Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » V kolika lidech nejraději hulíte?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
4HT4
Nový Člen

Karma uživatele 4HT4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 17

taky si myslim ze jde spise o to s kym nez s kolika, taky zalezi na situaci, modelu.. ale abych se nevyhybal otazce:-) :1-5 ve vetsine situaci..

Old Post 24-01-2007 v 13:55 PM
4HT4 je offline   Profil uživatele 4HT4   Find more posts by 4HT4   Foto galerie člena 4HT4   Click here to Send 4HT4 a Private Message   Add 4HT4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 18

tak 3 max 4 vic ne



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 24-01-2007 v 14:16 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
martyn1
Nový Člen

Karma uživatele martyn1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 19

nejlepe 2 a vice ale nejlepsi s pritelkyni

Old Post 24-01-2007 v 14:26 PM
martyn1 je offline   Profil uživatele martyn1   Find more posts by martyn1   Foto galerie člena martyn1   Click here to Send martyn1 a Private Message   Add martyn1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Jay-jay
hm..thread jak má být není to jedno?nebo máš chuť ještě založit Kolik lidí se na vás dívá,když balíte špeka? či Kolikero druhů slin je záhodno použít ke slepení ideálního brka?

Nevim voe o co ti jde?!jestli nemas co rict tak drz hubu a soupej nohama,na takovyhle keci neni nikdo zvedavej!!!Ale ja viiim potreboval sis nahonit dalsi prispevek ....jinak si nedokazu vysvetlit jak muzes takovou kokotinu vubec napsat.ser na to....



Jinak nejradsi cadim ve dvou ,max ve trech ale vic uz neni pro me idealni na kvalitni stavek.....olo

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 24-01-2007 v 14:32 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4HT4
Nový Člen

Karma uživatele 4HT4 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 21

nikdo te nenuti kourit v peti lidech jedoho brcala. vic lidi, vic smoutu, kazdej poslat jinak at je v tom taky trochu heges...:-)

Old Post 24-01-2007 v 14:56 PM
4HT4 je offline   Profil uživatele 4HT4   Find more posts by 4HT4   Foto galerie člena 4HT4   Click here to Send 4HT4 a Private Message   Add 4HT4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kellogg
Stálý Člen

Karma uživatele Kellogg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 22

nejradsi hulim ve vice nez dvou lidech, ale zase ne moc,to si se vsema nepokecas atd.max treba 5-8,i kdyz mam rad koureni i osamote;-)

Slunko je mocné....

Old Post 24-01-2007 v 16:29 PM
Kellogg je offline   Profil uživatele Kellogg   Find more posts by Kellogg   Foto galerie člena Kellogg   Click here to Send Kellogg a Private Message   Add Kellogg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
'grass'
Stálý Člen

Karma uživatele 'grass' - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 23

nejlip se mi huli ve dvou nebo ve trech...ale zas cim vic lidi tim vetsi pravdopodobnost ze nekoho napadne nejaka picovina a vetsinou jsou lepsi hlasky :-)

PEACE

Old Post 24-01-2007 v 17:47 PM
'grass' je offline   Profil uživatele 'grass'   Find more posts by 'grass'   Foto galerie člena 'grass'   Click here to Send 'grass' a Private Message   Add 'grass' to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spsemi
Stálý Člen

Karma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 24

najradšej mám osobáčiky... ako asi mnohý z nás........

I am the one and only....

Hello Grower
Have a nice day

Old Post 24-01-2007 v 18:01 PM
Spsemi je offline   Profil uživatele Spsemi   Find more posts by Spsemi   Foto galerie člena Spsemi   Click here to Send Spsemi a Private Message   Add Spsemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spsemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chemik
Stálý Člen

Karma uživatele Chemik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 25

Jasné, víc hlav víc ví :-D. Spíše víc spálí, ale pokud se sejde dobrý kolektiv, třeba když se slezem nějak z ročníku z gymplu, tak čím víc tím líp. Ve dvou bývá občas nuda, ve třech se můžou dva zavykládat a třetí je mimo mísu a osobáček je už úplně o něčem jiném. Aspoň ti 4 a k tomu někdo kdo moc nehulí, bývá s něma prdel a třeba ženské (ty aspoň moc nezhulí).
Jojo, za chvílu máme ples gymplu, to je akce na hromadnou zhulovačku jak dělaná! Jestli to bude jak lolni, tak budem ožralí zvat profesory na brko.

Old Post 24-01-2007 v 23:15 PM
Chemik je offline   Profil uživatele Chemik   Find more posts by Chemik   Foto galerie člena Chemik   Click here to Send Chemik a Private Message   Add Chemik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Moje

Nevim voe o co ti jde?!jestli nemas co rict tak drz hubu a soupej nohama,na takovyhle keci neni nikdo zvedavej!!!Ale ja viiim potreboval sis nahonit dalsi prispevek ....jinak si nedokazu vysvetlit jak muzes takovou kokotinu vubec napsat.ser na to....



Jinak nejradsi cadim ve dvou ,max ve trech ale vic uz neni pro me idealni na kvalitni stavek.....olo


ty vole.honit příspěvky? hehe...měl bys vědět,že jsem si dobré dvě stovky příspěvků promazal,páč byly totálo o ničem.nepřišel jsem jsem honit příspěvky,ale poučit se a popř. pomoct někomu s pěstěním (u mě pouze out,ale aspoň tak) no a taky se trochu pochlubit výpěstky.přijde mi dost pičovina,že se tu řeší s kolika lidma kdo hulí.o tom se můžem bavit kdekoli přeci.navíc jsem to řekl s nadsázkou.kdo chce pochopí,ostatní můžou dělat co se jim zlíbí.jo a pokud jde o tvůj výpad vůči mě,tak

hipik:
díkes,aspon někdo to pochopil


cosa nostra

Old Post 25-01-2007 v 02:24 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 27

Já hulim rád sám,dobrá sradna je i sám se sebou-smát se sám sobě je šílený,ale hustý,jinak ta pravá prdel začíná od 2 lidí,jinak hulim max do 5 lidí,spíš jde o to s kým si zahulim,hodně lidí je se mnou určitou chvíli jen proto že u sebe něco mám,takže pokud hulit s více lidma,tak s těma nejlepšíma kámošema,nebo lidma který mě obklopujou celej život,takže my odpověd je-já-5lidí

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 25-01-2007 v 07:37 AM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spsemi
Stálý Člen

Karma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od MangoMan
....,hodně lidí je se mnou určitou chvíli jen proto že u sebe něco mám,.....


jj.. "
to nanestastie poznam... asi preto radsej osobacik....

Hello Grower
Have a nice day

Old Post 25-01-2007 v 09:07 AM
Spsemi je offline   Profil uživatele Spsemi   Find more posts by Spsemi   Foto galerie člena Spsemi   Click here to Send Spsemi a Private Message   Add Spsemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spsemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 29

Je me jedno v kolika lidech hulime, rad hulim s lidmi, co znam, pak mam rad, kdyz vsichni tahaji plynule a nespari to, a nesnasim lidi, ktery vedi, ze je vic lidi, co by si pohulili a tahaji a tlaci to do hlavy, jak nenazranci (tahaji z prudka na celou kapacitu plyc, sotva co se doslova napechuji kourem rychle vydechnou a tohle udelajii treba dvakrat, u tech samych lidi pozoruju jeste jednu vec, a to je to, ze si radi kupuji, ale pak nejsou videt, vyhuli si to sami) ja si jen zlehka natahnu, ochutnam a vydechnu a posilam

Aby si nekdo z vas nemyslel, ze to myslim na lidi, co si obcas zahuli sami, to ne, myslim tim lidi z vlastni zkusenosti, jde o to, pokud mate a oni ne, radi se nahuli, pak si kupuji, ale nenahuli vas a skudly, pak se tamhle zeptam, nemas na speka, on rekne nemam, a pak zjistim od nekoho jinyho, ze kupoval pytel, to me mrzi a sere, kdyz to udela treba nejaky kamos

Naposledy upravil Celller 25-01-2007 v 09:16 AM

Old Post 25-01-2007 v 09:10 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slavka
Nový Člen

Karma uživatele Slavka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 30

Ja najradšej hulim buď sama, alebo s priatelom alebo potom v partii najmenej 5 ludí. Nerada hulim vo dvojici s niekým iným okrem mojho priatela, lebo vtedy mám také divné stavy, alebo s niekým, koho nepoznám. Najradšej buď sama alebo s velkou skupinou ludí.

Old Post 25-01-2007 v 10:21 AM
Slavka je offline   Profil uživatele Slavka   Find more posts by Slavka   Foto galerie člena Slavka   Click here to Send Slavka a Private Message   Add Slavka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 31

Celler:vo tom čéče mluvim,to je vono

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 25-01-2007 v 10:46 AM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirico
Stálý Člen

Karma uživatele mirico - 49% PěstitelskáKarma uživatele mirico - 49% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 32

caves .. ja mam najradcej asi ked , sme stria 4 vcera v aute na opustenom tmavom aute sme haluzili a bolo peckovo a keby tam bol ten piaty tak by mi us liezol na nerva ... pre mna ideal 4 no stalos a mi ze s kamosom sme pukli a boli sme pri ohni v dedine sami dvaja a bolo nam dobre a zaujimave bolo to ze sme palili ohen na neobviklom mieste a k tomu pod neonom niekto tam mal akciu a mi zme us len dokurovali a boli sami dvaja mesiac svietil a bol spln a tas kombinacia ..vychodili sme taku peknu cesticku akolo ohniska najlepsie bolo ked sme najsli staru kadibudku a po castiach sme ju palili .. a ked prisiel majitej podniku pri ktorom sme to palili tak sa pital ze co robime a mi ze us sme davno neopekali si urcite myslel ze nam jebe(dvaja blazni ktrori pri podniku bare palia hajzellol) takze môj oblubeny pocet 2 alebo 4 viac us nie nedokazal by som sa venovat alebo pocuvat viacerich..

Old Post 25-01-2007 v 11:28 AM
mirico je offline   Profil uživatele mirico   Find more posts by mirico   Foto galerie člena mirico   Click here to Send mirico a Private Message   Add mirico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-02-2024 - Z čeho nejraději hulíte? - 250 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9681160 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív