Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Hi-tech grow boxy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
czechglock
Stálý Člen

Karma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% PěstitelskáKarma uživatele czechglock - 13% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 17

mno nedá mi to nenapsat co jsem viděl ve vertikálních systémech. Vzdálenost lamp je opravdu neřešitelnej problém, ale kdo si myslí, že mu bude vertikál šlapat jako klasika, když k tomu bude tak přistupovat, je vedle jak ta jedle. Použití lamp nižší vatáže při rozjezdu je nutnost, ale zas je po problému a co se týče přemokřování spodní části to je jiná věc, bohužel ani sto litrů za systém vám nezaručí, že bude šlapat jak hodinky. Taky jsou lidi který jeli vertikál poprvé a bez problémů. Je to na delší povídání, ale vzhledem k rozšířenosti vertikálů u nás, asi ne na místě.

Old Post 24-02-2008 v 22:57 PM
czechglock je offline   Profil uživatele czechglock   Find more posts by czechglock   Foto galerie člena czechglock   Click here to Send czechglock a Private Message   Add czechglock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
niemand007
Stálý Člen

Karma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% PěstitelskáKarma uživatele niemand007 - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od czechglock
...Je to na delší povídání, ale vzhledem k rozšířenosti vertikálů u nás, asi ne na místě.


Já mám čas i náladu. Zasluž se o rozšíření vertikálů u nás. Já o něm uvažuju a proto mě zajímá co nejvíc zkušeností-postřehů. Byl bych ti velmi vděčen.

Ani jeden z výše uvedených problémů mi nepřijde neřešitelný(zatím pouze teoreticky). vzdálenost od lampy bych řešil tím,že bych ji nezavěsil doprostřed válce ale na stranu. (vyosení by šlo regulovat stejným principem jako u stavitelných zavíračů dveří-podle výšky rostlin) Fungovalo by to za předpokladu, že by se válec otáčel stejně jako u OMEGY akorát vertikáně (!!!). Pokud by to bylo technicky náročné kvůli zavlažovacímu systému (což by možná šlo eliminovat tím,že by se napoštělo a vypouštělo v jedné dané fázi rotace), pak by šlo pohybovat lampami za pomocí ozubeného kola a vačkové hřídele. Co se týká sucha nahoře a přílišné vlhkosti dole, pak to by šlo vyřešit dvěma samostatnými napoštěcími a vypouštěcími okruhy (a to i za použití jednoho čerpadla!). Rozdíly v tlaku by šlo vyřešit umístněním čerpadla nahoru a nebo synchronizací napouštění s rotací - čili pokud by rotace proběhla jednou za hodinu, pak by napouštění probíhalo 2x jednou horní část a za půl hodiny spodní, popřípadně by to šlo rozdělit i na víc fází aby to bylo rovnoměrnější....

jsem hroznej zmrd a chci bejt nejlepší kámoš tvýho nejlepšího kámoše. ale tebe nemám rád, ty blbečku
mamkárna002
3xNebula,400W,bubler10L
metr čtvereční
táta tě zabije!
jak jsem se na to vysral a přešel na drip
Thread no.040125

Naposledy upravil niemand007 09-03-2008 v 10:18 AM

Old Post 09-03-2008 v 09:19 AM
niemand007 je offline   Profil uživatele niemand007   Find more posts by niemand007   Foto galerie člena niemand007   Click here to Send niemand007 a Private Message   Add niemand007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-07-2007 - WhiTe LED grow BOX - 176 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1569580 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív