Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Dá se něco vypěstit pod 70W sodíkem Son-t?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Butch
Stálý Člen

Karma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% PěstitelskáKarma uživatele Butch - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 258 

Palec nahoru Příspěvek č. 17

10g no nevim to to teda musí bejt Brutálně slisované, já bych řek tak do 3g a to je to tam hodně narvané.

BUTCH
Základní tipy pro začátečníky
BUTCHOVA pěstírna

Old Post 12-03-2001 v 20:25 PM
Butch je offline   Profil uživatele Butch   Find more posts by Butch   Foto galerie člena Butch   Click here to Send Butch a Private Message   Add Butch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hop
Stálý Člen

Karma uživatele hop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 18

Koblihostrom:Takže tak mezi váma 5gramu..na kolika rostlinách těch 5gramu ?Jak tam máš ty 2 -70watovky?

hop

Old Post 12-03-2001 v 20:42 PM
hop je offline   Profil uživatele hop   Find more posts by hop   Foto galerie člena hop   Click here to Send hop a Private Message   Add hop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Příspěvek č. 19

2x70W=140W
To je docela dost svetla na 5g.

Old Post 12-03-2001 v 20:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coach
Stálý Člen

Karma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% PěstitelskáKarma uživatele coach - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 108 

Obecné Příspěvek č. 20

Ja jsem ted rozjel pod jednou 70W Son T Plus ve skrince 50x50x150 dve kyticky ze seminek. pak to prijde do bubleru. Mam ale trochu pocit, ze mi to moc tahne za tim svetlem. Ventos mam dost silnej, jede celou dobu se svetlem a vybojku jsem mel zavesenou tak 10cm na kytickou. Dneska jsem to skusil dat vejs asi 20cm. Jestli to treba netahlo za teplem. Mam to jen v objimce zavesene svisle dolu. Nevite v cem je chyba?
Coach

Old Post 13-03-2001 v 08:10 AM
coach je offline   Profil uživatele coach   Find more posts by coach   Foto galerie člena coach   Click here to Send coach a Private Message   Add coach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
COBBA
Stálý Člen

Karma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 21

No ,jak tak na to ted koukam ,tak sem to fakt s tema deseti gramama prehnal ,ale rekl bych ,ze je to vic nez tri gramy ,tak tech pet.
To Coach : Chyba je v tom ,ze to mas v objimce a zaveseny svisle dolu ,protoze ta sodikovka svity hlavne do stran a ne vrchni casti vybojky(kdyz vysi dolu tak tou spodni ,proste tou naproti zavitu) ,Musis tam tu sodikovku dat horizontalne a udelat naky stinitko ,treba z nakyho lestenyho plechu ,nebo staci i plech polepenej vyhlazenym alobalem

Old Post 13-03-2001 v 19:19 PM
COBBA je offline   Profil uživatele COBBA   Find more posts by COBBA   Foto galerie člena COBBA   Click here to Send COBBA a Private Message   Add COBBA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Palec dolů Proč pět gramů Příspěvek č. 22

Nějak jsem začínal,a svítit jsem začal na kytičky ůsporkama.Nevěděl jsem kolik světla,tak to zkončilo na12/12.no prostě začátkyno.Zato už se do toho dostávám kytičky byly dvě,a jsou ještě v růstu takže počítám že hulení bude o něco více.Taky se chystám na bubler 2x70w 4 kytičky,musím prostudovati podrobnosti a hurá.Hmmmmmm jo začátky,hula bylo málo i proto,že do pěstírny se mi nastěhovaly svilušky,mušky ošklivé boj byl krutý,ale zvítězil jsem.Tak pro ty co sadí pod 70w bych měl pár radiček.1Dusík /to potom až jsem přidal CO2 začaly růst pořádně/ 2.Kristalon start/taky pomohlo,používal jsem hnojivo OBM a Substral a jsou to sračky,kristalon je v klidu/Jo a odruda tak to byl takový dost dobrý místní model,teď mám semena 4 kusy Durban Poison,a Možná budu pořizovati Beladonnu,rád bych věděl jestli ji někdo kouří,jaký jsou z toho stavy.já raději pozitivní modely,a kámoš říkal že Beladonna je skvělá

[Edited by Koblihostrom on 14-03-2001 at 09:54 PM]

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 14-03-2001 v 20:46 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Chemie Příspěvek č. 23

Ja sem koupil OBM nedavno a hodlam ho pouzit na kvet. Pro rust nic moc ma jen 1,4%N, ale zato 10%P. Myslim, ze na kveteni to bude pohoda. Nevim jestli dyz kytka dostava moc dusiku tak jestli se nevytahuje moc do vejsky /podle me by se to s dusikem nemelo moc prehanet, ale na rust urcite trochu pridat/

Old Post 14-03-2001 v 20:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Po dusíku teprve začne růst Příspěvek č. 24

Já jsem dal do skříňky dusík a z 0,5cm za den to začalo krásně růst 2-5 cm za den a rozhodně se kytičky nenatahují,zpíše košatí a jsou pěkně zelené a zdravé/nová várka Durban poison po měsíci 31cm/ A na OBM bych moc nezpoléhal,je dobré hnojivo na Outdoor,ale na Indoor jsem ho používal dva týdny kytičky žloutly a vypadaly bídně,Použij raději kristalon start to je pohodička hnojivo pro růst,pro květ plod a květ

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 14-03-2001 v 21:01 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balu
Stálý Člen

Karma uživatele Balu - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 25

Nevim stim OBM znam holandany htary toho vozej do holanska mraky a libujou si jak je to skveli.

Old Post 15-03-2001 v 07:43 AM
Balu je offline   Profil uživatele Balu   Find more posts by Balu   Foto galerie člena Balu   Click here to Send Balu a Private Message   Add Balu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Balu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hop
Stálý Člen

Karma uživatele hop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 26

Múžu to hnojit normálníma kuřincema?

hop

Old Post 15-03-2001 v 13:30 PM
hop je offline   Profil uživatele hop   Find more posts by hop   Foto galerie člena hop   Click here to Send hop a Private Message   Add hop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 27

Začínejte nová témata! Bavíte se o 70W sodíkovce, nebo o kuřincích? Předem dík.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 15-03-2001 v 18:34 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hop
Stálý Člen

Karma uživatele hop - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 54 

Příspěvek č. 28

Napište lidi co ste pěstovaly a sklidily pod 70 w sodíkem..kolik kytek za jak dlouho a kolik z toho bylo gramu?
díky

hop

Old Post 15-03-2001 v 19:58 PM
hop je offline   Profil uživatele hop   Find more posts by hop   Foto galerie člena hop   Click here to Send hop a Private Message   Add hop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
COBBA
Stálý Člen

Karma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 122 

Dusik Příspěvek č. 29

Jestli si dal koblihostorme do skrine dusik ,tak by me zajimalo co tam pestujes )

Old Post 16-03-2001 v 20:48 PM
COBBA je offline   Profil uživatele COBBA   Find more posts by COBBA   Foto galerie člena COBBA   Click here to Send COBBA a Private Message   Add COBBA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Teď už to vychytám Příspěvek č. 30

Já pro začátek nechtěl pěstovat nějaké kupované semena abych to nepodělal,tak zasel jsem místní model.Teď ve druhé skříni pěstuji Durban Poison ,a dusík se kytičkám asi líbí rostou tak 4 cm za den a to pod 250w HPS.Chtěl jsem zasít Beladonnu ale bohužel na zakoupení semen už nezbyly prachy.Jo po měsíci jsou kytičky vysoké kolem 50 cm,to jde né

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 18-03-2001 v 20:34 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OněgiN
Nový Člen

Karma uživatele OněgiN - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 6 

Nápad 70W? = ztráta času Příspěvek č. 31

Myslím si, že pěstovat pod 70W sodíkem je naprostá, ale naprostá ztráta času. Měl jsem možnost vidět a sledovat pěstírny s výkonem ...

100W, 250W, 100 + 250 = shit
400W ( moje ) = okaj
800W = cooL

... a povím vám, ani kombinace 100W + 250W výbojka není nic o čem by se dalo rozumě mluvit.
... asi jsem rozmazlenej grower, ale do pěstování s výbojkou do 400W bych se nepustil ... co bych z toho měl? Z několika několikacentimetrovejch prcků? a jestliže mash ty pocit, že to "stojí za to", pak je to to nejdůležitější (zapálení pro věc) ! ... hodně štěstí při growingu

OněgiN

Old Post 20-03-2001 v 08:16 AM
OněgiN je offline   Profil uživatele OněgiN   Find more posts by OněgiN   Foto galerie člena OněgiN   Click here to Send OněgiN a Private Message   Add OněgiN to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OněgiN! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Palec dolů tak to joo... Příspěvek č. 32

To je hezký. Tohle bych rád říkal taky. Moch bys mi okrajově říct, kde bereš prachy na elektriku? Jednorázovej poplatek za vybavení bych do toho dal taky, ale elektrika je drahá fakt moc.

Old Post 20-03-2001 v 19:18 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0965130 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív