Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Symbiom
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Hyde
Stálý Člen

Karma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% PěstitelskáKarma uživatele Hyde - 30% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 346 

Příspěvek č. 17


citace:
Původní příspěvek od StrycekFido
Tak jsem objednal Symbivit a jsem zvedav, co to udela :-)


muheh,... no, já ho dával nějakou dobu manželce ráno do kávy a udělalo to tohle...

Vod tý doby má fuckt pevnej kořínek...

HydePark - White Phoenix
"Jo kámo, kdybych věděl co myslíš tim horizontálně nebo vertikálně. Každopádně porostou kolmo k zemi!"

Murphyho zákony nemusel vymyslet Murphy, nýbrž někdo, kdo se jmenoval stejně.

Old Post 17-04-2008 v 15:45 PM
Hyde je offline   Profil uživatele Hyde   Find more posts by Hyde   Foto galerie člena Hyde   Click here to Send Hyde a Private Message   Add Hyde to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Homer Jay
Stálý Člen

Karma uživatele Homer Jay - 65% PěstitelskáKarma uživatele Homer Jay - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 18

2Hyde:fuuuj
Jinak simbivit mam taky, a jsem docela zvědavej.
Budu mít kytky jak se simbivitem, tak i bez něj a pak sem hodim jak to dopadlo.

Včeličky,bzzzzum.

Débil je efujemismus od na hlavu padený.

Old Post 06-05-2008 v 21:10 PM
Homer Jay je offline   Profil uživatele Homer Jay   Find more posts by Homer Jay   Foto galerie člena Homer Jay   Click here to Send Homer Jay a Private Message   Add Homer Jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StrycekFido
Stálý Člen

Karma uživatele StrycekFido - 4% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 19

jj, mám to stejně ;-)

... žalud za žalud ...

Old Post 06-05-2008 v 21:30 PM
StrycekFido je offline   Profil uživatele StrycekFido   Find more posts by StrycekFido   Foto galerie člena StrycekFido   Click here to Send StrycekFido a Private Message   Add StrycekFido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

tři měsíce je dost
za poslední dobu je tam víc produktů, zrovna přemejšlim o turfcompu

jinak já na dvou cannabiskách dělal test ale právě žádný větší odchylky a právě sem neznal podrobnosti tak sem to neodsuzoval...
by mě zajímalo jestli se dá sehnat něco co se naváže rychlejc

Old Post 27-11-2010 v 17:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 21

Právě jsem o tom přípravku začal přemýšlet taky. Na outdoor to vypadá slibně a navíc je to za skvělou cenu. Akorát se rozhoduju, jestli vzít Symbivit nebo Turfcomp. No a vezmu k tomu ještě jejich hnojivo Conavit a mám na příští sezónu venku vyřešený všechny problémy. :-)

Mnoho různá pole + strom? - Outdoor 2011

Kytky na stromě - Outdoor 2010

Old Post 28-11-2010 v 10:30 AM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

hlava vyhulená mám tři kila doma a až pak mě napadlo že je to na trávníky a tak tam asi bude mín houby. a jakože jo - 20% myko, 80% ostatních složek sem se ptal mailem. hodně dotazů mi už zodpověděli ,)
takže TURFCOMP NEBRAT
pro naše potřeby je lepší hnojivo conavit + houby symbivit . na out!, na indoor vůbec nedoporučuju je to zbytečný , to chce jinej produkt s myko houbama kterej dřív chytí "efekt" . u symbivitu je to asi až 3 měsíce tuším

Old Post 03-01-2011 v 18:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MagicHerb
Stálý Člen

Karma uživatele MagicHerb - 43% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 504  

Výsledky pří užití přípravku symbivit Příspěvek č. 23



Začal jsem se selekcí 4 rostlin v únoru a to pod usporkama Blue 2x36 W a 50 W + 36 W.

Při prvním přesazení do teku květináčů cca litru zeminy jsem použil symbivit.Nasypal vrstvu symbivitu zhruba půl centimetru.Rozprašovačem navlhčil tu vrstvu symbivitu a na to postavil kořenový bal přesazované rostliny.Dosypal okolo zeminu.Řádně prolil(né přelil) vodou.

Po zjištění pohlaví byla kytka přesazena znovu s vrstvou symbivitu do cca.10L + - květináče.

Kytka byla vystavena low stres treningu,ohábání,zaštipování po 3 až 4 patrech.Květináč jsem obalil bílou folií(aby se nepřehříval květináč).Minimum hnojení!

Odrůda byla freebee seeds INDOR MIX od NEKTARseeds 5 ks regular - bonus od hemcy

Bohužel musela být rostlina v polovině srpna odstraněna.

Foto č.1 - půlka června
Foto č.2 - půlka srpna

Jo, pokusně byly udělány řezy,z kterých díky mojí neschopnosti přežil jeden.Nedokvetl.

Hold indoor model,ale nádhera.


Life is for living.
Love is for giving.
Herb is for growing.


AFRICA COLLECTION-WOS

Magic Dwarf AUTOFLOWER fem 3.round outdoor grow

Naposledy upravil MagicHerb 03-02-2011 v 19:59 PM

Old Post 03-02-2011 v 19:46 PM
MagicHerb je offline   Profil uživatele MagicHerb   Find more posts by MagicHerb   Foto galerie člena MagicHerb   Click here to Send MagicHerb a Private Message   Add MagicHerb to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MagicHerb! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1372140 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív