Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ztracite/nachazite brka?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
lameee
Nový Člen

Karma uživatele lameee - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 17

Za poslednich par tejdnu sem ztratil celkem asi 4 pytle, vzdycky me to pekne nasralo, protoze sme s kamosema nemel nic na vecer atd. Zajimavy na tom je, ze vzdycky kdyz se mi neco ztratilo, tak to bylo v patek. Takhle se mi to stalo asi 3 patky po sobe, ted uz si na to davam pozor

Old Post 06-11-2006 v 15:52 PM
lameee je offline   Profil uživatele lameee   Find more posts by lameee   Foto galerie člena lameee   Click here to Send lameee a Private Message   Add lameee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 18

hoj strácim hodně ku nacházim nic, blbej pomněr co? jednou kdiž jsem byl jestě malí fakan to sem vlastně furt tak sem stratil dva gramy a našel je fotr taky špatná kombinace. Mám na to prostě pech.

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 07-11-2006 v 18:46 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 19

Tak mne sa stala skutecne kuriozna vec. Raz tak sedime v hospodke s kamosmi a ze co budeme robit. Rozhodli sme sa, ze spravime nieco blaznive a tak sme sa vybrali na afte do Brna na prechadzku
1.5 hodiny ubehlo ako voda a ked sme tam dorazili, kamos hovori "Mam tu kamosa - indooristu, ma squely skunk.Pome ho navstivit"
Po nejakom case, to uz DOST nafajceny a vecer sa pohybujeme nejakym brnenskym parkom a v tom vidime unknown cloveka utekajuceho asi 15 m. od nas a mavajuceho rukami .... njn.... Brno
K veci, kamosov-kamos nas kazdeho vybavil balickom trafky a tak sme stastni jeli domov. V nasom meste sme este zadelili s dalsimi kamosmi a ked som siel domov, chytlo ma take psycho, ze som si schoval ten balicek do rukavu od svetra a asi za 5 minut som nato zabudol
Samozrejme ked som bol doma a vyzliekal sa, hladajuc svoj balik po kapsach nahle zistujem, ze som ho musel niekde STRATIT. Druhy den som ho nahodou nasiel ked som si skladal sveter a cely stastny som ho ulozil na bezpecne miesto do skrytej kapsy v kapse od nohavic. Na obed som siel von s kamosom zahulit a ked prislo na vec, zistujem ze balicek v kapse NEMAM a uz som ho ani nenasiel! A tak to aj skoncilo vazeni , doteraz tomu nechapem. Nestava sa mi, ze by som nieco stratil a este k tomu tak kvalitne hulo...no musel to byt osud

Old Post 07-11-2006 v 19:03 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 20

jednou v životě jsem našel saklík kde bylo tak akorát na brko... nebylo by to nic až zas tak neobvyklého, kdybych ho nenašel kousek od vlastních kytek nad tou roklí je celkem pěkná vyhlídka, někdo si tam nejspíš zajel zahulit a pytlík mu zapadl do kopřiv

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 08-11-2006 v 14:38 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

sedime takle ve druhaku vo prestavce v hospode na zahradce a prijde cisnik: kuci kourite travu? ale rikal to tak nak divne. tak kamarad ze ne a ja ze tuatam...
cekal sem ze rekne neco v tom smyslu ze teda at tam ani nehulime, ale von vytahl z kapsy pytel a ze ho nasel a ze nam ho teda da, kdyz tu travu kourime. docela sem na nej koukal, pac sem si myslel ze spis budou naky problemy, nez ze nam da pytel.
udelal nam radost. takovej divnej kolem 40citky a furt se mracil.

Old Post 08-11-2006 v 15:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 22

....včera Warl0ck našel na svym "pracovním" stole 2g paldu...zrovna když byla nouze ...no není to sqělé??

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 08-11-2006 v 15:28 PM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pixel
Stálý Člen

Karma uživatele pixel - 6% PěstitelskáKarma uživatele pixel - 6% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 23

To sme sli oslavovat raz pred 2mi rokmi narodky na chatu. Predtym som bol vyzdvihnut nakup v Prahe. Pytel s obsahom huleni na cely vikend pre 3 osoby som narval do krabky od cigariet.
Stihli sme spalit jedneho jonathana, zotmelo sa a isli z exterieru od ohna, do chaty. Dnu som chcel zmotnut druheho, tak som hladal krabku a nevedel najst. Po polhodke som zistil, ze Ja ju zabudol pri ohnisku na stole pred chatou, lenze kamos tam stihol poupratovat a samozrejme hodil krabicku v domneni ze je prazdna do ohna.

Nasralo ma to neskutocne.

Inak huleni som nasiel raz, ked som sa stahoval z privatu, uklizel vlastne sufliky, tak som spoznal jednu tabatierku o ktorej som mal verdikt ze je navzdy lost. Mojim prekvapenim bolo necele gecko Masaker Maroka co som si odlozil a uplne na to zabudol.

Potesilo ma to Neskutocne.

Old Post 10-11-2006 v 14:32 PM
pixel je offline   Profil uživatele pixel   Find more posts by pixel   Foto galerie člena pixel   Click here to Send pixel a Private Message   Add pixel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 24

ja sem nikdy zadnej pytel nenasel ani neztratil treba to teprv pride ale mel sem obdobi kdy sem nachazel cigara a to vzdycky utoho byli i sirky



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 10-11-2006 v 14:57 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 25

Jednou sem koupil sakl v moji oblibeny hospode, byl sem tam jen na jedno, zhulil me kamos a dalsi uz sme nebalili, takze sakl celej. Rano si chci dat brcko a sakl nikde., Skoda, du do worku a hele... sakl pred barakem na zemi, v miste kde chodi milion mejch sousedu z panelaku



Asi se zeptam jako amater, ale kde tady najdu smajliky???

Old Post 12-11-2006 v 14:43 PM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenacek007
Nový Člen

Karma uživatele zelenacek007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 26

ja jednou našel na akci pytel skanku, ale když jsem si šáhnul do kapsy tak jsem zjistil, že je stejně můj.
a pak jsem zapomněl u kámoše doma 4g a on než mi to stihnul vrátit tak to s ostatníma vyhulil
takže zatím větší smůla než štěstí

Bez přátel není smích,
bez smíchu nejsou přátelé!

Old Post 29-11-2006 v 17:20 PM
zelenacek007 je offline   Profil uživatele zelenacek007   Find more posts by zelenacek007   Foto galerie člena zelenacek007   Click here to Send zelenacek007 a Private Message   Add zelenacek007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ineken
Stálý Člen

Karma uživatele ineken - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 27

jo jo parkrkrad se mi stalo to sami a le nejhorsi stiha je kdyz to nemuzete najipo kapsach to jsem vzdycky na mrtvici

Old Post 29-11-2006 v 18:06 PM
ineken je offline   Profil uživatele ineken   Find more posts by ineken   Foto galerie člena ineken   Click here to Send ineken a Private Message   Add ineken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 28

Pouze ztrácím...

Viva México!

Old Post 29-11-2006 v 20:54 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkLight
Stálý Člen

Karma uživatele DarkLight - 4% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 29

Jeste jsem neztratil zadne brcko, zato s kamosem jsme jich uz hafo nasli v hospudce. Pred nama v zadnim salonku byli naci typci, akorat kdyz jsme prisli tak se zvedli a odesli... Tak jsme chteli smotnout tu trosku, co mel kamos v kapse, ale bylo toho malo. Klasicka situace - posmelit ze zeme co pujde... Nasli jsme dve palicky, nadrolili, smotli.... a luxusni vecer

Jinak horsi je to se sklama... Koupil jsem sklo, ztratil. Za dva dny koupim zas.. nejdriv se rozbilo (spadlo na zem) a pak jsem i to 3/4 urazene sklo ztratil. A treti sklo, co jsem zase koupil, jsem zase ztratil. Nejak mi sklenenky nejsou souzeny, ci co....

-Got blunt?
-Got weed?
(c) How high

Old Post 29-11-2006 v 21:10 PM
DarkLight je offline   Profil uživatele DarkLight   Find more posts by DarkLight   Foto galerie člena DarkLight   Click here to Send DarkLight a Private Message   Add DarkLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlastjesvine
Nový Člen

Karma uživatele chlastjesvine - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 30

ja nachazim doma schovany, nedohuleny brka zadny sem jeste neztratil akorat se mi parkrat stalo, ze kdyz sem klepal z okna tak mi to brka vypadlo z ruky

Old Post 29-11-2006 v 22:19 PM
chlastjesvine je offline   Profil uživatele chlastjesvine   Find more posts by chlastjesvine   Foto galerie člena chlastjesvine   Click here to Send chlastjesvine a Private Message   Add chlastjesvine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.House
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.House - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 31

Já sem ještě nikdy nenašel žádný hulení ale pravidelně nacházím krabky s cigárama a jednou sem našel mobil a jinak asi 3x peněženku

Old Post 01-12-2006 v 19:23 PM
Dr.House je offline   Profil uživatele Dr.House   Find more posts by Dr.House   Foto galerie člena Dr.House   Click here to Send Dr.House a Private Message   Add Dr.House to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 32

Brka moc nehulim, ale celkem casty jsou ztraty skla. Taky jsme se jednou zhulili jak papuce, ja mel zrovna novy sklo, prijel jsem domu, to jsem ho jeste nahmatal v kapse, povesil bundu na zidli, sel nekam pryc. Kdyz jsem se vratil, tak sklo bylo proste pryc. Nikdo jinej v baraku nebyl! Jsou to tri roky a dodnes se nenaslo.

Old Post 01-12-2006 v 19:36 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6921170 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív