Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2nd gR0w JACK HERER 6ooW GIB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 17

podepsal bych se pod predchozi prispevek.. zkus zmerit ph, zalivku udrzovat na zminenych hodnotach a POKUD je to ph tak zmena na kytkach bude vicemene okamzita.

Old Post 30-11-2006 v 17:16 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 18

tak co ?

Old Post 26-12-2006 v 11:07 AM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 19

Zdravim,tak kytí se celkově posrali
Rostlo to strašně pomalu v květu,bylo to celý na howno,protože jsem to měl v takoym sklepě pod zemí kde byla šílená vlhkost,musel jsem zalejvat jednou tejdně,protože hlína byla furt mokrá a nacucaná kůli tý vlhkosti,kytí měli neustále mokrý listy,a prostě celý se to zjebalo! Nakonec z toho bylo cca 50g ale maximálně skvělýho matroše,šíleně osypaný malý paličky,tvrdý jako šutry.. Tak aspoň něco,ale pokus ve sklepě už dělat nehodlám

Tak jsem se nasral a rozhodnul jsem se konečně postavit pořádnej growroom! Koupil jsem novou výbojku Nurturelite super HPS 600w,chci jí vyzkoušet jaká je,zařídil jsem trochu lepší vzduchotechniku a to nejdůležitější,z vyselektovaný matky ze semínka mám 15 krásnejch narostlejch řízků,který maj nyní výšku cca 40cm a vegetěj si pod 400w Philips Hpi-T master plus... Za nedlouho půjdou pod 600w Nurturelite,tak pak dodám fotky novýho growroomu a založim new thread...
Ted už je kvalitní genetika tak doufám že se to nevysere!
Peace growerss....

Old Post 30-12-2006 v 14:29 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-06-2016 - 600w jack herrer / kokos / jidb - 50 odpovědí
14-04-2010 - Jack Herer 600w - 60 odpovědí
09-11-2009 - 400W Jack Herer - 100 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1137550 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív