a Private Message   Add Fil_lipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flash.grow
Stálý Člen

Karma uživatele flash.grow - 81% PěstitelskáKarma uživatele flash.grow - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 28

Přesně takhle podle mě vypadá dokonalý první grow!

Grow your own

Old Post 17-05-2008 v 16:54 PM
flash.grow je offline   Profil uživatele flash.grow   Find more posts by flash.grow   Foto galerie člena flash.grow   Click here to Send flash.grow a Private Message   Add flash.grow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flash.grow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fil_lipek
Nový Člen

Karma uživatele Fil_lipek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 29




25.den 12/12

PH 6.0
EC neměřím ale asi začnu.EC metr sice mám ale při pěstování v hlíně mi nepřipadne nějak extra důležité sledovat hodnoty EC.

Hnojeno Phytamin 6ml/l již naposledy
Alga Grow 2ml/l taktéž již naposledy
Alga Bloom 6ml/l
Green Sensation 1ml/l

+jsem udělal jeden flush...cca 3l vody na květináč při PH 5.8 a obohaceno o 3ml enzymu-doufám že enzymy rozloží uhynulé kořeny na spodku květináče+dojde k částečnému odsolení zeminy.

Old Post 25-05-2008 v 09:08 AM
Fil_lipek je offline   Profil uživatele Fil_lipek   Find more posts by Fil_lipek   Foto galerie člena Fil_lipek   Click here to Send Fil_lipek a Private Message   Add Fil_lipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fil_lipek
Nový Člen

Karma uživatele Fil_lipek - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 30



:-)

Old Post 25-05-2008 v 09:11 AM
Fil_lipek je offline   Profil uživatele Fil_lipek   Find more posts by Fil_lipek   Foto galerie člena Fil_lipek   Click here to Send Fil_lipek a Private Message   Add Fil_lipek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
motokoler
Nový Člen

Karma uživatele motokoler - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 31

čau zajímalo by mě co je ta odvlhčovačka teda su amatééér a moc do toho ještě nevidím ale tohlwe jsem ještě ani neslyšel předem dík za odpověd

kokot

Old Post 02-04-2009 v 10:15 AM
motokoler je offline   Profil uživatele motokoler   Find more posts by motokoler   Foto galerie člena motokoler   Click here to Send motokoler a Private Message   Add motokoler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí
09-02-2017 - První indoor 600w - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3081780 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív