Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » OUTDOOR Martin4688 na Vysočině
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17





Tady zase nějaký fotečky po dvou dnech at to tady nestojí a at je to trochu aspoň pestrý a at se máte na co koukat konečně hlásí už v noci teplo tak příští týden půjde první várka ven na svoje místa tot bude orange bud a Belladona tak tady jsou najaký fotečky 1. fotka celek Ornage bud a belladona 2: popsaný co je co 3: řezany Ice,Pot of Gold, White widow,Peacemaker a zatím se jim daří docela dobře tak se kochejtr a díky všem za KARMY

Old Post 27-04-2008 v 16:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18







Zdarec lidi tak jsem tady zase s nějakýma fotečka.Včera jsem byl dát květináče na svoje místo a řeknu vám byla to šílená fuška tam tahat tu skurveenou hlínu bylo to těžký jako prase ale svoje dílo bylo dokonáno sice s jedným chyceným klíštětem na sobě ale snad to bude oki .A taky když jsem je tam dával květináče chtěl jsem je zakopat co nejhloubš ale ono ejhle je tam spodní voda ale ta bude asi hodně kyselá tak jsem je zakopal jen asi 20 cm do zemně a hodně jsem to tam povápnil kolem tak se třeba ta voda co tam bude protékat tak se jí snad bude trochu rovnat Ph.A ještě bych vás poprosil co tam mám šoupnout do toho rákosí vím je tam vlhkho tak budu taky muset počítat s plísní.Tak mám tyhle Kolny který tam chci dát pot of gold,white widow,ice,peacemaker tak stoho tam něco musím vybrat.A to by stačilo dost keců tady nějaký fotečky 1: Orange bud 2: Belladona 3,4,5:Kolny 6: květináče na svém místě 5ks a další 4 jsou jinde ale to nemám foto tak se kochejte

Old Post 29-04-2008 v 14:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

TAk chlapci chci se zeptat jaký mám koupit hnojiva teda spíš se chci optat jakej final solution.Vím že mám koupit na růst asi budu kupovat od plargonu a to bude a bude ALGA GROW. Na květ to nevím co mám koupit a na konec nějaký final solution a to bude asi od Advance hydroponic je to ají do hlíny a do kokosu ale nevím co mám použít na strat na květ a v době kvetení vím stačí hledat ale tak mě prosím poraďte díky všem TAk co chlapci poradí mě někdo

Naposledy upravil 01-05-2008 v 15:06 PM

Old Post 29-04-2008 v 19:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20







Zdarec groweři a growerky tak tady vám přidávám další fotečky at je se na co dívat hm .Klony se zatim ujaly všechny ale nejhůř je na tom ICE ta byla doveza hodně zežloutá tak budu rád jestly to rozdejchá tak uvydíme.Snažím se aby tenhle thread k něčemu vypadal když je můj první zdokumentovaný tak tady vám házím nějaký fotečky tak se kochejte 1: Orange Bud 2: Belladona 3: Ice 4: White Widow 5: Pot of Gold 6: Peacemaker tak sand se vám to aspon trochu líbí

Naposledy upravil 02-05-2008 v 17:34 PM

Old Post 02-05-2008 v 14:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od martin4688
TAk chlapci chci se zeptat jaký mám koupit hnojiva teda spíš se chci optat jakej final solution.Vím že mám koupit na růst asi budu kupovat od plargonu a to bude a bude ALGA GROW. Na květ to nevím co mám koupit a na konec nějaký final solution a to bude asi od Advance hydroponic je to ají do hlíny a do kokosu ale nevím co mám použít na strat na květ a v době kvetení vím stačí hledat ale tak mě prosím poraďte díky všem TAk co chlapci poradí mě někdo

zdar doporučuji přípravky od biobizz
na růst bio grow+případně fishmix
na květ bio bloom+případně ale to doporučuji topmax
na konec ten final od AH není špatný
zdar paja
http://www.biobizz.nl/cz
http://grower.cz/forum/showthread.p...551#post358551/

...

Naposledy upravil papaja 03-05-2008 v 19:32 PM

Old Post 03-05-2008 v 18:23 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Zdarec tak dneska bylo krásný počasí tak jsem si vyrazil vysadit první dávku jsem holek.Byly to holky ze semínka a byly to tyhle modýlky Orange bud a Belladona.Našel jsem dvě místečka na jedno jsem dal 3 kytičky a na to druhý jsem dal zbylejch 7 kytiček .TAk tady máte nějaký dotečky a příští týden jestly bude hezký počasí o výkendu tak půjdou ven Kolny do květináčů a některý půjdou volně do zemně tak uvydíme jak bude tak tadyjsou teda nějaký ty fotečky

Old Post 04-05-2008 v 17:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23





Zdarec tak dneska bylo krásný počasí tak jsem si vyrazil vysadit první dávku holek.Byly to holky ze semínka a byly to tyhle modýlky Orange bud a Belladona.Našel jsem dvě místečka na jedno jsem dal 3 kytičky a na to druhý jsem dal zbylejch 7 kytiček .TAk tady máte nějaký fotečky a příští týden jestly bude hezký počasí o výkendu tak půjdou ven Klony do květináčů a některý půjdou volně do zemně tak uvydíme jak bude tak tady jsou teda nějaký ty fotečky.NA tý poslední fotce nejsou holky moc vydět jsou to ještě prckové

Old Post 04-05-2008 v 17:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24






Zdarec tak jsem tady zase s nějakýma fotečkama .Jsou to klony který mám doma jinak Orange bud a Belladona už si hoví na svých místečkách ven tak budou fota možná o výkendu jestly se knim dostanu a bude na to čas tam dojet tak tady jsou nějaký fotečky klonů tak se juknite a jinak ICE vypadá že to rozdejchaly akorát ta třetí je fůrt nějaká bledá ale sand se sspravý holky a bude to všechno oki tak tady jsou teda nějaký ty fotečky tak se kochejte

Old Post 06-05-2008 v 19:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Zdarec Growerská komunito.TAk dneska jsem byl udělat vyjíždku na kole a jel jsem zasadit kloníky do květináčů.Tak šla 1 ice zbylý dvě ještě mám doma nejsou ještě moc schopný abych je dal ven a potom pot of gold 2 kusy 4 kusy peacemaker a 4 kusy white widow a dvě white widow byly dány do volný půdy tak uvydíme jak se jim tam podaří a skusil jsem ají jestly funguje příslový pod Svícnem je největší tak uvydíme jestly tam vyjde.TAk tady jsou nějaký fotečky z dneška a zejtra semka hodím jak se daří Orange budu a Belladoně ty už jsou venku tejden tak uvydíme jak na tom budou po tom tejdnu

Old Post 09-05-2008 v 20:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26





Zdarec Growerská komunito.TAk dneska jsem byl udělat vyjíždku na kole a jel jsem zasadit kloníky do květináčů.Tak šla 1 ice zbylý dvě ještě mám doma nejsou ještě moc schopný abych je dal ven a potom pot of gold 2 kusy 4 kusy peacemaker a 4 kusy white widow a dvě white widow byly dány do volný půdy tak uvydíme jak se jim tam podaří a skusil jsem ají jestly funguje příslový pod Svícnem je největší tak uvydíme jestly tam vyjde.TAk tady jsou nějaký fotečky z dneška a zejtra semka hodím jak se daří Orange budu a Belladoně ty už jsou venku tejden tak uvydíme jak na tom budou po tom tejdnu.A tady ty fotečky jak byly holky zabaleny na převoz a ten zbytek když už byly v květináčích tak se kochejte..............................................A jinak na tý fotce co je pět květináčů tak ze předu hnetka je ice za ní 2 peacemaker a potom pot of gold............Stejně si to nikdo nečtě a jenom juká na fotky.Jo a na slimáky jsem použil skořápkya ještě něco budu muset pořešit jsou přeci jenom sviňě skurvený

Naposledy upravil 09-05-2008 v 23:40 PM

Old Post 09-05-2008 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

nepodařila se mi semnka dát fotky těch 5 květináčů ze shora tak ju semka dávám.tady je jinak ze předu hnetka je ice za ní 2 peacemaker a potom 2 pot of gold tak se kochejte snad se vám to líbí

Old Post 09-05-2008 v 21:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28



nepodařila se mi semnka dát fotky těch 5 květináčů ze shora tak ju semka dávám.tady je jinak ze předu hnetka je ice za ní 2 peacemaker a potom 2 pot of gold tak se kochejte snad se vám to líbí a ještě jedna fotky když byly klony doma

Naposledy upravil 09-05-2008 v 21:21 PM

Old Post 09-05-2008 v 21:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

Jo a jestly má někdo nějaký dotazy tak ať se mi ozvy a nebo jestly nedělám nějaký píčoviny .Jo a ještě bych chtěl poradit jak se ke každý fotce udělám popis nějak jsem to ještě nevykoumal tak at mi někdo poradí kdo je tady dýl.Jednoduše prostě jak se popisujou fotky

Naposledy upravil 09-05-2008 v 21:54 PM

Old Post 09-05-2008 v 21:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smaug1
Stálý Člen

Karma uživatele Smaug1 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 30

cau kamo urcite tam nieje vela slimakov? ja by som na tvojom mieste kupil v baumaxe taku umelhmotnu ochranu je to dobra vec ale drahsia, ked bude prsat slimaci ti to ufiknu staci jeden maly by si neveril...

Grower z hustych lesov

Old Post 09-05-2008 v 23:33 PM
Smaug1 je offline   Profil uživatele Smaug1   Find more posts by Smaug1   Foto galerie člena Smaug1   Click here to Send Smaug1 a Private Message   Add Smaug1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cantona9
Stálý Člen

Karma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% PěstitelskáKarma uživatele cantona9 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 31

jj a radil by som ti tych skrupin ubrat lebo ako vies tak ti mozu dodr...at ph substratu ..na tych slimakov skus vanis a nasyp ho okolo kvetinacov a uvidis ze slimaci sa ti budu vyhybat na kilomtre daleko

Cantonov OUT 08
ruderalis indica out 07
Robinson and Cantona OUT 09

Old Post 10-05-2008 v 06:30 AM
cantona9 je offline   Profil uživatele cantona9   Find more posts by cantona9   Foto galerie člena cantona9   Click here to Send cantona9 a Private Message   Add cantona9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32









TAk zdarec tak jsem tady s fotečkama jak jsem vám slýbil včera.Jsou to tyhle modely ORANGE BUD a BELLADONA mám je na dvouch políčkách na jednom jsou 3 kytičky a na druhým 7 a potom jsem ještě když jsem jel na políčko tak jsem vzal dva klony který jsem zasadil a byly to tyhle modýlky ice a pot of gold tak tady jsou nějaký fotečky a kytičkám se asi daří dobře tak se kochejte jo a smrt čorkám snad to ty svyně nenajdou

Naposledy upravil 10-05-2008 v 16:32 PM

Old Post 10-05-2008 v 16:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4307050 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív