Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W 8 kytek: 2xWhite Widow, 2xIce, 2xPeacemaker, 1x Blueberry a Bubble Gum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17




18.5.2007 celkové pohledy

Old Post 23-05-2007 v 12:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18



No a poslední fota jsou ze 20.5.2007... První je celkový pohled, druhý Vdovy

Old Post 23-05-2007 v 12:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lagutoda
Stálý Člen

Karma uživatele Lagutoda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lagutoda - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od littl_grouwr
Fotky z 2.4.2007



Zhruba od to 25., 26.3. dotávaly kytky 22 hodin, dokonce na tejden (omylem ) 24 hodin světla, takže valily jak šílený.


a proc si to delal tech 22 hodin ( 24 ) ? nebal ses ze to treba zhermuje bo tak neco ?preci jen to je pro ne asi docela stres mit noc pouze 2 hodiny, a v horsim pripade 0 hodin ? bal bych se , ale jak je videt, je vsechno fpohode

Joint v každém věku !!! Legalize marihuana ! Hip- Hop and Foosball 4ever
1. pokus o vypěstování marihuany - 125w envirolite RED (shiva + NN sk) --> Hermouš *** 1. Pokus o vypěstování Ganji 2007--> Mauwi wauwi*Shiva*Double Gum*California Orange bud*Papaya--> samci z řezů od Hulítka

Old Post 23-05-2007 v 15:19 PM
Lagutoda je offline   Profil uživatele Lagutoda   Find more posts by Lagutoda   Foto galerie člena Lagutoda   Click here to Send Lagutoda a Private Message   Add Lagutoda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

To ani ne, hermafroditi se dělaj spíš když maj kytky málo světla, než že se budou tvořit z přebytku. O to bych se fakt nebál
Těch 22 hodin jsme jeli, aby ty kytky trochu povyskočily, abysme to stihli do konce června.
24 hodin tam bylo týden omylem, ale když to tak vezmu tak to ničemu nevadilo, akorát ještě poskočily takže to stihnem..
Ale příště bych dal max. těch 22 a to ještě třeba jen na týden..

Old Post 23-05-2007 v 22:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21






Zdar lidi, mám další fotky mých 400 wattových krásek....

Zde je stav kytiček z 23.5.:

První dvě fotky jsou pohled do skříně,

pak je Bílá Vdova,


Ice,


Blueberry

Naposledy upravil 02-06-2007 v 13:21 PM

Old Post 02-06-2007 v 13:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22










1.6.2007 - úplněk

Nejnovější informace o stavu kytek!

Začínej už se pěkně vybarvovat a palice konečně prorůstaj' skrz.

Minulý týden jsem na kytkách objevil svilušky, než jsem sehnal postřik, tak zamořily 80% skříně. Postřik jsem proved v pondělí, úterý a středu a už v úterý bylo po sviluškách...

Pořadí fotek je:

1-moje zahrádka...
2-Bubble Gum
3-Blueberry
4-Bílá Vdova
5-Bílá Vdova druhá rostlina
6-větší Ice
7-menší Ice
8-Peacemaker
9-Peacemaker druhá rostlina

Omlouvám se za nic moc kvalitu fotek...

Old Post 02-06-2007 v 13:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Chyba v programu: Finalem hnojím jenom Bubble Gum, protože už dost dozrál a ode dneška mu dávám tak max. 5-7 dní.... ostatní pořád nabíraj na objemu ale blizny maj' stále čerstvě bílé...

Old Post 08-06-2007 v 14:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Jinak včera jsem byl na suprovým festiválku Cultural Reggae Vibez v Hořicích protože bydlím tam kousek a kouřil jsem tam jednu ze dvou palic Bubble Gumu, které jsme witekindem sklidili na ochutnání ...

Můžu říct že pokouřeníčko to teda bylo moc dobrý... palička byla po usušení stříbrno-světle-zelená a chutnalo to tak zvláštně, ale žvýkačky v tom cítit byly (loni jsem vypěstoval outdoor noname od kámoše, ale kytky voněly po skunku, a jedna z nich když vykvetla, tak voněla krutě jako žvejky )

High - i když už byl pokročilejší večer, tak účinky byly krásně čistý, povznášející - a až dozraje tak bude sakra silnej, hehe

Old Post 09-06-2007 v 11:23 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witekind
Nový Člen

Karma uživatele witekind - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 25

nazdarek Littl_grouwr tak to sem rád že ti chutnal pouze když to byl zaštipek,protože se máš na co tešit až dozraje!:-))a jak se ti libilo na festiválkku?mazec?asi je tam hodne špeků co? ja dneska nakonec nedojedu,mám nejakou povinost sere me to ale nedá se nic delat kámo...mej se a pozdravuj čest

witekind

Old Post 09-06-2007 v 11:39 AM
witekind je offline   Profil uživatele witekind   Find more posts by witekind   Foto galerie člena witekind   Click here to Send witekind a Private Message   Add witekind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Díky všem za K+ k tomuhle dreadu, a těšte se na nový oftečky... zítra snad už budou, pokud najdu foťák, hehe...

Old Post 18-06-2007 v 21:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Tak už je to tady !!! Příspěvek č. 27







NOVÝ FOTKY

Už sme za polovinou sklizně
Data sklizně -
11.6. - Bubble Gum
15.6. - pět čúr
17.6. - všechny kytky krom Blueberry - toto všechno byly hlavní sklizně, protože jak můžete vidět na dalších fotkách, spodní paličky jsou nezralý a bylo by škoda je nenechat dojet..

Tahle sada fotek je z 15.6.:
První fotka - takhle vypadaj Bílý Vdovy



Opět Bílá Vdova













Peacemaker











Ice (ten menší)


















Ice (ten samej )















no a na závěr Blueberry... :

Old Post 29-06-2007 v 10:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

FOTKY ZE SKLIZNĚ: :))))))) Příspěvek č. 28








Taggže tohle jsou fota z hlavního sklízecího dne D, a to 17.června
Bohužel nemám váhu ani dobrej odhad, takže nemůžu říct, kolik byl výnos, ale zkuste to odhadnout, napište, budu jenom rád
Rozhodně výnos sojí za to


První fotka - ICE BERG hihi

















taky ICE
















PEACEMAKER









taky PEACE (vám všem hy !!)







A následujou fotky Blueberry, kterou jsem ještě nechával pár dní nato dozrávat...

Naposledy upravil 29-06-2007 v 11:16 AM

Old Post 29-06-2007 v 11:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

díky, ESO sám sem zvědavej....někdo mi zas řikal že je silná, tak se nechám překvapit, už se suší ve skříni...

ALE JEŠTĚ, jenom aby jste věděli, jaký jsou lidi SVINĚ!!!:
Kámošovi štípli přímo z auta (zapomněl zamknout..) to jeho půlku z hlavní sklizně, přímo za bílýho dne.. Všichni vědí kdo to byl, takový dva zmrdi, a taky nás dva všichni spolužáci nechali na holičkách, když šlo o to, najít ho a vymlátit to z něj... Mě to sere stejně jako jeho, když jsem se o to staral tak je to dost srdeční záležitost a tohle mě fakt NASRALO jak někdo může udělat něco takovýho. Teď už je to v prdeli, hulení se mezi těma smažkama rozpustí jak máslo... nezbýváá než doufat že mu aspoň někde rozbijem hubu se známýma, co jsou odsud. Ach jo... SMRT KOSIČŮM a ČÓRKÁM!!!!

Old Post 29-06-2007 v 11:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 30

pic!
vypada to velice pekne salamy urostly,palice kompaktni.........
jen me tu chybi detailni fota palic podival bych se bliz
K+ letiii...................mlask

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 29-06-2007 v 11:38 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

dík palice jsou krásně tvrdý, hi BOHUŽEL omlouvám se, že nedělám makro fotky, ALE spadl mi foťáček na zem a moc si nedává zaostřování což je mrtě škoda! za chvíli poputuje do opravy...

Old Post 29-06-2007 v 12:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32


A TOHLE je moje půlka z hlavní sklizně
bohužel, kompletní foto není a ani nebude, protože se to sklízí postupně a postupně taky hulí..

TAKŽE pokud by chtěl někdo znát celkovej výnos, tak tohle množství vynásobte 2x(kamoša půlka) a ještě asi 2x (bluberry a zbytek ve skříni..) a máte

Fota detailnější suchých palic připojím ..

Old Post 29-06-2007 v 12:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0382240 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív