Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nLite na 0,25 m2)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

55 OUT : 37 IN Příspěvek č. 17








Tak je to dvanáct dní, co si BG lebedí na RIPENU.. Jetště tak do 40 IN na ripenu, pak pár dní jen voda a pak na pár dní sucho a tma!!

Taky proběhlo razantnější ostříhání větších listů, aby se i spodky koukly do slunce...


















































































Teplota: 32°C (16°C noc)
Vlhkost: 30-40% (60-70% noc)
pH: 6.2
EC: 2.05




...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Naposledy upravil Con†ra_B@ND™ 14-11-2007 v 12:17 PM

Old Post 12-11-2007 v 11:07 AM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 18

Čaj
už se mi dlouho nestalo že bych odklikal všechny fotky v přispěvku ale toto je fakt pecka Snad se mi dostane kousek na jazýček
Ta vlhkost v noci by byla mojí noční můrou !!!!

Běž se o Karmu podělit s více lidmi, než ji opět upravíš tomuto uživateli.

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 12-11-2007 v 11:28 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

55 tam : 43 tady Příspěvek č. 19

Tak až dnes poslední zálivka RIPENU.. Ve čtvrtek jsem ji prolil pěti litrama vody, taková menší sprška.. a do dnes jsem nemusel zalívat..
Příští týden už jen voda a v neděli bych už konečně pokosil, jenže vzhledem k tomu, že už si to říkám čtvrtou neděli, kdo ví jak to bude za týden vypadat!!

2 Jeho: Na jazýček se ti určitě kousek dostane, ale musíš ho hodně vyplazovat, kamarýde ! !

Jo, a než mi upravíte karmu, běžte se podělit i s jinými uživateli!! Ne, já bych řekl, že to zas tak nepřeháníte Mě bude stačit když od vás pod stromečkem (nebo kytkou) uvidím čtvrej čtverec a budu spokojen.. Tak se snažte, já se budu taky..

Ta vlhkost, není mojí noční můrou.. už sem si na ni asi zvyk a kytky taky ne vážně, řekl bych že plíseň se neobjeví, to je takovej ten osobní pocit, však víte, ten pěstitelův šestý smysl

..FREE

...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Old Post 18-11-2007 v 14:42 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 20

máš to pěkný,a kdo si myslí že ne tak kecá nebo závydí.........hodně úspěchů do dalších sezon,----šiva stebou ---hipi milda...

Old Post 18-11-2007 v 15:02 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Zdar.
Na těch kytkách jde poznat síla pořádnýho světla,pod 250tkou by nebyly tak nakynutý.
Fakt moc pěkný,palice jak z katalogu.
přeji dobrou dlouhou kuřku...

Old Post 18-11-2007 v 19:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 22

Zdarec..
Fotky sou opravdu svkělý. Přesně jak řekl 'Moje'. Odlikal sem snad všechny fotky Ta 400W je znát... Káčko už snad doleťelo.
Měj se

Old Post 18-11-2007 v 19:29 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

55 OUT : 50 IN Příspěvek č. 23





Jo jo, vela dobre to vizerá!! A hlavně mi dělá radost, začla konečně pekně cukřit a závěj bílích blizen, dostává hnědý nádech. Nejdřív se mi to zdálo moc, ale ted už vím že to bude akorát! Nechám ji ještě příští týden, aby byl poměr mezi dny venku a uvnitř stejný, tedy 55 ku 55...

taky se objevily sviluše, ale teď už nic nezmůžou, sviňuše











































...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Old Post 25-11-2007 v 15:45 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

55 slunce : 55 lampa : 55 hod. tma Příspěvek č. 24



2 dny tmy... a 5 dní bez vody...













edit: aby ta tma nebyla tak nudná a čekání dlouhé






...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Naposledy upravil Con†ra_B@ND™ 04-12-2007 v 01:01 AM

Old Post 01-12-2007 v 17:00 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

FINISH Příspěvek č. 25








Měl sem trable s Photoshopem, nějaká chybka v textovým modulu, ale konečně sem se dokopal k aktualizaci. Ještě nějáké info k tomu, jak probíhal minulý týden. Před koncem listopadu to byl 14 dní RIPEN a pak týden jen voda. Minulá neděle (25.11.) poslední zálivka vody, pak už sem nezaléval, ale svítilo se až do středy, takže sem ji nechal vyschnout možná až moc... čtvrtek, pátek tma a v sobotu (1.12.) CUT..

Fotky jsou právě s oné osudové soboty... Za čas přidám i nějaké to macro...















































































...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Naposledy upravil Con†ra_B@ND™ 07-12-2007 v 15:26 PM

Old Post 07-12-2007 v 15:18 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Con†ra_B@ND™
Stálý Člen

Karma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% PěstitelskáKarma uživatele Con†ra_B@ND™ - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 101  

MORE FOTO.. Příspěvek č. 26









Tak ještě nějáká ta fota..

Jinak sušeno to bylo na stejném místě, jako to rostlo, jak je ostatně vidět a to při teplotě nepřekračující 18°C a vzdušné vlhkosti okolo 60%.. (zapnutá ventilace i ofuk na minimum)

Původně sem tady nic takovýho nechtěl rozjíždět, ale myslím že to nebude úplně od věci. Takže můj tip byl někdě okolo 50 gramíků, říkám 62,5 G.

Tipujte, tipujte, ale nezapoměnte na komentáře všeho druhu!! zatial


































































































...již nadešel čas pane Contra_B@NDe!

BlackAERO BOX™ 400W SON-T

Enormně Předimenzovaný Prostor - EPP (400W nlite na 0.25m2)

Naposledy upravil Con†ra_B@ND™ 07-12-2007 v 15:44 PM

Old Post 07-12-2007 v 15:35 PM
Con†ra_B@ND™ je offline   Profil uživatele Con†ra_B@ND™   Find more posts by Con†ra_B@ND™   Foto galerie člena Con†ra_B@ND™   Click here to Send Con†ra_B@ND™ a Private Message   Add Con†ra_B@ND™ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 27

tipuju 111g

Old Post 07-12-2007 v 16:05 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 28

muj tip : 100g rovnejch...
Jinak sem sledoval od žačátku a fakt se ti to povedlo

Old Post 07-12-2007 v 16:15 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

muj tip 115g

Old Post 07-12-2007 v 16:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 30

žádná pěna 99g

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 07-12-2007 v 17:40 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ray.Wost
Stálý Člen

Karma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% PěstitelskáKarma uživatele Ray.Wost - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 31

115

Ale krááása střídá nááádheru...Opravdu špička, radost pohledět.

..I don´t you, you don´t me, man..

SCROG 250.. jak vyšitej ;o)
Můj první indoor - 250 ala SCROG..
Growrooom..

Old Post 07-12-2007 v 19:07 PM
Ray.Wost je offline   Profil uživatele Ray.Wost   Find more posts by Ray.Wost   Foto galerie člena Ray.Wost   Click here to Send Ray.Wost a Private Message   Add Ray.Wost to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ray.Wost! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
klaras
Nový Člen

Karma uživatele klaras - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 32

108.5g krásný tvar

alofok

Old Post 08-12-2007 v 08:55 AM
klaras je offline   Profil uživatele klaras   Find more posts by klaras   Foto galerie člena klaras   Click here to Send klaras a Private Message   Add klaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1761910 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív