Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jack Flash, White Window, Peacemaker - First indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17




2.den 12\12
Čus.
Tak holky sou od včerejška na květu. Přepnul sem je po 24h tmě a zdá se mi, že se zešílely a začly růst jako o život. Nemam co dodat sou zdravé a daří se jim v poho. Dneska dostali 900ml zálivky. Ta se nyní skládá z plagron cocos A&B - 2,5ml\l, 1 kapka Hensi SuperVit na 4,5l, a bloom stimulator B´Cuuz 1ml\l. GS zatim nemám ale ještě není uplně vyloučené, že ho nekoupim.

Dneska končim. Mějte se

Old Post 03-05-2008 v 21:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cudas
Stálý Člen

Karma uživatele cudas - 64% PěstitelskáKarma uživatele cudas - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 18

Máš to hezký ale asi to bude pěkná jumgle .Mám řezy taky od Wildy
a nestěžuji si .Ať ti to roste

pravda je tam někde venku,šel jsem ji hledat

Old Post 08-05-2008 v 17:32 PM
cudas je offline   Profil uživatele cudas   Find more posts by cudas   Foto galerie člena cudas   Click here to Send cudas a Private Message   Add cudas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Zdarec. Dik jungle to bude :-( bohuzel sem s prepnutim otalel. ale snad to nebude moc vadit 600w neco prosviti. Jo taky si rozodne nemuzu stezovat fakt skvely rezy. tak cus

Old Post 09-05-2008 v 15:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20




9.den 12\12
Zdarec!
Dnešní aktualizace z 9.dne květu není tak veselá jako předcházejcí... Ale žádná veklá katastrofa se neděje :-) Akorát mě trochu začali zlobit listy - divně žloutnou (viz. foto). Tohle žloutnutí se vyskytlo na 3 rostlinách sic jen mírně na pár listech (mladých ale i starých), vlhkost je mezi 40 - 60% a když jsem si toho všimnul změřil sem okamžitě ph a zjistil sem že je 7,1 což je divný. pH v květináčích neměřim, protože sem ho změřil a srovnal ze začátku a u každý zálivky ho hlídam (teď 5,8 - 6,0). Tak moc nechápu kde se těch 7,1 vzalo, každopádně teď už budu občas měřit i pH co vyleze z květníků. Jinak dneska sem to zase srovnal. Myslíte, že to žloutnutí bylo ph? Ikdyž 7,1 není moc vysoký nic jinýho mě nenapadá kytky sem prohlíd a žadnej hmyz tam není, a poslední postřik byl Phytamin v úterý a samo za tmy. Lampa je teď asi půl metri nad vrcholky.
Jinak se jim ale nedaří zle rostou jako o život a jiný problémy nemaj.

Old Post 10-05-2008 v 17:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21




Prozatim vše. Dik za vaše rady
Pěknej vejk

Old Post 10-05-2008 v 17:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Nikdo nevíte co by to mohlo bejt?

Old Post 11-05-2008 v 09:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

podle me je mas kapet pripalene asi od postriku meris ec na postrik?

Old Post 12-05-2008 v 14:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m16l1
Stálý Člen

Karma uživatele m16l1 - 89% PěstitelskáKarma uživatele m16l1 - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 24

nemohl by to byt nedostatek fosforu diky problemum s pH?
Vice tady.


Externí zvlhčovačka s neblerem

Old Post 12-05-2008 v 15:10 PM
m16l1 je offline   Profil uživatele m16l1   Find more posts by m16l1   Foto galerie člena m16l1   Click here to Send m16l1 a Private Message   Add m16l1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

Zdarek
Aeroman: ec postriku nemerim. Ec totiz nemerim vubec, ale nedaval sem postrik nikdy vyssi nez dle navodu, pak by to melo bejt v poho ne? jinak voda na postrik je filtrovana takze by mela mit nizkou vodivost. Kazdopadne ted dostanou od postriku na chvili pokoj.
Ja sem ten thread kterej mi posilal m16l1 pročítal ale fosfor sem uplne prehlid (nechapu) jinak to vypada dost podobne sakra.
Ted si ale nejsem uplne jistej na kolik mam drzet ph - v tom dredu se pise pro pudy 6,0 - 7,5 a hydro 5,0 - 6,0 a kokos je neco mezitim takze to budu drzet neco malo pod 6,0 a snad to bude oka co myslite? Brzo sem hodim fotky

Old Post 12-05-2008 v 16:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

uvidis sam jak pojedou ja jim davam 5.8- 6 na kokosa

Old Post 12-05-2008 v 17:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27




13.den 12\12
Zdarec
Tak nedavný potíže opět s ph sou vyřešený žloutnutí se nešíří a kytí sou zdravé a všechny už dokonce nakvétají. Zalivku je teď 0,5 l každej den. a přemejšlim že bych přešel na 300 ml 2x denně. Je prej lepší zalejvat kokos míň a často.
1 - všechny pohromadě
2 - pohled ze strany.
3 - makro

Old Post 14-05-2008 v 16:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cudas
Stálý Člen

Karma uživatele cudas - 64% PěstitelskáKarma uživatele cudas - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 28

fotečky pls

pravda je tam někde venku,šel jsem ji hledat

Old Post 19-05-2008 v 17:49 PM
cudas je offline   Profil uživatele cudas   Find more posts by cudas   Foto galerie člena cudas   Click here to Send cudas a Private Message   Add cudas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flash.grow
Stálý Člen

Karma uživatele flash.grow - 81% PěstitelskáKarma uživatele flash.grow - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 29

Otázka.. Jak moc ti kytí vyrazili? o kolik se zhruba zvětšily?
Díky za info

Grow your own

Old Post 19-05-2008 v 18:25 PM
flash.grow je offline   Profil uživatele flash.grow   Find more posts by flash.grow   Foto galerie člena flash.grow   Click here to Send flash.grow a Private Message   Add flash.grow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flash.grow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30





19.den 12\12
Zdarec lidi.
Rovnou k veci - kyti po prepnuti az do ted vyrostli priblizne o 150% takze tak tak o 50 - 60 cm. Samozřejmě JF trochu víc.
Tak kytkam se jinak dari v poho minipalicky sou uz na vsech rostlinach. vsechno se zda v poho. Momentalne zalivam 1xdenne po 0,6l a obcas vynecham dys je to substrat moc vlhkej.
fotky
1 - komlet
2 - moje nejooblibenejsi kvetinka - Jack Flash
3 - pokus o makro. Priste to vyfotim lip dneska se mi extremne klepou ruce.
4 - stejnej JF jako u 2)
Pro dnesek vse brzo se zas ozvu. Vsem dekuju za kacka
Mejte se

Naposledy upravil 20-05-2008 v 17:57 PM

Old Post 20-05-2008 v 17:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spyroo
Nový Člen

Karma uživatele Spyroo - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 31

pekne rastlinky

Old Post 29-05-2008 v 22:30 PM
Spyroo je offline   Profil uživatele Spyroo   Find more posts by Spyroo   Foto galerie člena Spyroo   Click here to Send Spyroo a Private Message   Add Spyroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32









35.den 12\12
Zdravim a po delší době přinašim novou aktualizaci. Jelikož byl můj thread přesunut do galerie (pohodicka) tak mám pořádně fotek. To hlavní ale přijde vúterý - přijede pořádnej foťák s fotografem
Jinak nic "zajímavýho" se neděje holkdy dosávaj zálivku pořád po litru obden a akorát jsem se rozhod ze tohle kolo jeste nebudu kupovat GS (snad příště). Ale dostal se mi pod ruku plagron Repro Forte tak to tam leju po ml na l. Máte s timhle někdo ňákou zkušenost? Prý to obsahuje enzymy, který zvyšujou obsah účinejch látek..
Paličky se mě už moc zamlouvaj tak je vobčas trochu pomačkám a sou i celkem tvrdý ale to hlavni jeste prijde..
k fotkám - 2,3,4 fotka od spodu jsou z 31.5.2008 zbytek je dnešní...
Dik za odpovědi ohledně repro forte (fakt mě to zajímá)
Mějte se

Naposledy upravil 05-06-2008 v 17:23 PM

Old Post 05-06-2008 v 17:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-07-2011 - 2x250W / HollandsHope, Erdbeer, WhiteWidow, PeaceMaker / 1. INDOOR - 57 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7418720 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív