Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Ovlivnila marihuana Váš pohled na svět?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
polorobot
Nový Člen

Karma uživatele polorobot - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 17

VYROVNANOST
TOLERANCE
POHODA
KLID
MÍR
TO
JE
M.

Old Post 01-04-2001 v 16:41 PM
polorobot je offline   Profil uživatele polorobot   Find more posts by polorobot   Foto galerie člena polorobot   Click here to Send polorobot a Private Message   Add polorobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 18

Já taky souhlasím se všemi,kterým CANNABIS změnila život.Taky jsem chlastal,měl hodně problémů s policajtama,ale to už je pryč.Ze začátku kouření marihuany bylo pro mě spíše zábavou,teď můžu říct prostě jen tohle................Lidi Já žíjůůůůůůůůůůů

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 01-04-2001 v 19:57 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koza
Nový Člen

Karma uživatele koza - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 19

Mě konopí změnilo k lepšímu, a to nekouřím dlouho ani často. Dříve jsem měl nepříliš hladké vztahy s lidmi, ale po aplikaci tohoto léku jsem se přestal tolik hádat s přítelkyní, více chápu jiné člověky a jsem smířlivější. Odešla popudlivost a ustoupila nervnost. Dokonce se prolomila taková ta přísná racionalita a uvolnila prostor pro potlačovanou citlivost a intuici. Jsem teď i bez kouření uvolněnější a poklidněší... Kurňa to je snad nějaká skupinová terapie psychoanalýzou nebo co?!

Koza

Old Post 03-04-2001 v 16:37 PM
koza je offline   Profil uživatele koza   Find more posts by koza   Foto galerie člena koza   Click here to Send koza a Private Message   Add koza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
COBBA
Stálý Člen

Karma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 20



[Edited by COBBA on 21-04-2001 at 06:32 PM]

Old Post 03-04-2001 v 21:41 PM
COBBA je offline   Profil uživatele COBBA   Find more posts by COBBA   Foto galerie člena COBBA   Click here to Send COBBA a Private Message   Add COBBA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BORGOVE2001
Stálý Člen

Karma uživatele BORGOVE2001 - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 21

Vod ty doby co hulim sem fakt zacal vic premejslet ,ale taky spoustavjeci mi zacala bejt sumafuk (ne ze by mi to vadilo) .
No nevim ,treba je to jenom muj nazor ,kdyz jste ve spolecnosti hulicu (i kdyz treba se nehuli ),je vsechno lepsi ,vetsi pohoda ,nikdo te nehoni,vetsi chut do novyho dne.
Je to dost dobra votazka. a odpoved je na snade,
ANO travka me zmenila k lepsimu


Free Palestine!!!!
Allahu Akhbar!!!!!

Old Post 14-04-2001 v 10:06 AM
BORGOVE2001 je offline   Profil uživatele BORGOVE2001   Find more posts by BORGOVE2001   Foto galerie člena BORGOVE2001   Click here to Send BORGOVE2001 a Private Message   Add BORGOVE2001 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BORGOVE2001! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meskalito
Stálý Člen

Karma uživatele meskalito - 53% PěstitelskáKarma uživatele meskalito - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 24 

Obecné Příspěvek č. 22

Ano. Než jsem před 12 lety začal kouřit trávu, byl jsem jen znuděný teenager, který absolutně nechápal co někdo vidí na jarním rozpuku, či podzimním barevným šílenství. Na tom, že je nebe nádherně modré a oblaka vytvářejí neopakovatelné a stále originální obrazy ( teda pokud už třeba měsíc neprší, ale tehdy si zahulím a zavřu oči) , že sníh ze v zimě za úplňku třpytí jako diamanty. A něco takového, že se jdu o půlnoci při měsíčku jen tak projít, by mě tehdy ani nenapadlo. Jistě, taky jsem starší, ale život mi přinesl spoustu trápení a starostí, které by mě za plného vědomí asi pěkně odrovnaly. Takže si myslím, že bez této kytičky bych asi dneska ten svět pěkně nenáviděl.
Kouřím denně a stejně jsem vystudoval dálkově chemickou průmyslovku, takže i když občas vedu spory o tom kolik je mi let, nemyslím si že by mi bránila v tom dosáhnou toho co chci.
A hlavně, není to brána do světa tvrdých drog, jak se nám snaží někteří rádoby odborníci namluvit. Píchal jsem si Pervitin a ten jsme ještě za komančů vařili a sjížděli v sebevražedných dávkách, ještě před tím ( to ještě na základce) jsem dokonce požíval i Alkohol. Sjížděl jsem se Tryphynedryllem. Dokud jsem si nevypěstoval svou vlastní Marihuanu. Já jsem to do té doby vůbec všechno pěkně míchal. Teda dobré vínko si rád ochutnám i dnes, to zas jo. No, ale chci říct, že Tráva mi ukázala, že je třeba být JING a je třeba být JANG, že můžu ovlivňovat své vnímání, aniž bych musel podlehnout sebedetrukci, jak to můžeme vidět u různých non stopů a na nádražích na těch týpcích, co holdujou legální tvrdé droze, která si svým dopadem na lidskou psychiku a tělo s Pervitinem v ničem nezadá a přesto ji můžeme vidět ve výkladech obchodů a reklamách v těch nejrozmanitějších podobách. Prostě když se udržíte týdnů ve stavu permanentní vyhulenosti, tak už si jednoduš nechcete kurvit zdraví nějakýma šitama, třebas jsou legální a společensky akceptované. A až z toho vylezete, zjistíte, že nepřichází žádný absťák, žádné delirium ani thremens, žádné křeče a zvracení, ale naopak jste tak živí, že se vás známí ptají "na čem fičíš, že jsi tak akční". Zde je třeba podotknout, že mi tuto otázku kladou lidé tak maximálně dvakrát do roka. To když si doma zapomenu hulení. To víš krátkodobá paměť.
Suma sumárum. Travička mě ovlivnila tak, že se nehoním za kariérou, nemusím lézt do zadku svým nadřízeným, protože je mi jedno jestli mě povýší, nebo zvednou plat ( tak teď kecám) , v klidu si žiju a prožívám ty nejobyčejnější chvíle dne, jako by to byla dovolená v ráji a i cesta autobusem do práce je skvělý výlet, směju se a dělám blbosti nepřiměřené mému věku ( neboť dospělost je smrtelná choroba a Marihuana ten nejlepší lék na ni) a při tom jsem pilně pracující občan, splácím obrovkou hypotéku za dům a nový kvalitní a rychlý automobil, platím řádně daně vůbec se necítím jako nějaký narkoman, který je přítěží pro společnost, jak by mě vykreslil politik v nedělní sedmičce.
I když znám jednoho, co si to nemyslí, kandiduje za ODS a má dokonce své vebové stránky, ale nějak si nemůžu vzpomenout na adresu.

[Edited by meskalito on 21-04-2001 at 10:47 AM]

Old Post 20-04-2001 v 16:30 PM
meskalito je offline   Profil uživatele meskalito   Find more posts by meskalito   Foto galerie člena meskalito   Click here to Send meskalito a Private Message   Add meskalito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné :) Příspěvek č. 23

takových lidí je hodně tady všude u nás na planetě a užívají si to podobně,jako z nějakýho filmu
a už se můžou tady díky groweru vyjádřit -to je pohoda
a až se to dozví víc lidí a uvědomí si to tak jako ti ostatní

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 21-04-2001 v 02:43 AM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pity
Nový Člen

Karma uživatele Pity - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 15 

Pohodička Příspěvek č. 24

Hoolim skoro denně, a to už dost dlouho. Dooležitá je ta věc, že ganja hlawně zvýrazní to, co w tobě je. A wzhledem k tomu, že si myslim, že wjetshyna lidí je uwnitř w podstatě dobrejch a ten hoomoos nawrch je hlawně reakce na prostředí, tak bych řek, že ganja mění lidi speesh k lepsheemu (i když souhlasim s týýpkem wo koos wejsh, že dobro/zlo je pjekná sratchka - řekněme, že to má ňákej wýznam tak orientačně). Dál (ač to s tématem zcela nesouwisí) bych chtěl poznamenat, že jedinej prookazně negatiwní wliw je pokurwená krátkodobá paměť, což se ale dá do welký meery wychytat. Když člowěk trochu použíwá (a tim trénuje) ten kwěták, co máme w palici, tak bych řek, že nemoože zblbnout (skoro ).
P.S.: Kecy wo impotenci jsou fuckt bullshit, jen je člowěk, když je dost zmashtěney, línej balit buchty a tak... (ale to může bejt dost yndywyduální).
P.P.S.: Kdo twrdí, že to neni náwykowý newí co mluwí, nebo si neumí přiznat barwu. Zkuste si předstawit beyt bez shpeka... až do smrti... Ha!? (Jiná wjec je záwislost - tu hoolení samozřejmě nezpůsobuje...)

Old Post 21-04-2001 v 11:11 AM
Pity je offline   Profil uživatele Pity   Find more posts by Pity   Foto galerie člena Pity   Click here to Send Pity a Private Message   Add Pity to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
polorobot
Nový Člen

Karma uživatele polorobot - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 25

neni to zavislost
je
to
zvyk!

Old Post 23-04-2001 v 14:49 PM
polorobot je offline   Profil uživatele polorobot   Find more posts by polorobot   Foto galerie člena polorobot   Click here to Send polorobot a Private Message   Add polorobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
seňorita Lamparez
Stálý Člen

Karma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% PěstitelskáKarma uživatele seňorita Lamparez - 62% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 134 

Příspěvek č. 26

Ano. Ostatně jakákoli jiná věc na tomto světě,ale asi žádná jiná věc neovlivnila můj náhled na svět jako tahle rostlika. Dala mi spoustu věcí od príma večírků přes radost z pěstování až k častému přemýšleni "co jsem to jen chtěla?". Nevím jestli jsem se stala lepší, protože asi se na svou osobu nedokážu podívat natolik objektivně, jak mě možná vidí lidi "z venku", ale určitě mi dala to že se SNAŽÍM být dobrá a pokud by to ta rostlinka dokázala i s jinými lidmi tak si myslím že by mohla sehrát velkou roli v "osvobození světa od mnoha nešvarů". Bohužel, jako všechno i tato rostlinka ovlivní každého jedince trošku jinak, takže u někoho mohou převládnout negativní dopady a tím pádem nemůžem nutit ostatní k jejímu požívání. Pokud ovšem budeme informovat (co nejvíce lidí ze svého okolí), jak tato bylina působí na nás, mohou třeba dobrovolně zkusit a třeba na tu Naši věc změní názor (viz moje máma) a věci se začnou hýbat kýženým směrem.

Old Post 23-04-2001 v 18:36 PM
seňorita Lamparez je offline   Profil uživatele seňorita Lamparez   Find more posts by seňorita Lamparez   Foto galerie člena seňorita Lamparez   Click here to Send seňorita Lamparez a Private Message   Add seňorita Lamparez to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zachaliaš
Stálý Člen

Karma uživatele Zachaliaš - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 68 

Obecné Příspěvek č. 27

No já si myslím že kdyby se tu víc hulilo a mnělo to tady nějákou tradyci lidi by se nezabývali samíma píčovinama.Lidi by byli v poho nehádali se,nezabíjeli se kvůli blbosti ap.Já nehulím moc dlouho ale za tu dob mně to změnilo dost a myslím že k lepšímu:-)))))))

Zachaliáš

Old Post 29-04-2001 v 07:14 AM
Zachaliaš je offline   Profil uživatele Zachaliaš   Find more posts by Zachaliaš   Foto galerie člena Zachaliaš     Add Zachaliaš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Monkeylover
Nový Člen

Karma uživatele Monkeylover - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 10 

Příspěvek č. 28

Od té doby co hulím je pro mě alkohol jenom jako takové zajímavé zpestření - například ve škole když je opravdu nudný den nebo když fakt není hulivo.Ve srovnání s alkoholem který člověku akorát zkurví myšlení a vnímání je ganja úplně jiná. Prostě mě nevypne. Aspoň ne tak jako alkohol. Díky ní myslím jinak a zajímám se taky o jiné věci, taky díky ostatním hulícím lidem které bych normálně nepoznal. GANJA RULEZ

Monkeylover

Old Post 27-05-2001 v 20:58 PM
Monkeylover je offline   Profil uživatele Monkeylover   Find more posts by Monkeylover   Foto galerie člena Monkeylover   Click here to Send Monkeylover a Private Message   Add Monkeylover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Monkeylover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
phmh
Stálý Člen

Karma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% PěstitelskáKarma uživatele phmh - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 301 

Obecné Příspěvek č. 29

škoda,že si lidi ještě v téhle době nechávají vymývat mozky alkoholem,lidi chlastají protože chtějí zapomenout,a na všechno serou a tak to tady tak vypadá,nechávají za sebe rozhodovat jiný a nedělají nic z vlastní vůle ,ale někteří a je jich tady fakt hodně dělají jejich život pro peníze,taková hloupost

!!! jak funguje svět! http://www.volny.cz/l_kopecky/ tak tady o tom nepíšou v novinách
to se dějou věci -tak to vypadá,že se už lidi dávajídohromady tak to tady s tím konopím třeba můžeme změnit dohromady a třeba ta naše planeta shoří(díky zastavení těžby dřeva třeba a jiných "užitečných" zdrojů)až o několik desítek miliard let později a nebude to qůli naší součastnosti
herbsman de la vega phmh45@centrum.cz

Old Post 27-05-2001 v 21:26 PM
phmh je offline   Profil uživatele phmh   Find more posts by phmh   Foto galerie člena phmh   Click here to Send phmh a Private Message   Add phmh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele phmh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reefer
Stálý Člen

Karma uživatele reefer - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 30

Jo asi zmenilo, ale zacla jsem hulit na zacatku puberty, tak nemuzu rict kolik. Ale, vim ze to cloveka zmeni, kdyz vim, ze behem kratkou dobu co cloveka poznam, tak je vetsinou poznat zda ten clovek huli nebo ne. Neco tam je, ale nevim co to je

Old Post 03-06-2001 v 17:37 PM
reefer je offline   Profil uživatele reefer   Find more posts by reefer   Foto galerie člena reefer   Click here to Send reefer a Private Message   Add reefer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubuman
Nový Člen

Karma uživatele bubuman - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 31

Predstavte si pivni nebo fernetovy server a jaky sracky by tam z lidi padaly, to co ste napsali nahore nade mnou je proste parada a meli by si to precist nasi zakonodarci, ktery stale melou tu svou. Trava me a moji zene, mym pratelum dava spoustu veci, smich, lepsi sex, empatii, lasku k obycejnym vecem, neskutecne chutove zazitky a casto mi ukazuje spoustu krasnych veci, kterych si normalne nevsimnete, je to kytka kterou mam jako svyho nejblizsiho spojence a pritele, vim ze mi casto napovi a ukaze ve vecech ne prilis pruhlednych. Verim inteligenci rostlin a muzu se na ni spolehnout, protoze castecne ziju v Amsterodamu a je tu legalne k mani spousty rostlin, ktere nam rikaji '' svet je zazrak vole, tak na nej pozorne cum a miluj ho"a ganja je na prednim miste. Trava me urcite hodne ovlivnila a ovlivnuje, vzdy svou urodu prijimam jako dar a z toho prameni spousty zesilenych zazitku, za ktere ji vdecim a timto dekuji. Az to dopisu pujdu si hned koupit do svyho mistniho coffeshopu naky dobry huleni a budu si prat aby se u nas v Cechach konecne par vypitejch politiku probralo ze svy pivni demence a dekriminalizovalo moji nejoblibenejsi kytku.

bubuman

Old Post 08-06-2001 v 21:09 PM
bubuman je offline   Profil uživatele bubuman   Find more posts by bubuman   Foto galerie člena bubuman   Click here to Send bubuman a Private Message   Add bubuman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protoss
Nový Člen

Karma uživatele Protoss - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 1 

Dotaz kdo vi? Příspěvek č. 32

Rozhodně se mi pohled na svět změnil, ale narozdíl od snad všech zde si nemyslím, že k lepšímu.
Vždycky, už asi od 7 let jsem přemýšlel o smrti a o smyslu života a když jsem byl na tripu
a pod vlivem ganji či skunku, tak jsem si buď uvědomoval, že lidi, kteří se mnou hulí se
nesnaží nic poznat, že chtějí jenom hulit, maximálně o něčem pofidérním si povídat a že
spousta lidí se bojí vyjadřovat své city a poznávat něco nového, raději nic nedělají.
Když jsem byl na tripu, uvědomil jsem si, že jsem nic, že jsem jenom bod mezi měnícími se
realitami. Absolutně bezvýznamné nic a kdybych tenhle život neprožil, nic by se nezměnilo.
Hledám, ale pořád nenacházím smysl tohodle života. Na jednu stranu bych řekl, že mi tráva
ukázala věci, kterých jsem si předtím nevšiml, ale nevím, jestli jsem tyhle věci měl vůbec
kdy poznat. Možná ale, že se za pomocí THC a jiných, že se mi podaří dostat do jiné sféry
bytí, že se mi podaří poznat svou podstatu a konečně poznat ten svůj smysl života.
Tráva podle mě, stejně jako třeba trip, zintenzivňuje to, co máme v sobě, jak už tady říkal PODziM.
Pokud má ale někdo v sobě nenávist, tak se z něj nestane lepší člověk jenom tím, že bude hulit,
podle mě...

Old Post 13-06-2001 v 23:00 PM
Protoss je offline   Profil uživatele Protoss   Find more posts by Protoss   Foto galerie člena Protoss   Click here to Send Protoss a Private Message   Add Protoss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8617740 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív