Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » usychaní listů od konců
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 17

lada006:
OBM je záležitost čistě na květ - Na růst má málo dusíku. Kromě toho neobsahuje stopový prvky.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 18-05-2006 v 15:02 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada006
Stálý Člen

Karma uživatele lada006 - 22% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 18

A jaké hnojivo by jsi mi doporučil na růst , které se dá sehnat v každých zahradnických potřebách.

Old Post 18-05-2006 v 15:12 PM
lada006 je offline   Profil uživatele lada006   Find more posts by lada006   Foto galerie člena lada006   Click here to Send lada006 a Private Message   Add lada006 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 19

myslim ze pro zacatecnika je nejlepsi Kristalon start

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 18-05-2006 v 15:17 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada006
Stálý Člen

Karma uživatele lada006 - 22% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 20

A kde se dá sehnat a kolik stojí??

Old Post 18-05-2006 v 15:19 PM
lada006 je offline   Profil uživatele lada006   Find more posts by lada006   Foto galerie člena lada006   Click here to Send lada006 a Private Message   Add lada006 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 21

jestedman mě předběhl, prohlídni si theardy o hnojení, je jich tady několik.

Levné (ne zrovna ideální, ale v pohodě použitelné) chemky vyrábí spousta výrobců.
Když půjdeš do zahrádkářských potřeb tak vybírej podle poměru NPK (na růst to chce víc N, ale když bude NPK přibližně 1:1:1 tak nic moc neskazíš). A samozřejmě i stopové prvky jsou nezanedbatelný.

Takhle by šla popsat celá stránka, ale od toho jsou výše zminované theardy o hnojení.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 18-05-2006 v 15:26 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lunix
Nový Člen

Karma uživatele lunix - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 22

ja jsem zkousel prihnojovat NKP hnojivem urcenym pro ruze (nejvetsi obsah P, ale priblizne 1:1:1) a bohuzel to aspon pri doporucenem davkovani (pro ruze) nemelo zadny efekt

Old Post 18-05-2006 v 15:33 PM
lunix je offline   Profil uživatele lunix   Find more posts by lunix   Foto galerie člena lunix   Click here to Send lunix a Private Message   Add lunix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada006
Stálý Člen

Karma uživatele lada006 - 22% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 23

A které je teda nejlepší a nejlevnější a jak velký květináč je minimum ?

Old Post 18-05-2006 v 15:36 PM
lada006 je offline   Profil uživatele lada006   Find more posts by lada006   Foto galerie člena lada006   Click here to Send lada006 a Private Message   Add lada006 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Neson
Stálý Člen

Karma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% PěstitelskáKarma uživatele Neson - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 24

lada006 - velikost květináče závisí na tom, jak velké chceš mít kytky. Jestli nechceš žádný obry, tak se vejdeš do 5l. Teď koukám, že máš 40 W, tak to obry ani mít nemůžeš.
Z levnějších hnojiv jedině WUXAL!!!!!!!!!

tgéíáščýřéáízrweorýíášč

Old Post 19-05-2006 v 06:57 AM
Neson je offline   Profil uživatele Neson   Find more posts by Neson   Foto galerie člena Neson   Click here to Send Neson a Private Message   Add Neson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
5elhal
Stálý Člen

Karma uživatele 5elhal - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 25

ja nehnojim vubec a prece jen jsou ty konecny takove osychle.. viz foto mate tedy nejake reseni?? tady fotka http://img406.imageshack.us/img406/9103/pic1115hs.jpg

Old Post 19-05-2006 v 16:48 PM
5elhal je offline   Profil uživatele 5elhal   Find more posts by 5elhal   Foto galerie člena 5elhal   Click here to Send 5elhal a Private Message   Add 5elhal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada006
Stálý Člen

Karma uživatele lada006 - 22% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 26

http://grower.cz/forum/showthread....2&threadid=1524

úplně dole pod čarou jsou další díly

Old Post 19-05-2006 v 16:52 PM
lada006 je offline   Profil uživatele lada006   Find more posts by lada006   Foto galerie člena lada006   Click here to Send lada006 a Private Message   Add lada006 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 27

5elhal:
přelití

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 20-05-2006 v 01:37 AM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 28

su fest vysoke.Maju malo svetla.Su takisto skoro zlte vsetky listy.Doplnil by som ten dusik.Ale mam rovnaky problem,akurat tie flaky su niekedy cierne.Ani zaboha neviem preco

Old Post 24-05-2006 v 18:23 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
igiss
Nový Člen

Karma uživatele igiss - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 29

No, měl jsem dost podobnej problém ze začátku pěstování. Kytka je ze začátku dost citlivá úplně na vše. U mě byl problém s tím, že jsem měl malej květináč a měl jsem to v něm od začátku a kytka má tendenci rozrůstat kořeny níž a níž, tak jsem měl zacpaný dno květináče a asi měli málo vzduchu a živin. Přesadil jsem, dal jsem pod kořeny asi 6cm hlíny, dost vzdušné a najednou vše v pořádku. Do příště plánuji něco jako květináč který by měl z boku zářezy asi po 2 cm výšky a měl tam vysouvací přepážky a postupně bych tak kytce po týdnech zvětšoval prostor ať hned neobsadí dno. Samozřejmě že jde přesazovat, ale kdo z vás přesazuje víc než 2x? =) Asi je to hovadina, ale vyzkouším to =)

Old Post 25-05-2006 v 00:21 AM
igiss je offline   Profil uživatele igiss   Find more posts by igiss   Foto galerie člena igiss   Click here to Send igiss a Private Message   Add igiss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikel
Stálý Člen

Karma uživatele mikel - 34% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 30

by lunix
zdar
podle mého názoru jak to tak vidím podle fotek se mi to zdá přelitý....
když jsem před 4dny začínal skřín"tak mi pomalu začaly chcípat fšechny kytky....fčera jsem zjistil,že tak 5cm pod povrchem je bahno jak hovado..dávej na to bacha...

Old Post 25-05-2006 v 06:21 AM
mikel je offline   Profil uživatele mikel   Find more posts by mikel   Foto galerie člena mikel   Click here to Send mikel a Private Message   Add mikel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-07-2010 - Kroucení listů u květů - 3 odpovědí
14-05-2006 - Usichání listů - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5023760 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív