Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W plagron BIO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 17

bossfic: držím Ti palce ;-)

Dneska to už je 56. den květu, zítra sekám tak sem hodím fota ze sklizně

Old Post 22-02-2007 v 14:22 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mto1
Stálý Člen

Karma uživatele mto1 - 50% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 18

taky mam ob, chocholky zatim moc nemam sem na 4.tydnu kvetu...
mas to moc pekny, tesim se na dalsi fota ze sklizne a pak na smokereporty :-)

Old Post 22-02-2007 v 14:26 PM
mto1 je offline   Profil uživatele mto1   Find more posts by mto1   Foto galerie člena mto1   Click here to Send mto1 a Private Message   Add mto1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 19

smokereporty určo budou, hlavně chcu odlišit účinky OB od SM.... jinak bílé chloupky na mikofonkách zhnědly... a zítra jdou pod nůž,, ještě to netuší

Old Post 22-02-2007 v 22:45 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 20










Takže mám tu fotky ze sklizně
S prvním growem jsem nadmíru spokojený, palice jsou klobásních rozměrů =) na příští grow to chce větší plochu, o pár kytek navíc a víc místa pro kořeny pak ještě dohodím fota usušených kytek...

Naposledy upravil smoke4ever 23-02-2007 v 22:10 PM

Old Post 23-02-2007 v 20:13 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 21

Ufff.. tak sklizíno, usušíno.... bylo toho + - 150 géček excelentního pokouřeníčka na 400W nic moc, ale celkově jsem nadmíru spokojený

Old Post 09-03-2007 v 15:30 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke4ever
Stálý Člen

Karma uživatele smoke4ever - 87% PěstitelskáKarma uživatele smoke4ever - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 22

Ještě si dovolím přidat finální zhodnocení kuřiva.

Santa Maria- model od kterého můžeš čekat všechno, dokáže tě příjmně nabudit ale když se to přežene tak spolehlivě uzemní . Překvapila mě tvrdost a hutnost palic, lepivost a nádherná vůně

Orange bud-pro mě jednoznačně zkalmání, ač v objemu má o něco navrch ale má více lístků a palice ztrácí na kompaktnosti. Vůně se ani zdaleka nevyrovnala Santě. Účinek podobný jak santa leč je třeba vypálit více

Celkově : Santa to Oranžádě natřela i když na fotkách vypadá možná líp. Santiny palice byly na omak pěkně těžké, to se projevilo taky na potenci Momentálně už je v běhu chronic ( viz můj podpis )

Old Post 16-04-2007 v 16:01 PM
smoke4ever je offline   Profil uživatele smoke4ever   Find more posts by smoke4ever   Foto galerie člena smoke4ever   Click here to Send smoke4ever a Private Message   Add smoke4ever to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-05-2010 - 400w hps sylvania - 138 odpovědí
06-05-2009 - 400w Bio - 28 odpovědí
30-07-2008 - 400W chronic - 121 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4075250 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív